Aukciós Katalógus
1. Szabó Cseke Mózes
Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,-
2. Bódis Barnabás
No One (2008) 100x93cm, kollázs, újságpapír, olaj, vászon Kikiáltási ár: 100.000,-
3-4. Riez József
Velence (2010) 20x20cm, vászon, olaj, paszta Kikiáltási ár: 30.000,-
Télen (2010) 30x30cm, vászon, olaj Kikiáltási ár: 50.000,-
5. Nyéki Lajos
Green velvet (2010) 90x30 cm, akril, spray Kikiáltási ár: 70.000,-
6. Szarvák Antaltól
A buszozás megöl engem (2010) 70x50 cm, Matrica kép no.8. Kikiáltási ár: 40.000,- Ft
7. Kovács Kornél
Kép címe: 1 (2010) 50x80 cm, matrica kombó Kikiáltási ár: 20.000,-
8-10. Farkas Júlia
Pinokkió (2011) 40x40cm, vászon, filc Kikiáltási ár: 20.000,-
Drakula Gróf (2011) 40x40 cm, vászon, filc Kikiáltási ár: 20.000,-
Bádogember (2011) 40x40 cm, vászon, filc Kikiáltási ár: 20.000,-
11-12. Kovács Budha Tamás
Street ball (2010) 60x60 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 90.000,-
Kansas city (2010) 60x80 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 110.000,13. Jean-Claude Louis
Pompidou Center (2007) 50x70cm, akvarell Kikiáltási ár: 20.000,14-15. Taker
cím nélkül (2008) 120x100cm, airbrush, can Kikiáltási ár: 90.000,-
cím nélkül (2008) 80x80 cm, airbrush, can Kikiáltási ár: 70.000,-
16. Aka Anakin Wasok
L’amour (2010) 60x40 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 50.000,-
17. Tóth Renáta
Próbababa II. – MandM (2011) 40x60x25 cm, műanyag, akril Kikiáltási ár: 30.000,-
18-19. Ramon Churruca (Bilbao, Spanyolország)
Information super highway Papírcsík tekercsben, eredeti installáció fotón Kikiáltási ár: 3.000,-
Information super highway (papírcsíkok tekercsben), 3 db Kikiáltási ár: 1.000,- / db
20-22. Carlos BreakOne
Troya (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: 100.000,-
Gate crash (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: 100.000,6
Mind over matter (gördeszka) (2010) 80x20 cm, spray, akril Kikiáltási ár: 130.000,23. Nyéki Lajos
cím nélkül (2010) 110x150 cm, spray Kikiáltási ár: 150.000,24-25. Persányi Nándor
Kupac 2. (2010) 100x100 cm, vászon, olaj, akril Kikiáltási ár: 80.000,-
Társaság 2. (2011) 100x100 cm, vászon, akril Kikiáltási ár: 80.000,7
26. Egry Tamás
cím nélkül 1 (2010) 60x80 cm, akril, spray Kikiáltási ár: 30.000,-
27-28. Viszokai Krisztián (Mr. Zero)
cím nélkül (2010) 50x60 cm, akril, spray Kikiáltási ár: 65.000,-
cím nélkül (2010) 60x80 cm, akril, spray Kikiáltási ár: 80.000,29. Kirsch Ádám (Fatheat)
Graffocalyps (2010) 100x50 cm, akril, spray Kikiáltási ár: 65.000,8
30. Jakócs Dorottya
BODU 80x60cm, farost, akril, vegyes technika Kikiáltási ár: 55.000,-
31. Nelson Loskamp (USA, Calirornia)
Férfi fejek (12 db) (1996-1997) 40,5x31,5 cm, farost, olaj (késsel festve) Kikiáltási ár: 5.000,- /db 32-33. Yayo
Tags (2010) 35x47cm, farost, vegyes technika, spray Kikiáltási ár: 10.000,-
Tags 2 (2010) 60x30 cm, farost, vegyes technika, spray Kikiáltási ár: 10.000,9
34. Tóth Balázs
Water (2010) 110x60 cm, vászon, akril Kikiáltási ár: 80.000,35-37. Ungor Tamás
playground (2011) 18x24 cm, akril, filc, spray Kikiáltási ár: 30.000,-
Palm Springs (2011) 24x18 cm, akril Kikiáltási ár: 30.000,-
A.U.G.H. (2011) 24x18 cm, akril Kikiáltási ár: 30.000,10
38-39. Tábori András
Nyugati line (2008) 80x100 cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 1 db 110.000,- v. 2 db 200.000,-
40. Pintér Antal
Save the bales (2011) 60x80 cm, vegyes technika, akril Kikiáltási ár: 30.000,-
41-43. Gyarmati Zsolt
Szájbarágó sarok a Holdban (2009) 62,5x74 cm, vegyes technika, vásznon Kikiáltási ár: 250.000,-
Kispornófogkrém análvizitálja önmagát 60x70 cm, vegyes technika, vászon 2005-2010, Kikiáltási ár: 235.000,-
Hypnotic regression (2007-2010) 60x80cm, vegyes technika, vászon Kikiáltási ár: 252.000,-
44. Meateater
Meat eater (2011) 81,5x21,5cm, fatábla, akril Kikiáltási ár: 8.000,45. Kores Eszter
Please Shoot Me (2005) 25x30 cm, Egyedi grafika Kikiáltási ár: 30.000,46-48. Horváth Csongor
Duck Fiction (2010) 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: 180.000,13
Amy Weinmouse 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: 180.000,-
Zion King (2010) 100x70cm, olaj, vászon Kikiáltási ár: 180.000,-
49. Riez József
Nem tudhatom (2010) 61x190cm, vászon, olaj Kikiáltási ár: 200.000,-
50-51. Gabay Gergely
Biomassza (2010) 30x70 cm, stencil, spray Kikiáltási ár: 30.000,-
Panel Krisztus 2. (2010) 28x41,5 cm, stencil, spray Kikiáltási ár: 40.000,-
52. Nagy Judit
Az én városom (2009) 95x145cm, akril, vászon Kikiáltási ár: 360.000,-
53. Szabó –Lencz Péter
Kockázat és mellékhatás (2009) 100x70 cm, vászon, olaj, papír, spray Kikiáltási ár: 80.000,-
54-55. Nikon
The Leader 140x140 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 150.000,-
Bird 1. 140x140 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 150.000,-
56-59. Ficsór Zsolt
Kristóf (2010) 27x37 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,-
Esti Ábel (2010) 32x24 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,-
Kapisztrán Kulesov (2010) 32x23,5 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 2.100,-
Blokk (2010) 24x32 cm, stencil (festékszóró) Kikiáltási ár: 1.900,-
60. Rapa Melka Gábor és Tóth Balázs
Stamps (Budapest) (2010) 120x100 cm (2db), vászon, akril Kikiáltási ár: 190.000,-
61. Scott Williams (USA, San Francisco)
Graffiti artist (1996) 16x36 cm, fa, spray (stencil) Kikiáltási ár: 5.000,-
62. Rapa Melka Gábor
Must create some shit (2011) 160x320 cm, fa, akril Kikiáltási ár: 500.000,-