258.
Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: 2015. szeptember 17. 19 óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a 317-4757, 266-4154 számokon, faxon a 318-4035 számon, e-mailben az
[email protected], illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol online ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, email) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 18:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők 2015. szeptember 21-én 10 órától. Utólagos eladás: szeptember 14-25-ig. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből.) Anyagbeadási határidő a 257. levelezési gyorsárverésre: szeptember 22. Az árverés FILATÉLIA,
NUMIZMATIKA,
KÉPESLAP
és
az
EGYÉB
GYŰJTÉSI
TERÜLETEK
tételei
külön
katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com
Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: szeptember 14-17-ig. Tételek átvétele szeptember 21-én 10 órától! 257. aukció elszámolás szeptember 22-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze emailben, vagy telefonon. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Kezelési költség 160 ft / tétel / árverés A vásárlói jutalék 20%
Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek 30000-30008 Numizmatikai irodalom 30009-30012 Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek 30013-30015 Érmés és bankjegyes borítékok 30016-30018 Részvények és sorsjegyek 30019-30073 Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek 30074-30127 Magyar bankjegyek 30128-30337 Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek 30338-30572 Magyar emlékveretek, plakettek 30573-30752 Modern utánveretek, fantáziaveretek 30753-30767 Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek 30768-30776 Külföldi bankjegyek 30777-30836 Külföldi fém- és ezüstpénzek 30837-31065 Külföldi emlékveretek, plakettek 31066-31103 Ókori államok 31104-31139 Militária 31140-31186 Falerisztika: Kitüntetések, jelvények 31187-31269 Replikák és hamisítványok 31270-31271 Vegyes papír- és fémpénz tételek 31272-31299
Numizmatikai kellékek 30000. Illuminated / 30x-21mm LED világítással ellátott fém ékszerész loupe új állapotban ...........................3 000 30001. Új, mobiltelefon kamerájára szerelhető 60x-os LED-es nagyító hozzá rögzített lámpával, eredeti dobozában, leírással New 2014 Version Universal Clip-type LED Cellphone Microscope, 60x, in its case, with information ...........................................................................................................................4 000 30002. 33db berakólap klf méretű érmék tárolására.........................................................................................1 000 30003. 24db berakólap klf méretű érmék tárolására.........................................................................................1 000 30004. 26db vegyes tok érmék, emlékérmek, plakettek, szocialista kitüntetések számára használt és esetenként sérült állapotban .................................................................................................................2 000 30005. Doboznyi érmetartó kapszula, több méretben, közte hiányosak is, használt állapotban ......................1 000 30006. Szatyornyi éremtartó doboz, tok, több méretben és típusban, használtak ...........................................1 000 30007. 6db műanyag érmetartó tálca bársony béléssel, tálcánként 12 férőhellyel, használt állapotban ..........2 000 30008. "Lincoln Cents" 2db eredeti gyűjtő album, az egyik 1941-1962-ig, a másik 1975-1993-ig, használt állapotban, egyik ragasztott ..................................................................................................................1 000
Numizmatikai irodalom 30009. Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesület Kft., 2011. Új, dedikált példány! .................2 800 30010. M. Vásárhelyi Vanda: Pro Arte. Ferenczy Béni Művészérmei. Szentendre, 1980. minikönyv ..............1 800 30011. Joe Cribb: A pénz. Szemtanú sorozat. Budapest, Park Kiadó, 1991. ...................................................1 000 30012. Günter Schön: Welt Münzkatalog, XX. Jahrhundert, 7. Auflage, 1976. XX. századi világ pénzei katalógus, 7. kiadás, 1976 .......................................................................................................................800
Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek 30013. Péczel 1920. "Magyar Királyi Postatakarékpénztár" betétkönyv ...........................................................1 000 30014. 1993-2015. 100db klf tájékoztató magyar emlékérmékhez ......................................................................800 30015. 2db klf érmét ábrázoló gomb.................................................................................................................1 000
Érmés és bankjegyes borítékok 30016. Amerikai Egyesült Államok 1972. "Amerikai függetlenségi háború bicentenáriuma - George Washington" aranyozott fém emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel (2x) T:1 USA 1972. "American Revolution Bicentennial - George Washington" coin letter with First day of issue stamp (2x) C:UNC .................................................................................................................................1 400 30017. Amerikai Egyesült Államok 1975. "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA 1975. "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC .........................................................................................800 30018. Németország 2000D 10M Ag "Az újraegyesítés 10. évfordulója" nagyalakú bélyeges emléklapon T:PP Germany 2000D 10 Mark Ag "10th Anniversary of Reunification" coin with stamps on decorative sheet C:PP ..........................................................................................................................3 000
Részvények és sorsjegyek 30019. Budapest 1882. "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról, sorszám nélkül T:I,I- .................................................................................................................1 400 30020. Budapest 1882. "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról bélyegzésekkel T:III ázott.........................................................................................................................800 30021. Budapest 1888. "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról (4x) sorszámkövetők, felülbélyegzéssel T:II.............................................................................................................................5 000 30022. Budapest 1903. "Magyar Korona Országai 4%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvény 200K-ról bélyegzésekkel, bélyeggel, szelvényekkel T:III,III- ázott papír ..................................................800 30023. Budapest 1906. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os községi kötvénye 2000K-ról, szárazpecséttel T:III ..............................................................................................................................1 000 30024. Budapest 1906. "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "B" részkötvénye 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel (2x) T:II,III ........................................................................................................800 30025. Budapest 1906. "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I-,II ............................................................................................800 30026. Budapest 1906. "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" (2x) "A" és "B" részkötvények 100K-ról, 3 nyelven, szárazpecséttel (2x) T:III ......................................................................................1 000 30027. Budapest 1911. "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel, bélyegzéssel, lyukasztással érvénytelenítve T:III ....................................................................................800 30028. Jászladány 1911. "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló elsőbbségi részvény T:I...........................................................................................................................................1 400
30029. Budapest 1913. 400K "A Temes- és Somogy-vármegyei Egyesült Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság" 3 1/2%-os elsőbbségi kötvénye 4000K-ról ragasztott szelvényekkel T:III.............1 400 30030. Budapest 1914. "Mercur Váltóüzleti Részvénytársaság" részletív 100K-ról, szelvényekkel T:III .........2 000 30031. Budapest 1914. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 50K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III ................................................1 000 30032. Budapest 1916. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III ..............................................1 000 30033. Budapest 1916. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó járadékkölcsön" államadóssági kötvény 1000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel és bélyegzéssel T:III ............................................1 000 30034. Budapest 1917. "Az Otthon Ingatlan és Építő Részvénytársaság" részvénye 1000K-ról felülbélyegzéssel, szelvényekkel T:II- ...................................................................................................1 200 30035. Budapest 1917. "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel + Budapest 1927. "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 15P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel + Ausztria / Bécs 1916. 20K értékű "Osztrák Vöröskereszt" nyereménykötvény, ragasztott! + 1941. "Erdélyi Nyereménykölcsön" jegyzési nyilatkozata + 1db váltó T:vegyes .........................................................................................................1 600 30036. Budapest 1918. "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (2x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:II- ........................................1 000 30037. Budapest 1919. "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I- ...............................................................................................2 000 30038. Budapest 1920. "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:III ...............................................................................................500 30039. Budapest 1920. "Budapest Székesfőváros" kötelezvények 1000K-ról (3x) sorszámkövetők, mindhárom magyar és német nyelven szelvényekkel, szárazpecséttel T:I-,II ......................................1 400 30040. Budapest 1920. "Központi Sajtóvállalat Részvénytársaság" részvénye 25K-ról, szelvényekkel és bélyegzéssel T:III folt ............................................................................................................................1 000 30041. Temesvár 1920. "Temesvári Első Takarékpénztár" részvénye 1200K-ról szelvényekkel T:I- ..............3 000 30042. Budapest 1923. "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, bélyegzésekkel, szárazpecséttel, kötegelővel T:I- ....2 000 30043. Budapest 1923. "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 10.000K-ról szelvényekkel, bélyegzéssel és szárazpecséttel T:II ....................................................................................................1 200 30044. Jászapáti 1923. "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II-...........................................................................................2 400 30045. Budapest 1924. "KÉVE Mezőgazdasági Iparfejlesztési és Hitelintézet Rt." részvénye 25.000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:II-,III..............................................................................................1 200 30046. Budapest 1924. "KÉVE Mezőgazdasági Iparfejlesztési és Hitelintézet Rt." részvénye 50.000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III ..................................................................................................1 200 30047. Balatonboglár 1926. "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I,I- .............................................................................................................................2 400 30048. Budapest 1927. "Triesti Általános Biztosító Társulat" biztosítási okmány bélyegzésekkel, függelékkel T:III ...........................................................................................................................................................500 30049. Budapest 1929. "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye 100P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel, szelvényutalvánnyal (2x) sorszámkövetők T:II,II- .........................3 000 30050. Budapest 1931. "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvények 50P-ről, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:I-.......................................................................................................................1 600 30051. Budapest 1931. "Phőnix Életbiztosító Társaság" kitöltött életbiztosítási okmánya bélyegzéssel T:III .....500 30052. Budapest 1940. "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 120db üzletrésze egyben, összesen 6000P-ről T:I- ........................................................................................................................1 000 30053. Budapest 1940. "I. Kerület Verpeléti-út 22. számú Házépítő Szövetkezet" 298db üzletrésze egyben, összesen 14.900P-ről T:I- .....................................................................................................................1 000 30054. Budapest 1941. "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 1/4 részkötvény 50P-áről, 1/2 részkötvény 100P-ről szelvényekkel (2x), 200P-ről szelvényekkel (2x) közeli sorszámokkal T:I-III egyiken festékfolt ........................................................................................1 600 30055. 1941. "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvények 50P-ről (3x) + 100P-ről, mind szelvényekkel, szárazpecséttel T:vegyes .....................................................................1 000 30056. Budapest 1942. "Budapest Szobafestő, Címfestő, Mázoló, Aranyozó és Fényező Ipartestület Hitelszövetkezet" üzletrészjegye 40P-ről, szelvényekkel T:III...............................................................1 800 30057. Budapest 1942. "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvények 25P-ről + 50P-ről + 100P-ről (2x) + 500P-ről, mind szelvényekkel és szárazpecséttel T:I-,II ...............1 000 30058. Budapest 1946. "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:II- .............................................800 30059. Budapest 1946. "Urikány-Zsilvölgyi Magyar Kőszénbánya-Részvénytársaság" 2db részvényelismervény egyenként 100P névértékű részvényről, mindkettő szelvényekkel, felülbélyegzésekkel és szárazpecséttel T:III,III- ....................................................................................1 000
Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! 30060. Budapest 1946. "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" részvényelismervénye 10db egyenként 200P névértékű részvényről, bélyegzésekkel, kötegelővel T:I- ..............................................800 30061. ~1950. 23db igazolás klf békekölcsönök és tervkölcsönök jegyzéséről................................................1 000 30062. ~1950. 23db igazolás klf békekölcsönök és tervkölcsönök jegyzéséről................................................1 000 30063. 37db-os magyar és külföldi részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes 37pcs of mixed coupons of shares and bonds C:mixed ...............................................................................................................2 000 30064. Amerikai Egyesült Államok 1957-1976. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1957-1976. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30065. Amerikai Egyesült Államok 1957-1976. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1957-1976. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30066. Amerikai Egyesült Államok / New York 1961. Pánamerikai Kén Részvénytársaság" részvényelismervény 100$-ról, lyukasztott, felülbélyegzett + Románia / Bukarest 1923. "Redeventa" részvény 5000L-ről, felülbélyegzésekkel és szelvényekkel T:II-,III- United States of America / New York 1961. "Pan American Sulphur Company" certificate about 100 Dollars, with overprint and holes + Romania / Bucharest 1923. "Redeventa Societate Anonima Pentru Exploatarea Si Comertul Produselor Subsolului" share about 500 Lei, with overprints and coupons C:VF,VG ...........1 000 30067. Amerikai Egyesült Államok 1964-1976. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1964-1976. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30068. Amerikai Egyesült Államok 1964-1977. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1964-1977. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30069. Amerikai Egyesült Államok 1968-1989. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1968-1989. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30070. Amerikai Egyesült Államok 1969-1978. 10db klf részvény perforációval, bélyegzésekkel, lyukasztással érvénytelenítve T:I-III USA 1969-1978. 10pcs of diff shares, with perforations, stamps, cancelled by holes C:UNC-F ...................................................................................................2 000 30071. Németország / Weimari Köztársaság 1922-1923. 4db részvény, közte Berlin 1922. "Német Birodalom Kötvénye" jelzálogkötvény 10.000M-ról T:II-,III Germany / Weimar Republic 1922-1923. 4pcs of shares, with Berlin 1922. "Bond of the German Empire" debenture bond about 10.000 Mark C:VF,F ...................................................................................................................................................1 800 30072. Németország / Weimari Köztársaság / München 1927. "Bajor Kereskedelmi Bank" arany jelzáloglevele 500M-ról T:III Germany / Weimari Republic / München 1927. "Bavarian Commercial Bank" gold mortgage bond about 500 Goldmark C:F ...........................................................................1 000 30073. Románia / Bukarest 1922. "Zabolai Faipar Részvénytársaság" részvénye 200L-ről teljes szelvényívvel T:I- Romania / Bucharest 1922. "Zabola Wood Industry Company Ltd." share about 200 Lei with coupons C:AU ...................................................................................................................1 400
Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek 30074. 1845-1937. 6db klf kitöltött váltó illetékbélyegekkel, bélyegzésekkel T:III ............................................3 600 30075. Miskolc 1860. 10kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" rózsaszín papíron T:III ................................3 000 30076. Miskolc 1860. 10kr "Miskolcz városa pénztári utalványa" értékjelzés vastagabb T:III lyuk ..................3 000 30077. Hódmezővásárhely ~1880. 2kr lyukasztott + 8kr, mindkettő "Becsei Sándor artézi kútfúró és vállalkozó" T:II,II- ...................................................................................................................................1 600 30078. Sopron 1919. 10f utalvány + Pécs 1920. 2K pénztárjegy T:III-,IV ........................................................1 000 30079. Esztergom 1919. 1K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" felülbélyegzett T:III- ...............................1 000 30080. Esztergom 1919. június 10. 1K + 2K utalvány, "Esztergom vármegyei munkás és katonatanács" felülbélyegzéssel T:III,III- ......................................................................................................................2 000 30081. Budapest 1920. 20f "Háztartás Fogyasztási Szövetkezet" fizetési jegy + 20f "Pesti Hírlap" (4x) T:III,III- ...................................................................................................................................................1 000 30082. Budapest ~1920. 1K "Vasas tisztviselők beszerzési csoportja" szükségpénz, hátlapon körbélyegzővel (2x) T:I ..........................................................................................................................1 600 30083. Budapest 1925. "Árvaházi Sorsjegy a Vármegyei Tisztviselők Árvaháza és Otthona Javára" sorsjegy 5.000K árban T:III ...................................................................................................................1 400 30084. Budapest 1928-1929. 10db kitöltött váltó "Bauer Emil, Budapest, VII. Dohány u. 1." bélyegzéssel T:III ........................................................................................................................................................1 600 30085. ~1930. "Laci / Szit - 10db-ért 1/2kg szappan" szappanbárca (12x) T:2 ................................................1 600 30086. ~1945. "Budapesti húsjegy" (2x), hátoldalon kézzel írott levél a magyar helyesírás helyzetéről T:II- ..1 000 30087. 1948. "Varga Modern Bútorszalon" 5db kitöltött váltója illetékbélyegekkel és bélyegzésekkel T:III .....1 000 30088. 2012. 10.000K "Balatoni Korona" "000000" sorszámmal, "MINTA" perforációval, a tervező, Vagyóczky Károly aláírásával T:I ..........................................................................................................4 000
30089. Makó DN 5db izraelita bárca T:vegyes Hungary / Makó ND 5pcs of Hebrew labels C:mixed .............3 000 30090. Amerikai Egyesült Államok ~1940. "Triborough híd és alagút" bárca (3x) T:2,2- USA ~1940. "Triborough Bridge and Tunnel" 3pcs of toll tokens C:XF,VF ...............................................................1 000 30091. Osztrák-Magyar Monarchia ~1900. 2h "Északi Vasúti Igazgatóság" élelmiszerjegy T:2 ph. Austro-Hungarian Monarchy ~1900. 2 Heller "Lebensmittel Magazin der K.K. Nordbahn-Direktion" food jeton C:XF edge error....................................................................................................................1 200 30092. Ausztria ~1900. "Jacob Rothberger Bécs - Ruhaüzlet - Udvari beszállító" Br zseton (24mm) T:2 ph. Austria ~1900. "Jacob Rothberger Wien - Kleidermagazine - K.u.K. Hoflieferant" Br jeton (24mm) C:XF edge error ....................................................................................................................................1 800 30093. Ausztria / Grödig 1920. 10h (2xklf) + 30h (2xklf) + 40h (2xklf) + 60h (2xklf) T:I,I- Austria / Grödig 1920. 10 Heller (2xdiff) + 30 Heller (2xdiff) + 40 Heller (2xdiff) + 60 Heller (2xdiff) C:UNC,AU ............1 000 30094. Ausztria 1920. 10db-os Heller szükségpénz tétel T:I,I- Austria 1920. 10pcs of Heller necessity notes C:UNC,AU .............................................................................................................................................1 000 30095. Ausztria 1920. 10db-os Heller szükségpénz tétel T:I,I- Austria 1920. 10pcs of Heller necessity notes C:UNC,AU .............................................................................................................................................1 000 30096. Franciaország 1923. 0,05Fr + 0,10Fr + 0,25Fr + 1Fr "Megszállt Területek Vasúti Igazgatása" T:III,III- France 1923. 0,05 Francs + 0,10 Francs + 0,25 Francs + 1Franc "Régie des Chemins de Fer des Territoires Occupés" C:F,VG ...................................................................................................1 200 30097. Kanada 1967. "100 éves a konföderáció" sárgaréz zseton eredeti fóliacsomagolásban (32mm) T:1 Canada 1967. "100 Years of Confederation" brass token in original foil packing (32mm) C:UNC .......1 000 30098. Kína DN Égetési pénz 150db 50.000.000 névértékben sérült eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing 150x 50.000.000 C:UNC ...................................................800 30099. Kína DN Égetési pénz 150db 50.000.000 névértékben eredeti csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original packing 150x 50.000.000 C:UNC........................................................................1 000 30100. Kína DN Égetési pénz 66db 100.000.000 névértékben T:I China ND Hell banknotes 66x 100.000.000 C:UNC ..............................................................................................................................1 000 30101. Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db 400.000.000 névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x 400.000.000 C:UNC....................................................................1 000 30102. Kína DN Égetési pénz eredeti csomagolásban ~120db 400.000.000 névértékben T:I China ND Hell banknotes in original packing ~120x 400.000.000 C:UNC....................................................................1 000 30103. Kína DN Égetési pénz sérült eredeti csomagolásban ~120db 400.000.000 névértékben T:I China ND Hell banknotes in damaged original packing ~120x 400.000.000 C:UNC ...............................................800 30104. Kína nagyalakú égetési pénz 40db 1.000.000.000 névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x 1.000.000.000 C:UNC,AU .....................................................................................................................1 000 30105. Kína nagyalakú égetési pénz 40db 1.000.000.000 névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x 1.000.000.000 C:UNC,AU .....................................................................................................................1 000 30106. Kína nagyalakú égetési pénz 40db 1.000.000.000 névértékben T:I,I- China large hell banknote 40x 1.000.000.000 C:UNC,AU ........................................................................................................................800 30107. Kína 5db élelmiszerjegy ív T:I-,II China 5pcs of food coupon sheets C:AU,XF ...................................4 000 30108. Lettország / Mitau / Nyugat-oroszországi Önkéntes Hadsereg 1919. 1M T:III Latvia / Mitau / West Russian Volunteer Army 1919. 1 Mark C:F ...........................................................................................2 000 30110. Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1918-1923. 10db klf szükségpénz T:vegyes German Empire / Weimar Republic 1918-1923. 10pcs of diff necessity notes C:mixed .....................................1 000 30111. Németország / Weimari Köztársaság 1918-1923. 7db klf szükségpénz, közte Gotha, Halle, Kulmbach T:II,III Germany / Weimar Republic 1918-1923. 7pcs of diff necessity notes, including Gotha, Halle, Kulmbach C:XF,F ............................................................................................................1 000 30112. Németország / Weimari Köztársaság / Königswinter 1921. 50pf (5xklf) szükségpénz T:I,I- Germany / Weimar Republic / Königswinter 1921. 50 Pfennig (5xdiff) necessity notes C:UNC,AU .....................1 000 30113. Németország / Weimari Köztársaság / Bütow 1922. 2M (3x) + 3M + Grabow 1922. 25pf + 50pf + 75pf szükgépénzek T:I,I- Germany / Weimar Republic / Bütow 1922. 2 Mark (3x) + 3 Mark + Grabow 1922. 25 Pfennig + 50 Pfennig + 75 Pfennig necessity notes C:UNC,AU ...............................1 000 30114. Németország / Weimari Köztársaság / Badeni Anilin- és Szódagyár 1922. 1000M "50 Millionen Mark" felülbélyegzéssel T:III Germany / Weimar Republic / Badische Anilin- und Soda-Fabrik (Baden Aniline and Soda Factory) 1922. 1000 Mark with "50 Millionen Mark" overprint C:F ...............1 200 30115. Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút 1923. 15db-os szükségpénz tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn 1923. 15pcs of necessity notes C:mixed ..........1 000 30116. Németország / Weimari Köztársaság 1923. 5/100M Al + 1/10M Al + Schleswig-Holstein 1923. 5M Al szükségpénzek T:2 Germany / Weimar Republic 1923. 5/100 Mark Al + 1/10 Mark Al + Schleswig-Holstein 1923. 5 Mark al necessity money C:XF .................................................................1 200 30117. Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút 1923. 15db-os szükségpénz tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn 1923. 15pcs of necessity notes C:mixed ..........1 000 30118. Németország / Weimari Köztársaság 1923. 7db klf szükségpénz, közte Bad Tölz, Bielefeld, Stuttgart T:III Germany / Weimar Republic 1923. 7pcs of diff necessity notes, including Bad Tölz, Bielefeld, Stuttgart C:F ..........................................................................................................................1 000
Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! 30119. Németország DN 8db klf sörzseton, közte "Schultheiss Söröző Részvénytársaság Berlin / 1/2 liter sör" Cu zseton (26mm) T:2,2- Germany ND "8pcs of diff beer token, with "Shulteiss Brewery Corporation Berlin (Schultheiss Brauerei Aktiengesellschaft) / 1/2 Liter beer" Cu token (26mm) C:XF,VF ................................................................................................................................................2 400 30120. Olaszország 1906. "Milánói Világkiállítás 20 Centesimi" Cu zseton T:2-,3 Italy 1906. "Milan World Expo 20 Centesimis" Cu token C:VF,F .................................................................................................2 000 30122. 14db-os zseton tétel, benne "Magyar Pénzverő Rt. / Szent Eligius", "Rodolfo / Vigyázat csalok", "Magyar Karaván Camping Club" T:vegyes ..........................................................................................1 600 30123. 4db klf zseton, közte Nagy-Britannia 1859. "Viktória királynő / Hanoverbe" sárgaréz játék zseton T:2-3 4pcs of diff tokens, with Great Britain 1859. "Queen Victoria / To Hanover" Brass gaming token C:XF-F .........................................................................................................................................1 200 30124. 7db-os vegyes zseton, medál tétel, közte DN "Boldog Újévet" Al zseton, DN "Schell" Cu zseton (3xklf), T:vegyes ....................................................................................................................................1 000 30125. DN 2db feltehetően bordélyházban használt bárca T:2- .......................................................................1 000 30126. DN 21db fém zseton héber és arab felirattal T:2,2- ND 21pcs of metal tokens with Hebrew and Arabic inscription C:XF,VF ....................................................................................................................1 000 30127. 5db klf fém zseton és játékpénz T:2,2- .................................................................................................1 000
Magyar bankjegyek 30128. 1848. 5Ft "Kossuth bankó" vörösesbarna T:III ......................................................................................1 400 30129. 1848. 5Ft "Kossuth bankó" (2x) vörösesbarna, barna T:III,III- ..............................................................3 000 30130. 1848. 5Ft barna + 10Ft + 1849. 15kr + 30kr "Kossuth bankó" T:IV ragasztott......................................1 000 30131. 1848. 10Ft "Kossuth bankó" "bünteteTTnek" nyomdai elírással T:III,III- Hungary 1848. 10 Forint with "bünteteTTnek" erratum C:F,VG Adamo G111h ...........................................................................4 000 30132. 1848. 10Ft + 1849. 30kr "Kossuth bankó" T:III,III- ................................................................................2 000 30133. 1849. 30kr "Kossuth bankó" T:III- ............................................................................................................800 30134. 1849. 30kr "Kossuth bankó" T:III- ............................................................................................................800 30135. 1852. 1$ "B" "Kossuth bankó" számozás nélkül T:III szakadások + képeslap: Magyar és Amerikai zászlók, címerek, bankjegy, litho, s: K. Savely D. (b) Hungary 1852. 1 Dollar "B" without serial number C:F tears + postcard: Hungarian and American flags, coat of arms, banknote, litho s: K. Savely D. (b) Adamo G117/1 ................................................................................................................6 000 30136. 1882. 1Ft T:III,III- Hungary 1882. 1 Forint C:F,VG Adamo G125..........................................................3 000 30137. 1881. 5Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" piros sorszámozással T:III Austro-Hungarian Monarchy 1881. 5 Forint / 5 Gulden with red serial number C:F Adamo G127., Kodnar 107. ............................20 000 30138. 1902. 1000K (7x) mind "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzésel, és egy kivételével mindnél mindkét oldal német T:III,III-..................................................................................................................1 200 30139. 1902. 1000K mindkét oldal német, "Deutschösterreich" felülnyomással, hátlap rajz T:III Adamo SK35/2 ..................................................................................................................................................1 000 30140. 1902. 1000K (2x) mindkettő piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel, mindkét oldal német, egyik hátlap rajz T:III,III- .................................................................................................................................1 000 30141. 1902. 1000K (3x) mindnél "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés, mindkét oldal német és hátlap rajz T:III szép papír Adamo SK35/2 ...........................................................................................1 000 30142. 1902. 1000K (4x) mindnél "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzés, mindkét oldal német és hátlap rajz T:III,III- Adamo SK35/2 ........................................................................................................1 600 30143. 1902. 1000K (4x) mind "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III-,IV ..............................................1 000 30144. 1902. 1000K (2x) mindkettő "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel T:III- ..............................................800 30145. 1902. 1000K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel + 1918. 200K "A 2071" hullámos hátlap + 1920. 500K "Orell Füssli Zürich" T:III,III- ragasztott,IV ..........................................................................3 000 30146. 1904. 10K + 1915. 10K mindkettő hamis "BEREG 20 ARTIL COLONIAL ARMÉE D'HONGRIE" felülbélyegzéssel / fake overprint T:III,III-,IV .........................................................................................2 000 30147. 1904. 10K szerb felülbélyegzéssel T:III- ...............................................................................................1 000 30148. 1904. 10K hamis "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel / fake overprint T:III- ......................................800 30149. 1912. 100K (13x) a legtöbb klf felülbélyegzéssel T:III,III- .....................................................................1 000 30150. 1912. 100K piros "Deutschösterreich" felülbélyegzéssel T:I- hajtatlan .................................................3 000 30151. 1912. 100K + 1913. 20K (2x) mindhárom "Bács-Bodrog Vármegye Nemesmilitics Község" felülbélyegzéssel T:III,III- ......................................................................................................................1 600 30152. 1913. 20K hátlapján gúnyrajz T:III ........................................................................................................1 000 30153. 1913. 20K + 1917. 2K mindkettő "MAGYAR ÁLLAMPÉNZTÁR DEBRECEN 1919" felülbélyegzéssel T:III,III- ...................................................................................................................................................1 600 30154. 1913. 20K (20x) mind felülbélyegzett, "MAGYARORSZÁG", "DEUTSCHÖSTERREICH", román és szerb felülbélyegzések T:III,III-,IV .........................................................................................................1 400
30155. 1913. 20K csehszlovák bélyeggel + 1917. 2K hamis felülbélyegzéssel / fake overprint + 1918. 25K "3mm" hullámos hátlappal hamis "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel / fake overprint T:III,III2K szép papírral ..................................................................................................................................10 000 30156. 1913. 20K (11x) + 1914. 50K (4x) "DEUTSCHÖSTERREICH" és román felülbélyegzésekkel T:III,III-,IV ..............................................................................................................................................1 000 30157. 1913. 20K + 1914. 2K "C" sorszámjel, mindkettő "Baranya-Bajai Szerb-Magyar Köztársaság" felülbélyegzéssel T:III,III- ......................................................................................................................2 000 30158. 1913. 20K II. kiadás (2x) az egyik "Deutschösterreich", a másik hamis "Ausgegeben nach dem 4. oktober 1920" felülbélyegzéssel / fake overprint T:I-,II .........................................................................2 000 30159. 1914. 2K "C" sorszámjel (2x) T:III-,IV ......................................................................................................800 30160. 1914. 50K (2x) sorszámkövetők, mindkettő piros "DEUTSCHÖSTERREICH" felülbélyegzéssel T:I,Ihajtatlan.................................................................................................................................................5 000 30161. 1915. 10K (12x) a legtöbb felülbélyegzett T:III,III-,IV ............................................................................1 000 30162. 1915. 10K piros "MAGYARORSZÁG" felülbélyegzéssel + 1916. 1K + 1917. 2K mindhárom "Temes Vármegye Vinga Község" felülbélyegzéssel T:III,III-.............................................................................1 600 30163. 1916. 1K (27x) T:I-,II,III,III-,IV................................................................................................................1 600 30164. 1916. 1K + 1917. 2K mindkettő "Bács-Bodrog Vármegye Ada község 1904" felülbélyegzéssel T:III...1 000 30165. 1917. 2K (4x) ebből 2db sorszámkövető T:I-,II .....................................................................................1 400 30166. 1917. 2K (20x) T:II,III,III-,IV ...................................................................................................................1 000 30167. 1918. 25K (2x) "3140" + "3131" mindkettő 3mm és hullámos hátlappal T:III-,IV ..................................1 400 30168. 1918. 25K "3005" 3mm, sima hátlappal T:III- 3cm-es szakadás ..............................................................800 30169. 1918. 25K "3124" 3mm hullámos hátlap, "DÉLMAGYARORSZÁGI KERESKEDELMI BANK R.T. PÉCS" felülbélyegzés hátlapján T:III.....................................................................................................3 000 30170. 1918. 25K "3040" 3mm sima hátlap, "Brassó Vármegye Brassó Szab. Kir. R. T. Város 1902" felülbélyegzéssel T:III............................................................................................................................3 000 30171. 1918. 25K "3108" 3mm hullámos hátlappal T:III ...................................................................................1 600 30172. 1920. 20f (30x) T:vegyes ......................................................................................................................1 400 30173. 1920. 20f (32x) T:vegyes ......................................................................................................................1 400 30174. 1920. 50f (16x) T:I-................................................................................................................................1 400 30175. 1920. 50f (35x) T:vegyes ......................................................................................................................1 600 30176. 1920. 1K (4x) 2db sorszámkövető + 2db egy ugrással sorszámkövető T:II,II- ........................................800 30177. 1920. 1K (21x) T:III,III-,IV ......................................................................................................................1 000 30178. 1920. 1K (30x) T:III,III-,IV ......................................................................................................................1 600 30179. 1920. 1K "EGY RONGY KORONA", betoldással, ragasztva T:III .........................................................1 000 30180. 1920. 2K (6x) 3+3db sorszámkövető T:I-,II ...........................................................................................1 200 30181. 1920. 2K (44x) T:III,III-,IV ......................................................................................................................2 200 30182. 1920. 2K (60x) T:II-,III,III- ......................................................................................................................3 000 30183. 1920. 10K (30x) T:III,III-,IV ....................................................................................................................1 600 30184. 1920. 10K (44x) T:II,III,III-,IV .................................................................................................................2 200 30185. 1920. 20K (30x) T:III,III-,IV ....................................................................................................................1 600 30186. 1920. 20K (40x) T:II,III,III-,IV .................................................................................................................2 200 30187. 1920. 50K (7x) + 1923. 100K (14x) T:III,III-,IV .........................................................................................800 30188. 1920. 50K barna sorozat- és sorszámmal T:I,I- Hungary 1920. 50 Korona with brown serial number C:UNC,AU Adamo SK25e.....................................................................................................................5 000 30189. 1920. 100K (8x) + 1923. 500K (2x) T:III,III-,IV,V ......................................................................................800 30190. 1920. 1000K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K36 ..............................................................................1 400 30191. 1920. 1000K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K36 ..............................................................................1 400 30192. 1920. 1000K "Orell Füssli Zürich" T:III Adamo K36 ..............................................................................1 400 30193. 1920. 1000K "Orell Füssli Zürich" (2x) T:III,III-,IV Adamo K36 .............................................................1 400 30194. 1922. 25.000K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszámmal, gyapotrostok nélkül T:III ly. Hungary 1922. 25.000 Korona "Orell Füssli Zürich" red serial number, without cotton fibres C:F hole Adamo K43..................................................................................................................................30 000 30195. 1923. 500K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III szép papír .................................................4 000 30196. 1923. 1000K (3x) T:III-,IV .........................................................................................................................800 30197. 1923. 1000K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III-,IV ........................................................800 30198. 1923. 1000K "8 FILLÉR - NYOLC FILLÉR" felülnyomással T:III,III- .....................................................2 000 30199. 1923. 25.000K "Orell Füssli Zürich" barna sor- és sorozatszám T:IV fo. Hungary 1923. 25.000 Korona "Orell Füssli Zürich" brown serial number C:VG spotted Adamo K44 ....................................20 000
Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! 30200. 1923. 50.000K "Orell Füssli" T:IV ragasztott Hungary 1923. 50.000 Korona "Orell Füssli" brown serial C:VG sticked Adamo K45 ..........................................................................................................30 000 30201. 1930. 20P T:III..........................................................................................................................................800 30202. 1930. 20P (13x) T:vegyes .....................................................................................................................2 600 30203. 1932. 50P (2x) sorszámkövetők T:II szép papír.......................................................................................800 30204. 1932. 50P (6x) közte 3db közeli sorszám T:II,III szép papír .................................................................1 000 30205. 1930. 100P (3x) sorszámkövetők és egyugrású sorszámmal T:I-,II .....................................................1 000 30206. 1930. 100P (3x) sorszámkövetők és egyugrású sorszámmal T:I-,II .....................................................1 000 30207. 1930. 100P (18x) T:III ...........................................................................................................................1 400 30208. 1930. 100P (50x) T:vegyes ...................................................................................................................3 000 30209. 1930. 100P (50x) T:vegyes ...................................................................................................................3 000 30210. 1930. 100P (50x) T:vegyes ...................................................................................................................3 000 30211. 1930. 100P (100x) T:vegyes .................................................................................................................5 000 30212. 1932. 50P (30x) T:vegyes .....................................................................................................................1 600 30213. 1932. 50P (30x) T:vegyes .....................................................................................................................1 600 30214. 1936. 10P (3x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I ..............................................................1 600 30215. 1936. 10P (30x) T:vegyes .....................................................................................................................1 600 30216. 1936. 10P (50x) T:vegyes .....................................................................................................................2 600 30217. 1939. 5P (20x) T:vegyes .......................................................................................................................1 600 30218. 1941. 20P (3x) sorszámkövetők T:I ......................................................................................................1 600 30219. 1941. 20P (4x) sorszámkövetők egy ugrással T:I- ................................................................................1 600 30220. 1941. 20P (30x) T:vegyes .....................................................................................................................1 600 30221. 1941. 20P (50x) T:vegyes .....................................................................................................................3 000 30222. 1943. 100P "Szálasi-kiadás" kiadatlan, sor- és sorozatszám nélkül, ívből kivágva, nyomdai papírránccal T:II Hungary 1943. 100 Pengő "Szálasi edition" officialy unissued, without serial number, cutted from sheet, with typographical crease C:XF ..............................................................30 000 30223. 1943. 1000P (2x) sorszámkövetők T:I- .................................................................................................4 000 30224. 1943. 1000P (2x) T:II,III ........................................................................................................................1 200 30225. 1943. 1000P (2x) sorszámkövetők T:II-,III folt ......................................................................................1 600 30226. 1943. 1000P (3x) sorszámkövetők T:III,III- ...........................................................................................2 000 30227. 1943. 1000P (5x) sorszámkövetők T:II,II- folt .......................................................................................4 000 30228. 1944. 1P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes .................................................1 000 30229. 1944. 1P-100P (10x) "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:vegyes .................................................1 000 30230. 1944. 1000P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III- .....................................................................4 000 30231. 1944. 1000P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III- .....................................................................2 000 30232. 1945. 50P T:I-,II hajtatlan Adamo P15 ..................................................................................................3 000 30233. 1945. 100P (3x) sorszámkövetők, "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba T:II-..............................1 200 30234. 1945. 100P (5x) sorszámkövetők T:I-,II ................................................................................................1 600 30235. 1945. 100P (30x) T:vegyes ...................................................................................................................1 600 30236. 1945. 100P (30x) T:vegyes ...................................................................................................................1 600 30237. 1945. 500P (30x) T:vegyes ...................................................................................................................1 600 30238. 1945. 1000P (30x) mind piros "MNB" bélyeggel T:vegyes ...................................................................1 600 30239. 1945. 10.000P (3x) sorszámkövetők két ugrással, mindhárom "MNB" bélyeggel T:I- ..........................1 000 30240. 1945. 10.000P (10x) mind "MNB" bélyeggel T:I,I- felső széleken apró hajlás ......................................5 000 30241. 1945. 10.000P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes .........................................................................1 600 30242. 1945. 10.000P (30x) mind "MNB" bélyeggel T:vegyes .........................................................................1 600 30243. 1945. 100.000P (30x) T:vegyes ............................................................................................................1 600 30244. 1945. 1.000.000P 2xklf színváltozat + 1.000.000.000P 2xklf színváltozat + 100.000.000MP 2xklf színváltozat T:II,II-,III .............................................................................................................................1 000 30245. 1945. 1.000.000P (3x) közte 2db sorszámkövető és 1db közeli sorszám T:I-,II szép papír .................1 000 30246. 1945. 1.000.000P (30x) T:vegyes .........................................................................................................1 600 30247. 1945. 10.000.000P (30x) T:vegyes .......................................................................................................1 600 30248. 1945. 10.000.000P (30x) T:vegyes .......................................................................................................1 600 30249. 1946. 100.000.000P (4x) sorszámkövetők két ugrással T:I,I- ...............................................................1 600 30250. 1946. 100.000.000P (30x) T:vegyes .....................................................................................................1 600
30251. 1946. 100.000.000P (30x) T:vegyes .....................................................................................................1 600 30252. 1946. 1.000.000.000P (3x) sorszámkövetők T:I-,II ...............................................................................1 000 30253. 1946. 1.000.000.000P (4x) párban sorszámkövetők T:I-,II ...................................................................1 000 30254. 1946. 1.000.000.000P (30x) T:vegyes ..................................................................................................1 600 30255. 1946. 1.000.000.000P (30x) T:vegyes ..................................................................................................1 600 30256. 1946. 10.000MP (4x) sorszámkövetők T:I,I- .........................................................................................3 000 30257. 1946. 10.000MP (30x) T:vegyes ...........................................................................................................1 600 30258. 1946. 10.000MP (30x) T:vegyes ...........................................................................................................1 600 30259. 1946. 100.000MP (4x) sorszámkövetők T:II .........................................................................................1 200 30260. 1946. 100.000MP (30x) T:vegyes .........................................................................................................1 600 30261. 1946. 1.000.000MP (30x) T:vegyes ......................................................................................................1 600 30262. 1946. 1.000.000MP (30x) T:vegyes ......................................................................................................1 600 30263. 1946. 10.000.000MP (30x) T:vegyes ....................................................................................................1 600 30264. 1946. 10.000.000MP (30x) T:vegyes ....................................................................................................1 600 30265. 1946. 100.000.000MP (30x) T:vegyes ..................................................................................................1 600 30266. 1946. 100.000.000MP (30x) T:vegyes ..................................................................................................1 600 30267. 1946. 1.000.000.000MP (20x) T:vegyes ...............................................................................................1 600 30268. 1946. 1.000.000.000MP (20x) T:vegyes ...............................................................................................1 600 30269. 1946. 10.000BP (20x) T:vegyes............................................................................................................1 400 30270. 1946. 100.000BP (20x) T:vegyes..........................................................................................................1 600 30271. 1946. 1.000.000BP (10x) T:vegyes (közte jobbak is) ...........................................................................1 000 30272. 1946. 10.000.000BP (3x) T:II-,III sarokhiány ........................................................................................1 400 30273. 1946. 10.000BP + 100.000BP + 1.000.000BP T:III ..............................................................................1 400 30274. 1946. 10.000.000BP (3x) T:I- ................................................................................................................3 000 30275. 1946. 10.000.000BP (3x) T:I- ................................................................................................................3 000 30276. 1946. 10.000.000BP (3x) T:I- ................................................................................................................3 000 30277. 1946. 10.000.000BP (3x) T:II-,III egyiken sarokhiány ...........................................................................1 400 30278. 1946. 100.000.000BP T:I- .....................................................................................................................2 000 30279. 1946. 1.000.000.000BP hátoldali fázisnyomata egybefüggő 4-es ívben, "M.N.B." szárazpecséttel, jó minőségű másolat / good copy T:I- .......................................................................................................5 000 30280. 1946. 10.000AP nem kamatozó Pénztárjegy, "Másra Át Nem Ruházható", "Zalalövő" bélyegzéssel T:III Adamo P57 ....................................................................................................................................3 000 30281. 1946. 10.000AP (3x) sorozat- és sorszámmal + 50.000AP + 100.000AP (3x), egyik sorozat- és sorszámmal + 500.000AP (8x) + 1.000.000AP fordított címerrel, sorozat- és sorszámmal + 10.000.000AP T:III,III- ...........................................................................................................................2 000 30282. 1946. 10.000AP + 100.000AP (5x) + 500.000AP (4x) + 1.000.000AP (4x), közte fordított címeres is T:III,III- ...................................................................................................................................................1 000 30283. 1946. 500.000AP 500P (2x) hamis okirati illetékbélyeggel és felülbélyegzéssel / with fake stamps and overprint T:III ..................................................................................................................................1 000 30284. 1946. 10.000.000AP vízjeles papíron, fordított címerrel (2x), "amelyeknél" és "amelyeknek" T:III ......1 000 30285. 1946. 10db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszámos is T:vegyes................................................................................................................................................1 400 30286. 1946. 10db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszámos is T:vegyes................................................................................................................................................1 400 30287. 1946. 10db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszámos is T:vegyes................................................................................................................................................1 400 30288. 1946. 10db-os vegyes magyar adópengő bankjegy tétel, közte fordított címeres és sorszámos is T:vegyes................................................................................................................................................1 400 30289. 1947. 10Ft T:III kissé foltos ...................................................................................................................3 000 30290. 1947. 10Ft T:III- kis sarokhiány .............................................................................................................2 000 30291. 1949. 10Ft T:III ......................................................................................................................................1 000 30292. 1949. 10Ft T:III ......................................................................................................................................1 200 30293. 1949. 10Ft (3x) T:III,III- .........................................................................................................................1 400 30294. 1949. 10Ft (3x) T:III,III- .........................................................................................................................1 400 30295. 1949. 10Ft (3x) T:III...............................................................................................................................1 400 30296. 1949. 10Ft (4x) T:III-,IV .........................................................................................................................1 200 30297. 1949. 100Ft (3x) T:III.............................................................................................................................1 000
Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! 30298. 1949. 100Ft (3x) T:III.............................................................................................................................1 200 30299. 1949. 100Ft (3x) T:III.............................................................................................................................1 200 30300. 1949. 100Ft (4x) T:III,III- .......................................................................................................................1 200 30301. 1949. 100Ft (5x) T:III,III- .......................................................................................................................1 200 30302. 1949. 100Ft (2x) + 1984. 100ft + 1989. 50Ft T:III-,II .............................................................................1 200 30303. 1957. 100Ft T:I ......................................................................................................................................1 200 30304. 1962. 10Ft + 100Ft T:II .........................................................................................................................1 200 30305. 1975-1980. 20Ft (2x) T:I,I- ....................................................................................................................1 400 30306. 1980. 20Ft (2x) sorszámkövetők, nyomdai papírráncokkal T:I .............................................................1 600 30307. 1990. 500Ft T:II szép papír ...................................................................................................................1 000 30308. 1993. 100Ft (10x) sorszámkövetők T:I,I- ..............................................................................................7 500 30309. 1993. 5000Ft "J" T:III ............................................................................................................................5 000 30310. 2000. 2000Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I .........................................................2 400 30311. 2000. 2000Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I .........................................................2 400 30312. 2000. 2000Ft "Millennium" bontott csomagolásban T:I .........................................................................2 400 30313. 2000. 2000Ft "Millennium" eredeti bontatlan csomagolásban T:I .........................................................2 400 30314. 2001. 200Ft "FD" (3x) sorszámkövetők T:I ...........................................................................................1 200 30315. 2002. 200Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I ...........................................................................................1 600 30316. Vegyes: Esztergom 1919. 1K "Esztergomi Pénzintézetek Utalványa" + 1946. 10.000MP + 1.000.000MP (2x) + 10.000.000MP mind "Ki mit gyűjt? - Dorog / Magyar Papírpénz Kiállítás József Attila Művelődési Ház, Dorog 1966.X.13-16" felülbélyegzéssel T:III .........................................1 000 30317. 15db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes .....................................................................1 000 30318. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes ......................................................................1 400 30319. 30db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................1 400 30320. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes ......................................................................1 400 30321. 30db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................1 000 30322. 30db vegyes pengő bankjegy T:vegyes ................................................................................................1 400 30323. 30db vegyes pengő bankjegy T:vegyes ................................................................................................1 400 30324. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes ......................................................................1 400 30325. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes ......................................................................1 400 30326. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes ......................................................................1 400 30327. 30db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel, közte több gyenge tartású T:vegyes ...........................1 000 30328. 30db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................1 400 30329. 50db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................2 400 30330. 50db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................2 400 30331. 50db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................2 400 30332. 50db-os vegyes pengő bankjegy T:vegyes ...........................................................................................2 400 30333. 50db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes ................................................3 000 30334. 50db-os vegyes magyar pengő és adópengő bankjegy tétel T:vegyes ................................................3 000 30335. 30db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes ........................................................1 400 30336. 25db-os vegyes forint bankjegy tétel T:vegyes .....................................................................................2 000 30337. 30db-os vegyes korona, pengő bankjegy T:vegyes ..............................................................................1 000
Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek 30338. 1095-1116. Denár Ag "Kálmán" (0,52g) T:2,2- Hungary 1095-1116. Denar Ag "Coloman" (0,52g) C:XF,VF Huszár: 37., Unger I.: 28. ......................................................................................................4 600 30339. 1131-1141. Denar Ag "II. Béla" (0.2g) T:2 ki. Hungary 1131-1141. Denar Ag "Bela II" (0.2g) C:XF cracked Huszár 89., Unger I.: 48. .........................................................................................................1 200 30340. 1131-1141. Denár Ag "II. Béla" verőtőváltozat (0,46g) T:2 Huszár: 100., Unger I.: 52. ........................1 800 30341. 1131-1141. Denár Ag "II. Béla" (0,32g) T:2 Huszár: 99., Unger I.: 52. .................................................1 400 30342. 1172-1196. Denar Ag "III. Béla" (0.23g) T:2-,3 ki. Hungary 1172-1196. Denar Ag "Bela III" (0.23g) C:VF,F cracked Huszár: 69., Unger I.: 101. .........................................................................................1 600 30343. 1172-1196. Rézpénz Cu "III. Béla" (2,78g) T:2 kis ph. Huszár 72., Unger I.: 114. ...............................2 800 30344. 1180-1240. Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:2-,3 ph. Hungary 1180-1240. Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:VF,F edge error Huszár: 195., Unger I.: 121. ...................................................2 600 30345. 1180-1240. Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,25g) T:2-,3 ph. Hungary 1180-1240. Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,25g) C:VF,F edge error Huszár: 195., Unger I.: 121. ....................................................3 600
30346. 1180-1240. Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:2-,3 Hungary 1180-1240. Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:VF,F Huszár: 192., Unger I.: 122. ......................................................................2 000 30347. 1180-1240. Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,24g) T:3 ki. Hungary 1180-1240. Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,24g) C:F cracked Huszár: 192., Unger I.: 122. ..............................................................2 000 30348. 1235-1270. Denár Ag "IV. Béla" (0,67g) T:3 Hungary 1235-1270. Denar Ag "Béla IV" (0,67g) C:F Huszár:320., Unger I.: 218. ...................................................................................................................2 200 30349. 1235-1270. Denár Ag "IV. Béla" (0,81g) T:3 Hungary 1235-1270. Denar Ag "Béla IV" (0,81g) C:F Huszár:320., Unger I.: 218. ...................................................................................................................2 200 30350. 1235-1270. Denár Ag "IV. Béla" (0,22g) T:2-,3 ki. Hungary 1235-1270. Denar Ag "Bela IV" (0,22g) C:VF,F cracked Huszár: 313., Unger I.: 235. ........................................................................................2 200 30351. 1235-1270. Obulus Ag "IV. Béla" (0,21g) T:2- Huszár: 340., Unger I.: 256.c .......................................3 800 30352. 1373-1382. Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,48g) T:2,2- Huszár 547.,Unger I.: 432.a ...............................1 400 30353. 1373-1382. Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0,44g) T:2,2- Huszár 548.,Unger I.: 433. .................................1 400 30354. 1384. Denár Ag "Mária" (0,42g) T:2-,3 ki. Huszár 569., Unger I.: 443. .................................................2 000 30355. 152?L-K Denár Ag "II. Lajos" (0.3g) T:3 ki. Huszár 846., Unger I 675.e ..................................................800 30356. 1564K-B Denár Ag "I. Ferdinánd" (0,54g) T:2 Huszár: 936., Unger II.: 748.a ......................................1 000 30357. 1571KB Obulus Ag "Miksa" (0,27g) T:1-,2 kis ki. Huszár: 995., Unger II.:767A .................................14 000 30358. 1575KB Denár Ag "Miksa" (0,53g) T:2 Huszár: 993., Unger II.: 767.a .................................................1 000 30359. 1578KB Obulus Ag "Rudolf" (0,29g) T:1- patina Huszár: 1068., Unger II.:816B ................................18 000 30360. 1582K-B Denár Ag "Rudolf" (0,55g) T:2-,3 Huszár 1059., Unger II.: 811.a ..........................................1 000 30361. 1587K-B Denár Ag "Rudolf" (0,50g) T:1-,2 Huszár: 1059., Unger II.: 811.a .........................................1 000 30362. 170?KB Rézpoltura "II. Rákóczi Ferenc" verehibás (2,49g) T:2- Hungary 170?KB Poltura Cu "Francis II Rákóczi" strike error (2,49g) C:VF .......................................................................................3 000 30363. 1707KB Rézpoltúra "II. Rákóczi Ferenc" (1,85g) + 1800G 3kr Cu + 1812E 3kr Cu + 1800G 3kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3,3- ...............................................................................................................................2 800 30364. 1735NB 1/4 Tallér Ag "III. Károly" (6,61g) T:2- ph. lyuktömött Huszár:1623;Unger II.:1194. ................6 000 30365. 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) T:3 .................................................................................................1 000 30366. 1763. Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona + 1851B 2kr Cu T:2-,3 Huszár: 1756;2175. Unger III.: 1278;1447.a ..........................................................................................................................................1 200 30367. 1763. PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" rozettás T:2-,3 Huszár: 1752., Unger III.: 1270.a ................1 200 30368. 1783B Tallér Ag "II. József" Körmöcbánya, kitűzővé alakítva! (Br.: 29,37g) T:2,2- kis ph. Hungary 1783B Madonnentaler Ag "Joseph II" Kremnitz, made into a brooch! (Br.: 29,37g) C:XF,VF small edge error Huszár: 1869., Unger III.: 1320. ........................................................................................14 000 30369. 1802B 20kr Ag "I. Ferenc" (6,57g) T:2-,3 ..............................................................................................2 400 30370. 1804B 20Kr Ag "I. Ferenc" T:3 lyuk Huszár: 1964., Unger III.:1375.a ..................................................1 000 30371. 1812S 3kr Cu "I. Ferenc" T:2- ...............................................................................................................1 000 30372. 1839B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- Huszár: 2081., Unger III.: 1419. ....................................................2 000 30373. 1843B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" füllel T:2 juszt. Huszár: 2081, Unger III.:1419. ....................................2 000 30374. 1844B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- ly.,ph., lapkahiba Huszár 2081., Unger III.:1419. .........................1 000 30375. 1846B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2- ph. .................................................................................................2 200 30376. 1847B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 apró ph., patina .............................................................................3 200 30377. 1847B 20Kr Ag "V. Ferdinánd" T:2,2- patina ........................................................................................3 400 30378. 1848. 1kr Cu T:2 ...................................................................................................................................2 000 30379. 1849NB 3kr Cu T:2-,3 durva ph. Adamo B2 .........................................................................................3 600 30380. 1851B 2kr Cu +1858B 1kr Cu + Ausztria 1859A 1kr Cu T:2-,3 karc ........................................................800 30381. 1859B 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 ........................................................................................................3 000 30382. 1860B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 karc, patina .................................................................................1 600 30383. 1869GYF 20kr Ag "Magyar Királyi Váltó Pénz" T:3,3- Adamo M11.1 ......................................................800 30384. 1869KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya T:2 ph., felületi karc Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF edge error, slightly scratched Unger III.: 1463.a, Huszár: 2136., Adamo M15 ..................................................................................................................6 000 30385. 1879KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2- Adamo M15 ..........................................................3 000 30386. 1886KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:3 ph. Adamo M15 ...................................................1 000 30387. 1892KB 10f Ni T:3 .................................................................................................................................1 000 30388. 1892KB 10f Ni T:2-................................................................................................................................1 200 30389. 1893-1909. 10f Ni (14x) + 1907. 20f Ni+ 1926. 20f Cu-Ni T:2,2- ..........................................................1 000 30390. 1893-1942. 10f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (11xklf) T:vegyes ........................................................................1 800 30391. 1893-1914KB 20f Ni (3xklf) + 1940. 50f Cu-Ni T:2,2- ..............................................................................800
Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! 30392. 1893-1941. 20f Ni/Fe/Cu-Ni (10xklf) T:vegyes ......................................................................................1 800 30393. 1893-1943. 20f Ni/Fe (23x) T:vegyes....................................................................................................2 000 30394. 1894-1944. 2f Br/Fe/Zn (22x) T:vegyes ................................................................................................3 600 30395. 1894-1942. 10f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (25x) T:vegyes ............................................................................2 000 30396. 1894KB 10f Ni + 1909KB 10f Ni + 1915KB 10f alpakka + 1916-1918KB 20f Fe (5x) T:2,2-....................800 30397. 1894KB-1895KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 .................................................................................1 200 30398. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K5.2 .......................................................................................1 200 30399. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K5.2 ......................................................................................1 200 30400. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K5.2 ...................................................................................1 200 30401. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2- felületi karc Adamo K5.2 .....................................................................800 30402. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K5.2 .......................................................................................1 200 30403. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K5.2 .......................................................................................1 200 30404. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- kis ph. Adamo K5.2 .......................................................................1 400 30405. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K5.2 ..................................................................................1 400 30406. 1896KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K5.2 ..................................................................................1 400 30407. 1897KB 2f Br + 1916-1918KB 20f Fe (9x) + 1926-1944. 1f Br (4x) + 2f Br/Fe (17x) + 10f Cu-Ni/Fe (57x) + 20f Fe (16x) + 1947. 2f tombak + Ausztria 1897. 2h Br + 1916-1918. 20h Fe (7x) egy része fóliatokban T:vegyes .............................................................................................................................2 000 30408. 1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 ...............................................................................................1 200 30409. 1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- ...........................................................................................1 200 30410. 1912KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 ...............................................................................................1 200 30411. 1912-1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- ..................................................................................1 200 30412. 1912KB 2K Ag "Ferenc József" + 1915KB 1K Ag "Ferenc József" T:2-,2 ............................................2 000 30413. 1914-1940. 2f Br (33x) T:vegyes...........................................................................................................1 000 30414. 1914KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2 patina ....................................................................................1 200 30415. 1915KB 1K Ag "Ferenc József" + 1938. 1P Ag T:2 kis ph. ...................................................................1 200 30416. 1926-1938. 20f (2x) + 1926. 50f lyukkal + 1927. 10f (2x) T:2,2-,3 ...........................................................800 30417. 1926. 1P Ag (2x) + 1929. 2P Ag "Madonna" T:2-,3 patina....................................................................2 000 30418. 1927-1943. 2f Br/Fe (38x) T:vegyes .....................................................................................................3 000 30419. 1927. 20f Cu-Ni T:2,2-...........................................................................................................................2 400 30420. 1927. 20f Cu-Ni T:2 ...............................................................................................................................3 000 30421. 1927. 1P Ag T:2 .......................................................................................................................................800 30422. 1929. 2P Ag "Madonna" T:2 Adamo P7 ................................................................................................1 600 30423. 1929. 2P Ag "Madonna" T:3 Adamo P7 ................................................................................................1 000 30424. 1929. 2P Ag "Madonna" T:3 Adamo P7 ................................................................................................1 200 30425. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 .........................................................................................2 000 30426. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30427. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30428. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30429. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30430. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 patina Adamo P8 .............................................................................2 000 30431. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30432. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 .........................................................................................2 000 30433. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P8 ........................................................................................2 000 30434. 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" jelzetlen Ag keretben (br.:30,38g) T:3 Adamo P8 ...................................2 600 30435. 1933. 2P Ag "Madonna" T:2 Adamo P7 ................................................................................................1 600 30436. 1936. 1f (29x) T:vegyes ........................................................................................................................1 000 30437. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2- ph. ......................................................................................................1 400 30438. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 ph. .......................................................................................................1 400 30439. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 .............................................................................................................1 400 30440. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 .............................................................................................................1 400 30441. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 .............................................................................................................1 400 30442. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 .............................................................................................................1 400 30443. 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" T:2 .............................................................................................................1 400 30444. 1937. 1P Ag T:1- ...................................................................................................................................1 000
30445. 1937. 1P Ag (3x) T:1-,2 .........................................................................................................................1 200 30446. 1937,1938,1939. 1P Ag (3x) T:1-,2 .......................................................................................................1 200 30447. 1937,1938,1939. 1P Ag (3x) T:1-,2 .......................................................................................................1 200 30448. 1937,1938,1939. 1P Ag (3x) T:1- ..........................................................................................................1 200 30449. 1937,1938,1939. 1P Ag (3x) T:1-,2 .......................................................................................................1 200 30450. 1937,1938,1939. 1P Ag (3x) T:1-,2 .......................................................................................................1 200 30451. 1937. 2P Ag "Madonna" T:2- kis ph. Adamo P7 ...................................................................................1 400 30452. 1938. 2P Ag "Madonna" T:2 patina Adamo P7 .....................................................................................1 600 30453. 1938. 2P Ag "mosolygós Madonna" T:2- Adamo P7 ............................................................................3 000 30454. 1938. 2P Ag "mosolygós Madonna" T:2 Adamo P7 ..............................................................................3 000 30455. 1938. 5P Ag "Szent István" T:2 Adamo P8.1 ........................................................................................3 400 30456. 1938. 5P Ag "Szent István" T:2 Adamo P8.1 .......................................................................................3 400 30457. 1938. 5P Ag "Szent István" T:2 Adamo P8.1 ........................................................................................3 400 30458. 1939. 2P Ag "Madonna" T:2 Adamo P7 ................................................................................................1 600 30459. 1939. 2P Ag "Madonna" T:2 Adamo P7 ................................................................................................1 600 30460. 1939. 5P Ag "Horthy balra" T:2,2- Adamo P8.2 ...................................................................................3 400 30461. 1940. 10f Fe (12x) T:1-,2,2- .....................................................................................................................800 30462. 1941-1945. 1P Al (10x) közte 1943! + 2P Al (4x) + 5P Al (3x) fóliatokban T:vegyes ............................1 600 30463. 1941-1944. 1P Al (7x) + 2P (4x) T:2,2- ....................................................................................................800 30464. 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" + 1945. 5P Al "Parlament" (3x) T:2,2- ..........800 30465. 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" + 1945. 5P Al "Parlament" T:1-,2 ..................800 30466. 1946-1947. 10f tombak + 20f Cu-Al + 1965. 50f Al T:2- .......................................................................1 000 30467. 1946. 2Ft Al + 1982. 100Ft T:3,2 ..........................................................................................................1 200 30468. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" + 1994. 200Ft Ag "Deák" T:2,2-,3 patina ........................................................1 400 30469. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30470. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30471. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30472. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30473. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30474. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 .......................................................................................................1 400 30475. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30476. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30477. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30478. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:3 ............................................................................................................1 400 30479. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 .......................................................................................................1 400 30480. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 .......................................................................................................1 400 30481. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina .............................................................................................1 400 30482. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina .............................................................................................1 400 30483. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina .............................................................................................1 400 30484. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 .......................................................................................................1 400 30485. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,3 patina .............................................................................................1 400 30486. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (10x) T:2-,3 .....................................................................................................7 000 30487. 1948-1965. 50f Al (4x) T:2- ...................................................................................................................1 000 30488. 1948. 5Ft Ag "Petőfi" T:2 felületi karc, patina ........................................................................................1 400 30489. 1948. 10Ft Ag "Széchenyi" T:2 patina ..................................................................................................2 400 30490. 1950. 2Ft Cu-Ni (3x) + 1952. 2Ft Cu-Ni T:2,2- .........................................................................................800 30491. 1956. 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" T:2 .........................................................................................6 000 30492. 1967. 5Ft alpakka "Kossuth" (16x) T:2 ..................................................................................................1 000 30493. 1967. 25Ft Ag "Kodály" T:2 patina ........................................................................................................2 600 30494. 1972. 50Ft Ag + 100Ft Ag "Szt.István" pár T:BU oxidáció ....................................................................4 600 30495. 1972. 100Ft Ag "Budapest" T:BU oxidáció ...........................................................................................2 400 30496. 1974. 2f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 .....................................................................1 200 30497. 1976. 200Ft Ag 3klf db "Festők I. - Munkácsy, Szinyei, Derkovits" T:BU .............................................6 000 30498. 1977. 200Ft Ag 3xklf "Festők II. / Mányoki, Rippl-Rónai, Csontváry" sor T:BU oxidáció ......................6 000
Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! 30499. 1979. 200Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti sérült MNB tokban T:BU .......................................................4 000 30500. 1980. 100Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" + 1990. 100Ft alpakka "Fáy András" T:2 (ragasztásnyom),2 (PP) ........................................................................................................................1 200 30501. 1980. 100Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" (2x) T:2 .....................................................................800 30502. 1981. 2f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 .....................................................................1 200 30503. 1981. 2f-10Ft 9db klf, érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 .....................................................................1 200 30504. 1981. 10Ft "FAO" laminálva + 100Ft "FAO" tanúsítvánnyal tokban + 1983. 20Ft "FAO" T:1,1-,2 ...........800 30505. 1981. 500Ft Ag "Labdarúgó VB - 1 játékos" nem eredeti tokban T:PP felületi karc .............................2 000 30506. 1982. 100Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" + 1985. 20Ft Cu-Ni "FAO" (2x) + 1986. 100Ft alpakka "Fáy András" T:2 ...................................................................................................................................1 000 30507. 1982. 100Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" + 1967. 5Ft (2x) + 1980. 5Ft T:2 .........................................1 000 30508. 1986. 500Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM98 ....................................................................2 600 30509. 1986. 500Ft Ag "Téli Olimpia-Calgary" T:2 Adamo EM98 ....................................................................3 400 30510. 1988. 50Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM101 ...............................................................1 000 30511. 1990. 100Ft "SOS Gyermekfalu" + 2001. 200Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:2 (PP), BU ............1 400 30512. 1990. 500Ft Ag "Mátyás Király - Buda" tokban T:BU ujjlenyomatos, kis oxidáció Adamo EM114 .......3 400 30513. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30514. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30515. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30516. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30517. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30518. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30519. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30520. 1992. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2 .............................................................................................................1 400 30521. 1992-1994. 200Ft Ag (5x) "MNB" + "Deák" T:2 patina..........................................................................3 600 30522. 1993. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30523. 1993. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30524. 1993. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30525. 1993. 200Ft Ag "MNB" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30526. 1993. 500Ft Ag "Régi dunai hajók - Árpád" eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:BU ujjlenyomatos Adamo EM129 ......................................................................................................................................4 000 30527. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30528. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30529. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30530. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30531. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30532. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2 ............................................................................................................1 400 30533. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30534. 1994. 200Ft Ag "Deák" (2x) T:2,2- ........................................................................................................1 400 30535. 1994. 500Ft Ag "Régi dunai hajók - Carolina" T:BU patina, ujjlenyomat Adamo EM134 ......................4 600 30536. 1998. 100Ft "1848-49-es szabadságharc" + 2001. 200Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:BU,2 ...........1 400 30537. 2002. 100Ft "Kossuth" (2x) T:2 ................................................................................................................800 30538. 2002. 100Ft "Kossuth" (2x) T:2 ................................................................................................................800 30539. 2003. 20Ft "Deák Ferenc" (50x) eredeti bontatlan rollniban T:1,1- .......................................................2 000 30540. 2002. 100Ft "Kossuth" elsőnapi veret sorszámozott díszlapon + 2003. 20Ft "Deák Ferenc" elsőnapi veret számozott emléklapon T:1 ...........................................................................................................1 800 30541. 2003. 1Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 20Ft "Deák Ferenc" T:BU Adamo FO36.1 .........................3 000 30542. 2003. 20Ft "Deák" (4x) T:2 .......................................................................................................................800 30543. 2004. 1Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:BU Adamo FO38.1 ....2 200 30544. 2004-2007. 50Ft (10x) emlékkiadások T:2............................................................................................1 000 30545. 2004-2007. 50Ft (15x) emlékkiadások T:2............................................................................................1 000 30546. 2004-2007. 50Ft (15x) emlékkiadások T:2............................................................................................1 000 30547. 2004-2007. 50Ft 6xklf, főleg emlékkiadások T:1-,2 ..............................................................................1 000 30548. 2004-2007. 50Ft (15x) emlékkiadások T:2............................................................................................1 000 30549. 2004. 5000Ft Ag "Nyári olimpia-Athén" T:PP Dísztokban .....................................................................7 000
30550. 2004. 5000Ft Ag "Visegrádi vár" T:2 (PP) Adamo EM192 ..................................................................11 000 30551. 2006. 1Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:BU .............................................2 400 30552. 2007. 1Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:PP ............................2 600 30553. 2007. 1Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU........................................................................................................................3 400 30554. 2007. 1Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne "Berán Lajos és a pengő" Ag emlékérem (10g/0.999/27mm) T:BU........................................................................................................................3 800 30555. 2007. 50Ft "Római Szerződés" forgalmi szettből kivágott lapon + 2005. 5Ft forgalmi szettből kivágva T:PP .........................................................................................................................................1 000 30556. 2008. 1Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:PP........................................................................................................................................3 000 30557. 2008. 1Ft-100Ft 7klf db + Mátyás denár Ag fantáziaverete "Reneszánsz emlékév" dísztokos szettben T:BU .......................................................................................................................................2 800 30558. 2008. 1Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU ......................................................................................................................................................2 600 30559. 2008. 1Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:PP ......................................................................................................................................................2 800 30560. 2008. 5000Ft "Siklósi Vár" T:BU Tanúsítvánnyal Adamo EM218 .........................................................5 500 30561. 2008. 5000Ft "Siklósi Vár" tanúsítvánnyal T:PP felületi karcos Adamo EM218 ...................................5 500 30562. Vegyes: 1849NB 6kr Ag hamis osztrák címeres ellenjeggyel + Ausztria 1849A 6kr Ag / fake counter mark T:2-,3 ............................................................................................................................................3 000 30563. Vegyes: 1851B 1kr Cu + 1858B 5/10kr Cu + 1861B 4kr Cu + Ausztria / cseh verdejel 1861P 1kr Cu "Mária Terézia" T:2-,3 ...........................................................................................................................1 400 30564. Vegyes: 1927. 1P Ag + Ausztria 1893-1901. 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3,2-..................................1 400 30565. 5db vegyes magyar és külföldi fém- és ezüstpénz, közte 1986. 100Ft "Fáy András", Kanada 1940. 10c Ag T:vegyes ...................................................................................................................................1 000 30566. Vegyes: 6db-os magyar és osztrák vegyes kis ezüstpénz és medál tétel, közte 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz", 1937. 1P Ag T:2-3 ...........................................................................................................2 400 30567. 8db-os vegyes magyar és külföldi rézpénz tétel, főleg magyar verdejűek, közte 1812S 1kr Cu, 1762P 1kr Cu "Mária Terézia" T:vegyes ...............................................................................................1 000 30568. 9db-os vegyes magyar és külföldi rézpénz tétel, közte 1763. Rézdénár "Mária Terézia" zárt korona, 1888KB 1kr Cu "Középcímer" T:vegyes ...............................................................................................1 000 30569. 36db-os vegyes fillér tétel a korona, pengő időszakból T:vegyes .........................................................1 000 30570. Vegyes magyar 20f, 50f, 1Ft, 5Ft, 10Ft tétel 1kg-os súlyban, fóliacsomagolásban T:vegyes (1 is!) ....2 000 30571. Vegyes alumínium fillér és forint tétel 1kg súlyban T:vegyes ................................................................1 400 30572. Vegyes alumínium fillér és forint tétel 1kg súlyban T:vegyes ................................................................1 400
Magyar emlékveretek, plakettek 30573. Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927 / 1932. évi távolugrás bajnokság II. helyezett" Br emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55x43mm) T:2 .........2 200 30574. Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete 1926 / Céllövészet 1938. II." ezüstözött fém díjérem (45,5mm) T:2 ................................................................2 000 30575. Béres János (1954-) DN "Hevesi Sándor 1873-1939 / Hevesi Sándor Színház Zalaegerszeg" Br plakett eredeti tokban (113mm) T:1- .....................................................................................................3 000 30576. Bobály Attila (1948-) 2002. "Balassa Iván - Emlékérem 1917-2002" Br emlékplakett (100mm) T:2 kis ph. ....................................................................................................................................................5 000 30577. Bognár György (1944-) 1986. "Őrösi Pál Zoltán" Al emlékérem (2x) (42,5mm) T:2 .............................1 200 30578. Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Gimnázium" Br emlékérem (87mm) T:1-....................................................................4 200 30579. Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (156,91g/0.925/65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc ....................................................................22 000 30580. Bokros László (1928-) 1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" bronzozott fém érem füllel (40mm) T:2,2- ..................................2 200 30581. Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1977" Br emlékérem (81mm) T:2 .........................................................................................................................3 600 30582. Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége 1978" Br emlékérem (83,5mm) T:1-.....................................................................................................................3 200 30583. Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest" Br emlékérem (60mm) T:1 ...................................................................................................1 000 30584. Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "MOEBL COOP 1967-1987" nagyméretű kétoldalas Br plakett eredeti dísztokban (119mm) T:2 ...........................................................................................................4 000
Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon 30585. Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) + DN "10 éves a Korona Pódium / Délbudai Vendéglátó Vállalat Budapest" Br emlékérem. Szign.: HG (49mm) T:2(PP),2 ...........................................................................................1 000 30586. Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" (2xklf) Br emlékérem (42,5mm) T:2 ..........................1 000 30587. Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP ......................................................................................................................800 30588. Cyránszki Mária (1940-) 1974. "Móricz Zsigmond Általános Iskola 1954-1974" Br emlékérem (92,5mm) T:2.........................................................................................................................................3 000 30589. Cziglényi Ádám (1909-1998) 1948. "V. Országos Magyar Bélyegkiállítás Budapest 1948" ezüstözött Br plakett (95x60mm) T:2......................................................................................................................2 200 30590. Cziglényi Ádám (1909-1998) 1948. "V. Országos Magyar Bélyegkiállítás Budapest 1948" Br plakett eredeti tokban (60x94mm) T:2 ..............................................................................................................2 000 30591. Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1970. "Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola" öntött Br érem (89,5mm) T:1-,2 ....................................................................................................................................3 800 30592. Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (25,17g/0.800/42.5mm) T:2 ..........................................................................................4 400 30593. Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1979. "Ormos Imre 1903-1979" Br emlékérem (97mm) T:2 .............5 500 30594. Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "Olvaszd ki bennem a vasat!" Br emlékplakett (90mm) T:2,2- ...6 000 30595. Csúcs Ferenc (1905-1999) 1946. "Kultusz Kupa Emlékérem" Br emlékérem (55mm) T:2 ..................4 000 30596. Domonkos Béla (1934-) DN "Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Érd" Br emlékplakett képkeretben (keret nélkül 96mm) T:2 ...................................................................................................4 000 30597. Erdei Sándor (1946-) DN "Salgótarján - Kultúráért" Br díjérem (99mm) T:1- peremen sorja nyomok ..3 000 30598. Erdei Sándor (1946-) DN "Salgótarján - Közoktatásért" Br díjérem (96mm) T:1- peremen sorja nyomok..................................................................................................................................................3 600 30599. Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC" aranyozott Br piefort emlékérem nem saját dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat ................................................................3 000 30600. Földesné Sonnenfeld Lenke (1896-1986) 1939. "Nyugat-Magyarországi Játékvezető Testület 1919-1939" irredenta Br plakett (130x65mm) T:2 .................................................................................5 000 30601. Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban (27g/0.925/42,5mm) T:PP .....................................................................................................................3 600 30602. Gera Katalin (1943-) 1981. "XIX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Kaposvár 1981. ápr. 3." Br emlékplakett fatalpon (90-93mm) T:2 ...................................................................................................1 800 30603. Hetés György (1921-1998) 1985. "Komlós Vilmos 1895-1959 / Komlós Vilmos Emlékverseny" Br emlékérem (117mm) T:1-......................................................................................................................5 500 30604. Iván István (1905-1968) 1966. "Tapolca Város Tanácsa" Br emlékérem (60mm) T:2 ph. ....................1 200 30605. Iván István (1905-1968) DN "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" aranyozott Br emlékplakett (48x65,5mm) T:1- ............................................................................................................1 200 30606. Kelemen Kristóf (1922-2001) 1973. "Művészetbarátok Egyesülete" Br emlékplakett (96mm) T:2,2patina ....................................................................................................................................................3 200 30607. Képíró Zoltán (1944-1981) DN "Dózsa György-Cegléd" Br emlékérem (61mm) T:2 ............................1 000 30608. Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (10,1g/0.500/30mm) T:PP patina ..........................................................................................................1 800 30609. Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad Választás 1990" Ag emlékérem (9,95g/0.500/30mm) T:PP patina ..........................................................................................................1 800 30610. Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jókai Mór / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) T:1.........................................................................................................................................1 000 30611. Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1959. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" fém emlékérem, szignó nélkül (48,5mm) T:2 ...............................................................................................2 000 30612. Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1 ........2 000 30613. Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1973. "Teleki Blanka 1806-1862 / 100 éves a Teleki Blanka Gimnázium 1873-1973" Br plakett (105mm) T:2 ...................................................................................4 000 30614. Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1987. "XI. Országos Csokonai Diákszínjátszó Napok - Csurgó 1988" Br plakett (115mm) T:1- ..............................................................................................................5 000 30615. Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1 ...................................................................................................................2 000 30616. Kiss Kováts Gyula (1922-1984) DN "MUOSZ (Magyar Újságírók Országos Szövetsége) - A Magyar Sportújságírók Díja - Kiváló Nevelőmunkáért" Br plakett (124x82mm) T:2...........................................2 600 30617. Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. "II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése" alkalmából kiadott Br emlékérem tokban (50mm) T:1- kis ph. .......................................1 400 30618. Kiss Nagy András (1930-1997) 1981. "Röpülj Páva - A Magyar Rádió és a Magyar Televízió Népdalversenye" Br emlékplakett (80x77mm) T:2 ................................................................................2 000
30619. Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Korányi Sándor" Br emlékérem kissé sérült ÁPV plasztiktokban ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:1....................................................................................................2 000 30620. Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem eredeti "ÁPV" tokban (60mm) T:1 ................................................................................................................................2 000 30621. Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban, ismertető tanúsítvánnyal (60mm) T:1....................................................................................................2 000 30622. Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Omnia Vincit Amor (A szerelem mindent legyőz)" Br emlékérem (60mm) T:1-........................................................................................................................2 000 30623. Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Apáczai Csere János Díj" Br díjérem jelzés nélkül (80,5-83mm) T:2 kis ph. Hungary ND "János Apáczai Csere Award" Br award medal without signature (80,5-83mm) C:XF slight edge error .....................................................................................................6 500 30624. Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem tokban tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP ...........................................................8 000 30625. Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1938. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1938 / Szeretetteljes megemlékezésül a Hungária F.C." fémjelzett Ag emlékplakett szignó nélkül (50.05g/0.800/44x43,5mm) T:2 HP 2338v ............................................................................................6 000 30626. Kubászova Tamara (1939-) 1988. "Osztrovszki György 1914-1988" Br emlékplakett (100mm) T:2 ....3 800 30627. Lantos Györgyi / Szabó Géza (1939-) 1988. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Baja / Türr István" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42,5mm) T:2 .......................................................................................1 200 30628. Lapis András (1942-) 1980. "Szeged Emlékérem / Szegedi Ipari Vásár" fém emlékérem (50mm) T:2 ...800 30629. Lapis András (1942-) 1983. "Az Ásotthalmi Erdészeti Szakiskola száz éves" kétoldalas Br érem eredeti dísztokban (85,5mm) T:2 ..........................................................................................................3 000 30630. Lapis András (1942-) DN "Kiváló Áruk Fóruma" Br emlékérem (69,5mm) T:1- apró ph. .........................800 30631. Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A szabad szakszervezeti mozgalomért" aranyozott fém emlékérem "KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége)" dísztokban (42,5mm) T:2 (PP) ..........................................................................................................................................................800 30632. Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos ...............................................................................................................1 200 30633. Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2 .............................................................................................800 30634. Löfkovits Arthur (1863-1935) 1914. "A Debreczeni Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" jelzetlen Ag emlékérem (42,37g/50mm) T:2- több ph. .....5 000 30635. Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére - 1932.ápr.30." Br emlékérem (50mm) T:2 HP 3417v ...........................................................................................................................2 000 30636. Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / M. Dely Annánmak 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött Br kitüntető érem névre szóló gravírozással (73,52g/70mm) T:1- kis ph. ...................................................................................................................7 000 30637. Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem (83mm) T:2 ....................................................................................................................5 000 30638. ifj. Madarassy Walter 1994. "ET AEDIFICABUNT DESERTA A SAECULO ET RUINAS ANTIQUAS ERIGENT - ISAIAS 61.4 (Fölépítik az ősi romokat, és ami már rég pusztulásnak indult, azt helyreállítják. Izajás 61.4)" Br emlékérem (101mm) T:1 .......................................................................4 400 30639. Matskássy Gyula (1912-1971) 1937. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" Br emlékérem (50mm) + 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Meizei csapat III. 1947." Br díjérem (40mm) T:2 ..............................................................................................2 800 30640. Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Hieronymi Károly" volt belügyminiszter, politikus, mérnök Br plakett (70x35mm) T:2- .........................................................................................................................6 000 30641. Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem fém keretben (22mm) T:2 ....................................................1 000 30642. Murányi Gyula (1881-1920) DN "Anyánk" Br plakett (118x106mm) T:2 Hungary ND "Our Mother" Br plaque. Szign.: Gyula Murányi (118,5x105,5mm) C:2 HP 3660var. ...............................................12 000 30643. Murányi Gyula (1881-1920) DN "A Beethoven plakett mellékalakjai" Br plakett (54x44,5mm) T:2- R! ...............................................................................................................................................................5 500 30644. Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,36g/0.835/42,5mm) T:2.............................................................7 000 30645. Nyírő Gyula (1924-2005) 1981. "Henri Dunant, a Vöröskereszt alapítója 1828-1910 / A Magyar Vöröskereszt Budapesti Vezetősége" Br emlékérem (96mm) T:2 ........................................................6 000 30646. Ifj. Pál Mihály (1936-) - B. Szabó Edit (1938-1975) 1974. "Flór Ferenc 1809-1871 / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos munkáért III." Br emlékérem jelzés nélkül (91mm) T:2 .............................7 000 30647. Palotás József (1947-) DN "Pedagógus munkásságáért - Dunaújváros / Fauszt Ferenc - József A. Iskola" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (60,5mm) T:2 patina..................................................2 000 30648. Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére " 2db klf patinázott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal: "Jobbra lépő csodaszarvas" + "Csodaszarvas balra néző feje" (70mm) T:1- .......................................2 800
Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! 30649. Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére / Szent István lóval és Krisztogrammal" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (70mm) T:1-,2 ......................................................3 600 30650. Peternák Gusztáv (1928-) 1986. "Magyar Üzemegészségügyi Tudományos Társaság Budapest / Jubileumi Tudományos Ülés 1946-1986" Br emlékplakett (60mm) T:2,2- ............................................1 000 30651. Reményi József (1887-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem jelzés nélkül (80mm) T:2 ph. Hungary 1955. "Hungarian National Theater 1945-1955 / 10th Anniversary - Liberation of our theater" Br commemorative medal without signature (80mm) C:XF edge error .....................................................5 000 30652. Renner Kálmán (1927-1994) 1969. "Kutyakiállítás Sopron" Br plakett (74-78mm) T:2 ........................2 000 30653. Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és mintakészítési napok 1970" bronzozott ólom plakett (68,5x96,5mm) + DN "Hungária Magyar Bélyeggyűjtők Köre 1899 / Hargitay László M.B.E.O.Sz. főtitkári érdemeiért" Br plakett "V. SZILAS", "K. HAWEL BP." és "T: BROSSEK M." jelzésekkel T:2 ..............................................................................................................2 400 30654. Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" ezüstözött Br emlékérem füllel (80mm) T:2 ........................................................................800 30655. Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" Br plakett (90x65mm) T:2 ............................6 500 30656. Somogyi József (1916-1993) ~1970. "Pro Arte - Salgótarján" Br plakett (108x82mm) T:1- .................5 000 30657. Szabó Gábor (1940-) 1978. "A Kommunisták Magyarországi Pártja megalakulásának 60. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban (87mm) T:2 ...........................................................................1 000 30658. Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." hadifém emlékérem füllel (33mm) T:2- ..............................1 400 30659. Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." hadifém emlékérem füllel (33mm) T:2-,2 ...........................1 400 30660. Szolláth György (1927-) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 .............................................................................................................1 000 30661. Tóth Sándor (1933-) 1985. "MÉE Szeged / Vedres István" Br emlékérem (42,5mm) + 1992. "Dugonics Társaság 1892-1992" Br emlékérem nem eredeti tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1994. "125 éves Pick Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:2 ................................................................1 800 30662. Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" (2x) Br emlékérem (40mm) T:1-,2.....................................................................................................................1 200 30663. Tóth Sándor (1933-) DN "Magyar Általános Orvosok Dél-Alföldi Szervezete" Br plakett (103,5x68,5mm) T:2 ..............................................................................................................................4 800 30664. Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1948. "A legnehezebb időben végzett jó munkáért 1945-1948" Br plakett (84x54mm) T:2 ..........................................................................................................................4 800 30665. Varga Imre (1923-) ~1976. "Czóbel Béla 1883-1976" Br plakett (~149mm) T:2 Hungary ~1976. "Béla Czóbel 1883-1976" Br plaque. Sign.: Imre Varga (~149mm) C:XF ...........................................12 000 30666. Veszely Jelena (1917- ) 1986. "Frim Jakab 1852-1919 / Fővárosi Kézműipari Vállalat 1986" Br plakett (92mm) T:2 ................................................................................................................................6 500 30667. Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (50x44mm) T:2- fo., kis ph. .............................1 800 30668. Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" fém emlékérem füllel (40,5mm) T:2-,3 .......................................................................................................................................800 30669. 1891. "Évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott" egyoldalas Br érem (60mm) T:2 kis ph. ................................................................................................................................2 000 30670. 1903. "Országos Iparegyesület" fémjelzetlen Ag díjérem gravírozással "AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTŐL - KNOPP ÉS STEINER BUDAPESTEN" Szign.: Anton Scharff / Knopp és Steiner Budapesten (46,06g/54,5mm) T:2 ..........................................................................................10 000 30671. 1915. "ISTE - Győztesnek" Br emlékérem. Szign.: Csillag T. (30mm) T:2 ...........................................2 000 30672. 1924. "Magyar Foxterrier Tenyésztők Egyesülete" bronzozott fém plakett (78-91,5mm) T:2 foltos .....4 000 30673. 1926. "Nemzetközi Embervédelmi Kiállítás Budapest" Br emlékérem (60mm) T:2 ..............................1 200 30674. 1929. "1928-1929. "RSTÉ" Br plakett (60x40mm) T:1-,2 ......................................................................1 400 30675. ~1930-1940. "Magyar Királyi Zrínyi Miklós Reáliskola Nevelőintézet Pécs / II. Torna egyéni II." réz díjérem (35mm) T:2...............................................................................................................................2 800 30676. 1939. "Fábri Imre / Magyar Általános Hitelbank Evezősháza - Védő 1932 3815km - Fábri díj" Br emlékérem. Szign.:JG (71mm) T:2 .......................................................................................................3 800 30677. 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 / Kiváló munkájának elismeréséül A M.B.O.E." ezüstözött Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2 ........................................2 000 30678. 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalaggal tokban (38mm) + Garamkeszi János (1936-) / Jeckel Ferenc (1950-2012) 1952. "Inotai Alumíniumkohó / Magyar Alumíniumipari Tröszt" Al emlékérem dísztokban (80mm) T:1-,2 .........................................................1 800 30679. 1962. "64. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár" aranyozott Br plakett (80x61mm) T:2 ..........1 800
30680. 1964. "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Budapest / III. Díj" Br díj plakett (86x67,5mm) T:2 ...................................................................................................................................1 600 30681. 1965. "Budapest / Közalkalmazottak Ülése 1965. Április" Br emlékplakett dísztokban (67mm) T:2 ....1 000 30682. 1967. "75 éves az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br plakett eredeti dísztokban (56x75mm) T:1 ...................................................................................................................1 000 30683. 1967. "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem, fül letört (30mm) T:2- ........................................................................................................................................................1 000 30684. ~1970-1980. Dekoratív szocreál Br plakett eredeti tokban, hátlapon "111" számmal (83mm) T:2 ..........800 30685. 1970. "Villamos Berendezés és Készülék Művek - felszabadulásunk 25. évfordulójára" Br plakett (87mm) Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (91mm) T:2 ..3 000 30686. 1970. "IX. Országos Szabászverseny Pécs" egyoldalas öntött Br plakett (117mm) T:2,2- lyuk ...........2 200 30687. ~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (36mm) T:2 ............................................800 30688. 1970. "20 éves a Fővárosi Tanácsi Építőipar" Br plakett eredeti tokban + ~1950. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" kitüntetés miniatűrje (Rákosi címeres) T:2 ...............................................................2 000 30689. 1974. "Keszthely / Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja - 20 éves a városunk" fém emlékérem (70mm) T:2,2- .....................................................................................................................................................1 000 30690. 1974. HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" fém emlékérem (40mm) + 1975. "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (32mm) + 1975. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" Cu emlékérem (32mm) T:2 ....................................................................................1 000 30691. 1974. "HUNGEXPO / Nemzetközi Csomagolási és Anyagmozgatási Kiállítás" fém emlékérem (40mm) + 1975. "HUNGEXPO / Budapesti Tavaszi Nemzetközi Vásár" ffém zseton (31mm) + 1994. "Első választó" emlékérem (3x) T:2 ......................................................................................................1 200 30692. 1974. "Keszthely / Dunántúli Éremcsere Nap 1974. V. 26." Br emlékérem. Szign.: György F. (70mm) T:2............................................................................................................................................1 000 30693. 1975. "MN (Magyar Néphadsereg) Központi Katonai Kórház 1945-1975" Br szögletes emlékplakett (70x70mm) T:1- Hungary 1975. "Hungarian Peoples Army Central Military Hospital 1945-1975" Br commemortaive plaque (70x70mm) C:AU ............................................................................................2 600 30694. 1975. "Fáy András az első magyar takarékpénztár megalapítója" Al zseton (23mm) + 1989. "150 éves az Országos Takarékpénztár" Al zseton (30mm) T:2 ...................................................................1 000 30695. 1975. "A kábelipar területén végzett hűséges munkáért 1945-1975" egyoldalas Br érem (87mm) T:2 ...............................................................................................................................................................1 000 30696. 1975. "Emlék a Körmöcbányai M. Kir. Pénzverő kiállítására 1826" Al emlékérem másolat a Fémipari Kutató Intézet kiadásában, plombált ÁPV tokban! T:1 ...........................................................2 400 30697. 1975. "Taurus Emlékérem 1945-1975 / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció ....................................................................................................................................................800 30698. 1975. "Taurus Emlékérem 1945-1975 / Alapítva 1882" ezüstözött fém emlékérem sérült eredeti tokban (42,5mm) T:1- (PP) oxidáció ........................................................................................................800 30699. 1976. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr / Szabadságot Luis Corvalánnak és a chilei hazafiaknak! Országos szolidaritási nagygyűlés Miskolc, 1976. szeptember 10." öntött Br plakett (59x148mm) T:2 .........................................................................................................................................................2 400 30700. 1978. "Volán 20 éves munkájáért hűségéért" Br plakett (~117-120mm) T:2 ........................................1 200 30701. 1979. "Csongrádi Napok" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T:1- ......................................1 000 30702. 1979. "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3.41g/0.835/27x22mm) T:PP .....800 30703. ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 40 éves törzsgárda tagjának" fém plakett (85x43mm) + adományozói okirat + aranyozott, zománcozott fém jelvény + "Csepel Művek Bizottsága - KISZ" műanyag jelvény T:2 .............................................................................................................................1 000 30704. 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" Ag bélyeg érem (3,43g/0.835/27x22mm) + "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" Ag bélyeg érem (3,39g/0.835/27x22mm) T:2 (PP) .......................................................................................................................................................1 600 30705. 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" Ag bélyeg érem (3.38g/0.835/27x22mm) + "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" Ag bélyeg érem (3,39g/0.835/27x22mm) T:2 (PP) .......................................................................................................................................................1 600 30706. ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 35 éves törzsgárda tagjának" Br plakett eredeti dísztokban (43x85,5mm) T:1-..................................................................................................................................1 000 30707. 1980. "Magyar Távirati Iroda 100 éves 1880-1980" Br emlékérem (70mm) T:2 ph. ................................500 30708. 1982. "Szent István denár / Ungarn in Hamburg" fém emlékérem plasztik keretben, tok hiányzik (42,5mm) T:1,1- .......................................................................................................................................800 30709. 1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos ...........................................................................................3 000 30710. 1982. "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos ...........................................................................................4 200 30711. 1982. "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos ...........................................................................................4 200
Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! 30712. 1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:PP ujjlenyomatos ...........................................................................................3 000 30713. 1984. "MEDIFLEX" porcelán plakett eredeti dobozban (95x121mm) T:1 .............................................1 000 30714. 1984. "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem (42,5mm) + 1985. "MÉE Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás, Kecskemét" fém emlékérem (42,5mm) T:2............................800 30715. 1984. "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest 1984. Június 11-16." Br plakett (98mm) T:2 Hungary 1983. "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest 11-16 June 1984" Br plaque (97mm) T:2............................................................................................................................................2 000 30716. 1984. "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem plombált "ÁPV" plasztiktokban (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1,2(PP) ...............................................................................................................1 000 30717. 1985. "50 éves a Gyulai Tejporgyár" Br plakett. Szign.: KLY? (72mm) T:2 ..........................................4 400 30718. 1986. "Vasas SC 1911-1986" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (42,5mm) T:1,BU ............1 000 30719. 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sörfesztivál Sopron" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1992. "Europa 92 - Nemzetközi Világkörüli Vitorlás Verseny 1991-1992 magyar résztvevőire emlékezve / Az egységes Európáért" Br emlékérem (42,5mm) T:1- ................................1 400 30720. 1991. "Máriakeménd '91' - 1939-45" festett porcelán plakett nemzetiszín szalaggal (214mm) T:2 kis ph., ragasztásnyom ...............................................................................................................................2 000 30721. 1992. "Budapesti Fegyver, Horgász és Vadászkiállítás / VEFAG - Tatabánya" ezüstözött fém emlékérem (43mm) T:2 ............................................................................................................................800 30722. 1993. "Parmalat Fejértej" Ag emlékérem dísztokban (13,22g/0.925/30,5mm) T:1- ..............................2 000 30723. 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." ezüstözött tombak emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (40mm) T:2 .......................1 000 30724. 1995. "Blaha Lujza-díj" Br plakett (59mm) T:1- .....................................................................................4 000 30725. 1997. "Gróf Grassalkovich Antal, a kastély építtetője / Gödöllői Királyi Kastély - 1996 Felavatási Emlékérem" Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,07g/0.999/42,5mm) T:1- ....................4 600 30726. 1998. "Magyar Légierő" Ag emlékérem (31,15g/0.999/42,5mm) T:2 (PP) ............................................5 000 30727. 2002. "MKB - Első Magyar Bank" Ag emlékérem (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP fo. .............................4 000 30728. 2003. "Magyarország-Anglia 6:3" aranyozott Ag emlékérem, peremén sorszámmal (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP ................................................................................................................6 000 30729. 2011. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1 .............4 000 30730. 2012. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1 ......4 000 30731. 3db emlékérem: 2006. "Felébredtünk / Az 1956-os forradalom emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) + 2009. "Alsónémedi és Vidéki Takarékszövetkezet" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) T:PP,1,1- ......................................................................1 600 30732. 3db klf MÉE emlékérem: Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi / Szabó Géza (1939-) 1988. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Baja / Türr István" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Br emlékérem (42,5mm) T:2 .......1 400 30733. 3db klf MÉE emlékérem: Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE Miskolc / V. Vándorgyűlés - Diósgyőr" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1986. "Magyar Nőorvos Társaság - Sátoraljaújhely / Északkelet-magyarországi szakcsoport tudományos ülése" Br emlékérem (42,5mm) T:2 ..................................................................................1 400 30734. 3db klf MÉE emlékérem: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Asszonyi Tamás (1942-) / ÁPV 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Br emlékérem (42,5mm) + Ligeti Erika (1934-) / ÁPV 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Esztergom - Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:2 ......................................................................................................................1 400 30735. Vegyes: DN "Az érdem elismeréséül - A "Falu" Országos Szövetség" aranyozott Br emlékérem (45,5mm) + Kovács Dezső (1921-) / ÁPV 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése Győr-Pannonhalma" Br emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" Br emlékérem (42,5mm) T:2 ................................................................................1 400 30736. Vegyes: 1947. "Az Atrium Megnyitásának emlékére 1947.III.15" fém emlékérem (50mm) + 1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "Budapest - IX. Amatőr Ökölvívó Világbajnokság" Br emlékérem (42,5mm) T:2 ..................................1 200 30737. Vegyes: 1975. "Hungexpo / Nemzetközi Mezőgazdasági, Élelmiszeripari Gép- és Műszerkiállítás és Vásár" fém emlékérem (32mm) + Csehszlovákia ~1970. "Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713" fém emlékmedál (Körmöcbányai veret) (27mm) + NDK / Lipcse 1987. "VIII. Sportfesztivál, XI. Spartakiád" fém emlékérem (40mm) T:2,2- ..........................................................................................1 200 30738. DN "Vác városi evezős kupa" Br emlékérem (80mm) T:2- ...................................................................1 200 30739. DN "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" Br emlékplakett (70mm) T:2 kis ph. ...................................1 000
30740. DN "Hajdúszoboszlói Állami Gazdaság 25" Br emlékplakett (70mm) T:2 hátoldalán karc ...................1 000 30741. DN "Visegrád" Br plakett (70mm) fatalpon, ragasztás elengedett (87x89mm) T:2 ...............................2 000 30742. DN "Szentkirály az adományért" Br plakett (75mm) T:2 .......................................................................2 400 30743. DN "Rembrandt van Rijn 1606-1669" Br plakett (100mm) T:2 ND "Rembrandt van Rijn 1606-1669" Br plaque (100mm) C:XF ......................................................................................................................3 400 30744. DN "Somogy Megye Közgyűlése / Somogy megye" ezüstözött fém emlékérem dísztokban. Szign.: BL (42,5mm) T:2 (PP) ...................................................................................................................................800 30745. DN "Bartók Béla emlékérem" egyoldalas Br érem (60mm) T:2 patina ..................................................1 400 30746. DN "Kozma István 1939-1970 emlékére" egyoldalas öntött Br plakett a kétszeres olimpiai bajnok birkózó emlékére (92mm) T:2 ...............................................................................................................5 000 30747. DN "Derkovits Gyula" Br emlékplakett, ismeretlen művész (95-99mm) T:2 Hungary ND "Gyula Derkovits" Br commemorative plaque, unknown artist (95-99mm) C:XF ..............................................8 000 30748. DN "X. Szt. Pius" Br plakett. Szign.: SZ (~145-137mm) T:2 patinafoltok ..............................................6 000 30749. Vegyes: Kernstockné Telcs Gina (1880-1959) DN Nyilast ábrázoló Br zseton (26x23mm) + 1998. Br lovas díjérem (75x73mm) + Franciaország 1926. "Franciaország - Magyarország - Stade Nautique des Tourelles, Párizs, július 14." fém plakett (54x60mm). Szign.: F. Fraisse T:2,2- .............................1 400 30750. Vegyes: Oláh István (1890-1944) 1938. "Országos Mérnök Vándorgyűlés Debrecen 1938" Br plakett, hátlapon ragasztásnyomos (96x64mm) + Szovjetunió DN "Ermitázs Leningrad" Br emlékérem (70mm) T:2 .........................................................................................................................1 000 30751. Vegyes: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" fém plakett eredeti dísztokban (85x43mm) + ~1980. "1841" mikroszkópot és könyvet ábrázoló porcelán plakett (84mm) + Szovjetunió ~1970-1980. "Lenin" Br emlékérem. Szign.: N. Sokolov (65mm) T:1,2 .........................2 000 30752. Vegyes: ~1980. "Öntödei Vállalat / 30 év hűséges munkájáért" Br emlékérem (55mm) + 1980. "100 éves a szervezett szakmunkás képzés Esztergomban" Br emlékérem (47,5mm) + Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" T:2 ...........................1 000
Modern utánveretek, fantáziaveretek 30753. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Bartók Béla, Erdő Péter" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ..................................................................................................................................................800 30754. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Mátyás király, Bethlen Gábor" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ................................................................................................................................800 30755. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Deák Ferenc, Táncsics Mihály" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ................................................................................................................................800 30756. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc, Petőfi Sándor" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ................................................................................................................................800 30757. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kazinczy Ferenc" multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni + DN 200Ft "Londoni Olimpia 2012" multicolor emlékérme sorozatból T:2 .............................................1 000 30758. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Dobó István, Széchenyi István" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ................................................................................................................................800 30759. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Batthyány Lajos, József Attila" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ................................................................................................................................800 30760. DN 50Ft "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán, Csontváry- Kosztka Tivadar" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, ezüstözött Cu-Ni T:2 ...........................................................................................................1 000 30761. DN 200Ft "Békéscsaba + "Szolnok" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T:2 .........................1 000 30762. DN 200Ft "Nyíregyháza" + "Salgótarján" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T:2 ..................1 000 30763. DN 200Ft "Szeged" + "Szekszárd" (2x) multicolor emlékérme sorozatból, CuNi T:2 ...........................1 000 30764. DN "Népszava - Alapítva 1873-ban / 130 éves" 3db emlékérem, aranyozott, ezüstözött és bronz (42mm) T:PP,2(PP) karc .......................................................................................................................1 200 30765. DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) (2x) + 3db klf német fém emlékérem, "Drezda", Semperoper Theaterplatz", "Kronentor im Zwinger" T:1-,2 .........................................................................................................................................800 30766. Amerikai Egyesült Államok DN "1877. 50$" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:PP ujjlenyomat, ph. USA ND "1877. 50 Dollars" gilt metal medallion (51mm) C:PP fingerprint, edge error ............................800 30767. Ausztria 1875. 1Fl "1000 méter elérése a pribram-i bányában" jelzett Cu replika T:1- Austria 1875. 1 Florin "1000 Meters Depth reached in the Pribram mine" marked Cu replica C:AU ..........................1 000
Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek 30768. 1946. 1Ft Au "Mini veret" (0.5g/0.999) tanúsítvánnyal T:BU Hungary 1946. 1 Forint Au (0.5g/0.999) with certificate C:BU ..............................................................................................................................6 000 30769. 1979. "Nemzetközi Gyermekév" alkalmára kiadott Au bélyegérem (3.80g/0.585) T:2 (PP) oxidáció Hungary 1979. "International Year of the Child" commemorative gold stamp medallion (3.83g/0.585) C:XF (PP) oxidation ......................................................................................................22 000 30770. 1991. 10.000Ft Au "II. János Pál pápa látogatása" dísztokban tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP fo., felületi karc Hungary 1991. 10.000 Forint Au "Visit of Pope John Paul II" in box with certificate (6,98g/0.986) C:PP spotted, sligthly scratched Adamo EM121 ..........................................................70 000 19
Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! 30771. Ausztria 1867A Dukát Au "Ferenc József" Bécs (3,46g/0.986) T:2,2- ph., forrasztásnyom Austria 1867A Ducat Au "Franz Joseph" Vienna (3,46g/0.986) C:XF,VF edge error, solder mark Krause KM# 2266 ............................................................................................................................................30 000 30772. Ausztria 1915. 1D Au "Ferenc József" utánveret (3.51g/0.986) T:2 (P) Austria 1915. 1 Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3.51g/0.986) C:XF (P) Krause KM# 2267 ..................................................32 000 30773. Ausztria 1915. 1D Au "Ferenc József" utánveret (3.51g/0.986) T:2 (P) Austria 1915. 1 Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3.51g/0.986) C:XF (P) Krause KM# 2267 ..................................................32 000 30774. Franciaország/Modern Köztársaság 1913. 20Fr Au "Kakas" utánveret (6.47g/0.900) utánveret T:2erős ph. France/Modern Republic 1913. 20 Francs Au "Rooster"(6.47g/0.900) restrike C:VF edge error Krause KM# 857 .........................................................................................................................57 000 30775. DN "Europa" jelzett Au mini emlékérem (0.8g/0585) T:PP ND "Europa" hallmarked Au mini medallion (0.8g/0585) C:PP ..................................................................................................................5 000 30776. DN "Europa" jelzett Au mini emlékérem (0.5g/0585) T:PP ND "Europa" hallmarked Au mini medallion (0.5g/0585) C:PP ..................................................................................................................5 000
Külföldi bankjegyek 30777. Amerikai Egyesült Államok / Katonai kiadás 1969-1970. 1$ "681. sorozat" T:restaurált USA / Military Payment Certificate 1969-1970. 1 Dollar "Serie 681" C:restored .............................................3 600 30778. Argentína 1987-1991. 1A-100A (5x) közte "Provincia de Tucuman", "Provincia de Salta" T:I,IArgentina 1987-1991. 1 Austral - 100 Australes (5x) including "Provincia Tucuman", Provincia de Salta" C:UNC,AU ..................................................................................................................................1 000 30779. Ausztria 1922-1924. 10K-10.000 (14x) T:vegyes Austria 1922-1924. 10 Kronen - 10.000 Kronen (14x) C:mixed ....................................................................................................................................................800 30780. Bosznia-Hercegovina 1992. 10D-1000D (8x) T:I,I- Bosnia and Hercegovina 1992. 10 Dinara - 1000 Dinara (8x) C:UNC,AU ..........................................................................................................................1 000 30781. Burma / Japán megszállás 1942. 1/2R + 1R + 5R +10R + Fülöp-szigetek / Japán megszállás 1942. 10P + 1943. 5P + 100P T:I--III Burma / Japanese occupation 1942. 1/2 Rupee + 1 Rupee + 5 Rupees + 10 Rupees + Philippines / Japanese occupation 1942. 10 Pesos + 1943. 5 Pesos + 100 Pesos C:AU-F .......................................................................................................................................1 200 30782. Csehszlovákia 1960-1988. 30db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Czechoslovakia 1960-1988. 30pcs of banknotes C:mixed .................................................................................................................1 400 30783. Franciaország / Rouen 1797-1803. 20Fr T:IV,V France / Rouen 1797-1803. 20 Francs C:G,Pr Krause S245a .......................................................................................................................................1 000 30784. Franciaország / Rouen 1797-1803. 20Fr T:IV,V France / Rouen 1797-1803. 20 Francs C:G,Pr Krause S245a ......................................................................................................................................1 000 30785. Franciaország 1940. 10Fr + Nagy-Britannia / Katonai kiadás 1972. 10p T:III-,I- France 1940. 10 Francs + Great Britain / British Armed Forces 1972. 10 Pence C:VG,AU ............................................1 000 30786. Független Horvát Állam 1941. 100K (4x) + 1000K T:III Independent State of Croatia 1941. 100 Kuna (4x) + 1000 Kuna C:F ..................................................................................................................1 000 30787. Független Horvát Állam 1941. 100K (5x) közte 3+2 sorszámkövető T:I- Independent State of Croatia 1941. 100 Kuna (5x) with 3+2 sequential serials C:AU ............................................................1 600 30788. Független Horvát Állam 1941. 100K (4x) párban sorszámkövetők T:I- Independent State of Croatia 1941. 100 Kuna (4x) sequential serials in pairs C:AU ...........................................................................1 600 30789. Horvátország 1991-1993. 1K-500K (19x) T:vegyes Croatia 1991-1993. 1 Kuna - 500 Kuna (19x) C:mixed .................................................................................................................................................1 000 30790. Japán 1942-1944. 50s + 1946. 1Y T:I-,III Japan 1942-1944. 50 Sen + 1946. 1 Yen C:AU,F ...............1 400 30791. Jugoszlávia 1970-1994. 50db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Yugoslavia 1970-1994. 50pcs of banknotes C:mixed ...............................................................................................................................1 400 30792. Jugoszlávia 1985-1994. 10D-1.000.000D (12xklf) T:vegyes Yugoslavia 1985-1994. 10 Dinara 1.000.000 Dinara (12xdiff) C:mixed ......................................................................................................1 200 30793. Kína 1953. 1F (68x) T:I China 1953. 1 Fen (68x) C:UNC .....................................................................6 000 30794. Kína 1953. 2F (59x) T:I,I- China 1953. 2 Fen (59x) C:UNC,AU ............................................................5 000 30795. Lengyelország 1982-1989. 20Zl-20.000Zl (10xklf) T:vegyes Poland 1982-1989. 20 Zlotych - 20.000 Zlotych (10xdiff) C:mixed ......................................................................................................................1 000 30796. Lengyelország 1986. 200Zl (11x) közte sorszámkövetők (4,4,2) és 1db közeli sorszám T:I-,II Poland 1986. 200 Zlotych (11x) including sequential serials (4,4,2) and 1pc close serial C:AU,XF .....1 000 30797. Német Birodalom 1905-1917. 20db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire 1905-1917. 20pcs of bankotes C:mixed ...................................................................................................................1 400 30798. Német Birodalom 1908-1917. 20db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire 1908-1917. 20pcs of bankotes C:mixed ...................................................................................................................1 400 30799. Németország / Weimari Köztársaság 1919-1923. 30db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic 1919-1923. 30pcs of banknotes C:mixed ...............................................1 400 30800. Németország / Weimari Köztársaság 1919-1923. 30db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Germany / Weimar Republic 1919-1923. 30pcs of banknotes C:mixed ...............................................1 400
30801. Németország / Weimari Köztársaság 1920. 1M (6x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic 1920. 1 Mark (6x) sequential serials C:UNC ..........................................................................1 600 30802. Németország / Weimari Köztársaság 1920. 10M (4x) sorszámkövetők T:I Germany / Weimar Republic 1920. 10 Mark (4x) sequential serials C:UNC ........................................................................1 000 30803. Németország / Weimari Köztársaság 1922. 500M + 5000M + 10.000M T:III,III- Germany / Weimar Republic 1922. 500 Mark + 5000 Mark + 10.000 Mark C:F,VG ............................................................1 000 30804. Németország / Weimari Köztársaság 1922. 1000M (2x) sorszámkövetők T:II Germany / Weimar Republic 1922. 1000 Mark (2x) sequential serials C:XF .......................................................................1 000 30805. Németország / Weimari Köztársaság 1922. 5000M (12x) mind különböző betűvariációval T:III Germany / Weimar Republic 1922. 5000 Mark (12x) all with different letter variations C:F ..................1 200 30806. Németország / Weimari Köztársaság 1923. 50.000.000.000M T:III Germany / Weimar Republic 1923. 50.000.000.000 Mark C:F ...........................................................................................................1 600 30807. Német 3. Birodalom 1937. 1M (7x) + 2M (9x) + Német megszállt területek 1940-1945. 2M (2xklf) T:III,III-,IV German Third Reich 1937. 1 Mark (7x) + 2 Mark (9x) + German occupied territories 1940-1945. 2 Mark (2xdiff) C:F,VG,G ...................................................................................................1 000 30808. Német Birodalom / Weimari Köztársaság 30db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes German Empire / Weimar Republic 30pcs of banknotes C:mixed ....................................................................................1 600 30809. NSZK 1980. 20M T:III FRG 1980. 20 Mark C:F ....................................................................................1 600 30810. Olaszország / Albánia 10db klf bankjegy és csekk T:III,III- Italy / Albania 10pcs of diff banknotes and checks C:F,VG ...............................................................................................................................1 000 30811. Orosz Birodalom 1909-1912. (1905) 3R Szign.: Konshin + 1912-1917. (1909) 5R Szign.: Shipov + 1917. 250R T:III,III- Russian Empire 1909-1912. (1905) 3 Rubles Sign.: Konshin + 1912-1917. (1909) 5 Rubles Sign.: Shipov + 1917. 250 Rubles C:F,VG .................................................................1 000 30812. Orosz Birodalom 1909-1912. (1905) 3R. Szign.: Konshin + 1909-1912. (1909) 10R. Szign.: Konshin + 1912-1917. (1905) 3R. Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire 1909-1912. (1905) 3 Rubles. Sign.: Konshin + 1909-1912. (1909) 10 Rubles. Sign.: Konshin + 1912-1917. (1905) 3 Rubles. Sign.: Shipov C:F,VG ...............................................................................................................1 000 30813. Orosz Birodalom 1912-1917. (1909) 25R Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire 1912-1917. (1909) 25 Rubles Sign: Shipov C:F,VG ................................................................................................1 000 30814. Orosz Birodalom 1912-1917. (1910) 100R Szign.: Shipov T:III Russian Empire 1912-1917. (1910) 100 Rubles Sign.: Shipov C:F ..................................................................................................................800 30815. Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál / Ideiglenesen Szibériai Igazgatás 1918. 5R (2x) T:III- Russian Civil War / Siberia and Urals / Siberian Provisional Administration 1918. 5 Rubles (2x) C:VG ...............800 30816. Oroszország/Dél-Oroszország/Gyenyikin és Vrangel Hadserege 1919. 1000R T:III- Russia/South Russia/Army of Denikin and Wrangel 1919. 1000 Rubles C:VG Krause S418 ........................................800 30817. Románia / Német megszállás 1917. 25b + 1920. 2L + Románia 1947. 100L T:III,III- Romania / German occupation 1917. 25 Bani + 1920. 2 Lei + Romania 1947. 100 Lei C:F,VG ...........................1 600 30818. Románia / Német megszállás 1917. 25b + 1L + Magyarország 1917. 2K mindhárom román felülbélyegzéssel T:II-(csak a 2K),III,III- Romania / German occupation 1917. 25 Bani + 1 Leu + Hungary 1917. 2 Korona all with Romanian overprint C:VF(only 2 Korona),F,VG ...............................2 000 30819. Szamoa 2004. 2T T:I Samoa 2004. 2 Tala C:UNC ...............................................................................1 200 30820. Szerb-Horvát-Szlovén Királyság 1919. 1/2D (2x) + 1921. 1/4D T:III- Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes 1919. 1/2 Dinara (2x) + 1921. 1/4 Dinar C:VG ..................................................................800 30821. Szerb-Horvát-Szlovén Királyság 1919. 1D "4K" felülbélyegzéssel T:III szakadás Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes 1919. 1 Dinar with "4 Kronen" overprint C:F tear .......................................800 30822. Szerbia / Német megszállás 1941. 100D (4x) T:III Serbia / German occupation 1941. 100 Dinara (4x) C:F .................................................................................................................................................1 600 30823. Szingapúr 1976. 1$ (3x) T:III Singapore 1976. 1 Dollar (3x) C:F ..........................................................1 000 30824. Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1918. 500R + Szovjetunió 1937. 5Ch + 1961. 1R + 25R + 100R (2x) + Oroszország 1993. 100R + 200R + 500R T:III,III- Russian Socialist Federated Soviet Republic 1918. 500 Rubles + Soviet Union 1937. 5 Chervontsev + 1961. 1 Ruble + 25 Rubles + 100 Rubles (2x) + Russia 1993. 100 Rubles + 200 Rubles + 500 Rubles C:F,VG ................1 000 30825. Szovjetunió 1937. 1R (3x) + 3R + 1938. 3R (4x) T:III,III- Soviet Unino 1937. 1 Ruble (3x) + 3 Rubles + 1938. 3 Rubles (4x) C:F,VG ...............................................................................................................1 000 30826. Szovjetunió 1947. 1R + 3R + 5R + 10R T:III,III- Soviet Union 1947. 1 Ruble + 3 Rubles + 5 Rubles + 10 Rubles C:F,VG ..............................................................................................................................1 400 30827. Szovjetunió 1961-1991. 1R-50R 40db-os vegyes bankjegy tétel T:vegyes Soviet Union 1961-1991. 1 Ruble - 50 Rubles 40pcs of banknotes C:mixed ................................................................................1 200 30828. Vegyes: Csehszlovákia 1944. 5K + Magyarország 1944. 5P "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" + Románia 1944. 5L "A Vörös Hadsereg Parancsnoksága" T:III Mixed: Czechoslovakia 1944. 5 Korun + Hungary 1944. 5 Pengő "Headquarters of the Red Army" + Romania 1944. 5 Lei "Headquarters of the Red Army" C:F ....................................................................................................1 000 30829. Vegyes: Csehszlovákia 1964. 50K + Finnország 1963. 5M + Német 3. Birodalom 1942. 5M + Olaszország 1939. 1L + Skócia 1990. 1Ł T:III,III- Mixed: Czechoslovakia 1964. 50 Korun + Finland 1963. 5 Markkaa + German Third Reich 1942. 5 Mark + Italy 1939. 1 Lira + Scotland 1990. 1 Pound C:F,VG ..................................................................................................................................................1 000
Kérjük telefonos és írásbeli ajánlatait időben adja le! 30830. Vegyes: Mongólia 1966. 5T + 1981. 10T + 20T + 1983. 1T + 2002. 20T + Oroszország 1993. 10R + 100R (2x) + 500R T:III,III- Mixed: Mongolia 1966. 5 Tugrik + 1981. 10 Tugrik + 20 Tugrik + 1983. 1 Tugrik + 2002. 20 Tugrik + Russia 1993. 10 Rubles + 100 Rubles (2x) + 500 Rubles C:F,VG ............1 000 30831. 30db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte India, NDK, Weimari Köztársaság T:vegyes 30pcs of various banknotes, including India, GDR, Weimar Republic C:mixed ..................................................1 400 30832. 30db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Észtország, Olaszország, Szíria T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Estonia, Italy, Syria C:mixed ...................................................................1 400 30833. 30db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Egyiptom, India, Írország, Litvánia T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Egypt, India, Ireland, Lithuania C:mixed .................................................1 400 30834. 30db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Bulgária, Észtország, Olaszország, Vietnam T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Bulgaria, Estonia, Italy, Vietnam C:mixed ................................1 400 30835. 30db-os vegyes külföldi bankjegy, közte Bulgária, Jugoszlávia, Románia T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Bulgaria, Yugoslavia, Romania C:mixed .............................................................1 400 30836. 30db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Románia, Ukrajna, Weimari Köztársaság T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Romania, Ukraine, Weimar Republic C:mixed .........................1 400
Külföldi fém- és ezüstpénzek 30837. Amerikai Egyesült Államok 1880S 1$ Ag "Morgan" T:2 USA 1880S "Morgan" Dollar Ag C:XF ...........7 000 30838. Amerikai Egyesült Államok 1889. 1$ Ag "Morgan" T:2 ph. USA 1889. "Morgan" Dollar Ag C:XF edge error..............................................................................................................................................7 000 30839. Amerikai Egyesült Államok 1891. 5c Cu-Ni "Liberty Nickel" T:3 USA 1891. 5 Cents Cu-Ni "Liberty Nickel" C:F Krause KM# 112.................................................................................................................1 000 30840. Amerikai Egyesült Államok 1911-1946. 1c Br (12x) T:2-,3 USA 1911-1946. 1 Cents Br (12x) C:VF,F ...800 30841. Amerikai Egyesült Államok 1914D 5c CuNi "Buffalo" T:2- USA 1914D 5 Cents "Buffalo" C:VF ...........9 000 30842. Amerikai Egyesült Államok 1916. 5c CuNi "Buffalo" T:2- USA 1916. 5 Cents "Buffalo" C:VF ..............1 400 30843. Amerikai Egyesült Államok 1919. 5c Cu-Ni + 1935. 5c Cu-Ni "Buffalo" T:2- USA 1919. 5 Cents Cu-Ni + 1935. 5 Cents Cu-Ni "Buffalo" C:VF ........................................................................................1 000 30844. Amerikai Egyesült Államok 1921S 1$ Ag "Morgan" T:2 USA 1921S 1 Dollar Ag "Morgan Dollar" C:XF ......................................................................................................................................................6 000 30845. Amerikai Egyesült Államok 1923. 1$ Ag "Peace" T:2 kis ph. USA 1923. 1 Dollar Ag "Peace" C:XF small edge error ....................................................................................................................................5 500 30846. Amerikai Egyesült Államok 1929. 1/4$ Ag "Standing Liberty" + 1941-1944. 1/4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:3,2- USA 1929. 1/4 Dollar Ag "Standing Liberty Quarter" + 1941-1944. 1/4$ Ag "Washington Quarter" (2x) C:F,VF ........................................................................................................1 000 30847. Amerikai Egyesült Államok 1942. 1/2$ Ag T:2-,3 USA 1942. 1/2 Dollar Ag C:VF,F .............................1 000 30848. Amerikai Egyesült Államok 1961-1980. 5c "Jefferson" (2x) + 1968-1973. 1/2$ "Kennedy" (3x) közte egy aranyozott Ag füllel + 1977-1990. 1c "Lincoln" (5x) + 1981. 1/4$ "Washington" T:2,2- USA 1961-1980. 5 Cents "Jefferson" (2x) + 1968-1973. 1/2 Dollar "Kennedy" (3x) between them gilt Ag coin with ear + 1977-1990. 1 Cent "Lincoln" (5x) + 1981. 1/4 Dollar "Washington" C:XF,VF ...............1 200 30849. Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy" T:2 USA 1964. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:XF ...............................................................................................................................................................1 400 30850. Amerikai Egyesült Államok 1995. 1$ Ag "Amerikai Sas" T:2 ph. USA 1995. 1 Dollar Ag "America Eagle Bullion Coin" C:XF edge error .....................................................................................................5 500 30851. Amerikai Egyesült Államok 1999-2009. 1/4$ Cu-Ni "50 Állam" + "Kerület és Területek" (24x), több klf, érmetartó kazettában T:1,1- USA 1999-2009. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 State Quarters" + "DC and Territories" (24x), more diff, in coin box C:UNC,AU ..............................................................................5 000 30852. Amerikai Egyesült Államok 2010-2012. 1/4$ Cu-Ni "Gyönyörű Amerika" 5xklf db + 1/4$ "Gyönyörű Amerika / Michigan" multicolor T:1,1- USA 2010-2012. 1/4$ Cu-Ni "America the Beautiful" 5xdiff pcs of coin set + 1/4$ "Beautiful America / Michigan" multicolor C:UNC,AU ...............................................1 200 30853. Andamán- és Nikobár-szigetek 2011. 2R T:1- ujjlenyomat Andaman and Nicobar Islands 2011. 2 Rupees C:AU fingerprint .......................................................................................................................1 400 30854. Andamán- és Nikobár-szigetek 2011. 5R T:1,1- Andaman and Nicobar Islands 2011. 5 Rupees C:UNC,AU .............................................................................................................................................1 600 30855. Andorra 2011. 10D Ag "Teréz anya" "PCG" plasztiktokban T:PP Andorra 2011. 10 Dinars Ag "Mother Theresa" in original "PCG" case C:PP.....................................................................................5 000 30856. Ausztrália 1970. 50c "Cook ausztráliai útja" (5x) T:2 Australia 1970. 50 Cents "Capt. James Cook Botany Bay" (5x) C:XF ..........................................................................................................................1 000 30857. Ausztrália 1977. 50c "Ezüst jubileum" (8x) T:1-,2 Australia 1977. 50 Cents "Silver Jubilee" (8x) C:AU,XF ...................................................................................................................................................800 30858. Ausztrália 1977. 50c "Ezüst jubileum" (10x) T:1-,2 Australia 1977. 50 Cents "Silver Jubilee" (10x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000 30859. Ausztrália 1977. 50c "Ezüst jubileum" (10x) T:1-,2 Australia 1977. 50 Cents "Silver Jubilee" (10x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000
30860. Ausztrália 1977. 50c "Ezüst jubileum" (5x) T:1-,2 Australia 1977. 50 Cents "Silver Jubilee" (5x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000 30861. Ausztria 1626. 3kr Ag "II. Ferdinánd" (1,87g) T:2- Austria 1626. 3 Kreuzer Ag "Ferdinand II" (1,87g) C:VF ......................................................................................................................................................2 000 30862. Ausztria 1627. 3kr Ag "II. Ferdinánd" (1,39g) T:2-,3 Austria 1627. 3 Kreuzer Ag "Ferdinand" (1,39g) C:VF,F ...................................................................................................................................................1 600 30863. Ausztria 1753G-R 1/2 Tallér Ag "Lotharingiai Ferenc" (13,26g) T:3 Austria 1753G-R 1/2 Thaler Ag "Franz I" (13,26g) C:F Krause KM#2036 ..............................................................................................9 000 30864. Ausztria 1757. 20Kr Ag "Mária Terézia" T:3 fny. Austria 1757. 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" C:F ear mark ................................................................................................................................................2 000 30865. Ausztria 1760. 1/2kr Cu "Lotharingiai Ferenc" T:2- Austria 1760. 1/2 Kreuzer Cu "Franz I" C:VF........1 000 30866. Ausztria 1760. 1/2kr Cu "Lotharingiai Ferenc" T:2- Austria 1760. 1/2 Kreuzer Cu "Franz I" C:VF........1 000 30867. Osztrák Államok / Burgau 1772G 1/4kr Cu T:3 Austrian States / Burgau 1772G 1/4 Kreuzer Cu C:F ....800 30868. Ausztria 1773IC-SK 20Kr Ag "Mária Terézia" T:2- Austria 1773IC-SK 20 Kreuzer Ag "Maria Theresia" C:VF ......................................................................................................................................3 400 30869. Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret T:2 Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike C:XF .........................................................................................................................3 000 30870. Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret T:2,1- Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike C:XF,AU ...................................................................................................................4 000 30871. Ausztria 1815A 10kr Ag "I. Ferenc" T:3 Austria 1815A 10 Kreuzer Ag "Franz I" C:F ...........................2 000 30872. Ausztria 1816A 1/2kr Cu + 1851A 2kr Cu T:2,2- Austria 1816A 1/2 Kreuzer Cu + 1851A 2 Kreuzer Cu C:XF,VF ...........................................................................................................................................1 000 30873. Ausztria 1816A 1kr Cu (2x) T:2 Austria 1816A 1 Kreuzer Cu (2x) C:XF ..................................................800 30874. Ausztria 1858A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 Austria 1858A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF.............2 800 30875. Ausztria 1859A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 kis ph. Austria 1859A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF small edge error ....................................................................................................................................2 600 30876. Ausztria 1859V 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 kis ph. Austria 1859V 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF small edge error ....................................................................................................................................4 000 30877. Ausztria 1860A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 Austria 1860A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF.............2 400 30878. Ausztria 1860A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 Austria 1860A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF.............2 400 30879. Ausztria 1860A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2-,3 Austria 1860A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF,F ......3 600 30880. Ausztria 1860V 1kr Cu T:2- Austria 1860V 1 Kreuzer Cu C:VF ............................................................1 000 30881. Ausztria 1861A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 ph. Austria 1861A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF edge error..............................................................................................................................................2 400 30882. Ausztria 1861A 1Fl Ag "Ferenc József" T:2 Austria 1861A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF..............2 400 30883. Ausztria 1870. 20kr Ag + 1914. 1K Ag "Ferenc József" T:2-,2 Austria 1870. 20 Kreuzer Ag + 1914. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF,XF ..................................................................................................1 200 30884. Ausztria 1877. 1Fl Ag "Ferenc József" T:2,2- Austria 1877. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:XF,VF.......3 800 30885. Ausztria 1879. 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- ph. Austria 1879. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF small edge error..............................................................................................................................................2 000 30886. Ausztria 1879. 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- Austria 1879. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF ...............3 600 30887. Ausztria 1885. 1kr Cu T:1-,2 Austria 1885. 1 Kreuzer Cu C:AU,XF ......................................................1 000 30888. Ausztria 1887. 1Fl Ag "Ferenc József" T:2- kis ph. Austria 1887. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF small edge error ....................................................................................................................................3 600 30889. Ausztria 1890. 1Fl Ag "Ferenc József" T:2-,3 ph. Austria 1890. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF,F edge error..............................................................................................................................................1 800 30890. Ausztria 1893-1918. 2h Br/Fe (18x) T:vegyes Austria 1893-1918. 2 Heller Br/Fe (18x) C:mixed .......3 000 30891. Ausztria 1893-1895. 10h (2x) + 1925. 10gr + 1935. 50gr T:2 Austria 1893-1895. 10 Heller (2x) + 1925. 10 Groschen + 1935. 50 Groschen C:XF ....................................................................................1 000 30892. Ausztria 1893-1916. 10h Ni/Cu-Ni-Zn (82x) T:vegyes Austria 1893-1916. 10 Heller Ni/Cu-Ni-Zn (82x) C:mixed ........................................................................................................................................3 000 30893. Ausztria 1893-1918. 20h Ni/Fe (27x) T:vegyes Austria 1893-1918. 20 Heller Ni/Fe (27x) C:mixed ....2 000 30894. Ausztria 1894-1916. 10h Ni/Cu-Ni-Zn (10x) T:2,2- Austria 1894-1916. 10 Heller Ni/Cu-Ni-Zn (10x) C:XF,VF ...............................................................................................................................................1 800 30895. Ausztria 1895-1914. 1h Br (8xklf) T:vegyes Austria 1895-1914. 1 Heller Br (8xdiff) C:mixed ..............1 400 30896. Ausztria 1900. 5K Ag "Ferenc József" T:3 kis ph., patina Austria 1900. 5 Corona Ag "Franz Joseph" C:F small edge error, patina..................................................................................................................4 000 30897. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- ph. Austria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF,VF edge error ...............................................................................................................................1 400 30898. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- patina Austria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF,VF patina......................................................................................................................................1 400
Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon 30899. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2- Ausztria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF ...........1 800 30900. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2- Ausztria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF ...........1 800 30901. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2- Ausztria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF ...........1 800 30902. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2- Ausztria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF ...........1 800 30903. Ausztria 1912. 2K Ag "Ferenc József" T:2- Ausztria 1912. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:VF ...........1 800 30904. Ausztria 1912. 2K Ag + 1915. 1K Ag "Ferenc József" T:2 ph. Austria 1912. 2 Corona Ag + 1915. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF edge error .........................................................................................2 400 30905. Ausztria 1913. 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- Austria 1913. 2 Corona Ag "Franz Joseph" C:XF,VF ....1 200 30906. Ausztria 1977. 100Sch Ag "Halli verde - Tirol" T:PP Austria 1977. 100 Schilling Ag "Hall Mint - Tirol" C:PP ......................................................................................................................................................2 400 30907. Ausztria 1979. 100Sch Ag "Bécsi Nemzetközi Központ" T:2 Austria 1979. 100 Schilling Ag "Vienna International Center" C:XF ....................................................................................................................2 400 30908. Ausztria 1981. 500Sch Ag "Anton Wildgans" T:2 (PP) Austria 1981. 500 Schilling Ag "Anton Wildgans" C:XF (PP) .............................................................................................................................8 000 30909. Ausztria 1983. 500Sch Ag "Lovaglás VB" T:2 Austria 1983. 500 Schilling Ag "Riding World Cup" C:XF ......................................................................................................................................................8 000 30910. Ausztria 1983. 500Sch Ag "100 éves a bécsi Tanácsház" T:2 (PP) Austria 1983. 500 Schilling Ag "Centennial - Vienna City Hall" C:XF (PP) ............................................................................................8 000 30911. Ausztria 1984. 500Sch Ag "Stams-i ciszterci kolostor" T:2 (PP) Austria 1984. 500 Schilling Ag "Stift Stams" C:XF (PP) .................................................................................................................................8 000 30912. Brazília 1924. 2000R Ag T:2 apró ph. Brasil 1924. 2000 Reis Ag C:XF tiny edge error .......................2 600 30913. Brazília 1926. 2000R Ag T:2 Brasil 1926. 2000 Reis Ag C:XF .............................................................2 600 30914. Brazília 1936. 5000R Ag T:2 Brasil 1936. 5000 Reis Ag C:XF .............................................................3 200 30915. Brit-India 1862. 1/4A Cu + 1/2A Cu "Viktória" T:2- British India 1862. 1/4 Anna Cu + 1/2 Anna Cu "Victoria" C:VF ......................................................................................................................................1 400 30916. Curacao 1944. 1/4G Ag "Vilma" T:2 Curacao 1944. 1/4 Gulden Ag "Wilhelmina" C:XF .......................1 400 30917. Csehország / Történelmi tartomány 1589. Garas Ag "II. Rudolf" (0,9g) T:2- Bohemia 1589. Maley Groschen Ag "Rudolf II" (0,9g) C:VF .....................................................................................................1 800 30918. Csehszlovákia 1928. 10K Ag "Masaryk" T:2 Czechoslovakia 1928. 10 Korun Ag "Masaryk" C:XF .....1 600 30919. Csehszlovákia 1933. 20K Ag "Ipar, mezőgazdaság, üzlet" T:2- Czechoslovakia 1933. 20 Korun Ag "Industry, Agriculture,Business" C:VF Krause KM#17 ..........................................................................1 600 30920. Csehszlovákia / Szlovákia 1938-2004. 10h-10K (9xklf) T:vegyes (közte I is) Czechoslovakia / Slovakia 1938-2004. 10 Haleru - 10 Korun (9xdiff) C:mixed (UNC also) ..............................................1 200 30921. Egyiptom 1957. 10P Ag T:2,2- patina Egypt 1957. 10 Piastres Ag C:XF,VF patina ................................800 30922. Feröer-szigetek 2011. 10K Al-Br fantáziaveret T:1- ujjlenyomat Faroe Islands 2011. 10 Kronur Al-Br fantasy coin C:AU fingerprint ................................................................................................................1 600 30923. Finnország 2009. 1c-2EUR 8xklf T:1,1- Finland 2009. 1 Cent - 2 Euro 8xidff C:UNC,AU ....................1 200 30924. Franciaország 1930. 10Fr Ag T:2- France 1930. 10 Francs Ag C:VF ..................................................1 400 30925. Franciaország 1966. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:2 France 1966. 10 Francs Ag "Hercules group" C:XF Krause KM#932 ...........................................................................................................................5 000 30926. Franciaország 1969. 5Fr Ag T:2 France 1969. 5 Francs Ag C:XF ........................................................1 400 30927. Franciaország 1974. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:2 France 1974. 50 Francs Ag "Hercules group" C:XF Krause KM#941.1 ........................................................................................................................6 000 30928. Franciaország 1977. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:2 ph. France 1977. 50 Francs Ag "Hercules group" C:XF edge error .........................................................................................................................5 000 30929. Galapagos-szigetek 2008. 1/2P fantáziaveret T:1,1- Galapagos Islands 2008. 1/2 Pieza fantasy coin C:UNC,AU .....................................................................................................................................1 400 30930. Hollandia 1956. 1G Ag "Julianna" T:2 apró ph. Netherlands 1956. 1 Gulden Ag "Juliana" C:XF tiny edge error Krause KM#184 ......................................................................................................................800 30931. Hollandia 1961. 2 1/2G Ag "Julianna" T:2 kis ph. Netherlands 1961. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:XF small edge error ....................................................................................................................................1 400 30932. Holland Kelet-India 1945P 2 1/2c T:2 kis ph. Netherlands East Indies 1945P 2 1/2 Cents C:XF small edge error.................................................................................................................................................800 30933. Holland Kelet-India 1945P 2 1/2c Br (3x) T:2,2- Netherlands East Indies 1945P 2 1/2 Cents Br (3x) C:XF,VF ...................................................................................................................................................800 30934. Izrael 1974. 1a-1L (6xklf) forgalmi sor dísz szettben, tanúsítvánnyal T:1 Israel 1974. 1 Agora - 1 Lira (6xdiff) coin set with certificate C:UNC ...........................................................................................1 000 30935. Írország 2009. 1c-2EUR 7xklf T:1-,2 Ireland 2009. 1 Cent - 2 Euro 7xidff C:AU,XF .............................1 000 30936. Jugoszlávia 1931. 10D Ag "I. Sándor" T:2- Yugoslavia 1931. 10 Dinara Ag "Alexander I" C:VF .........1 200 30937. Kanada 1966-1981. 1c Br (27x) T:2 Canada 1966-1981. 1 Cent Br (27x) C:XF ..................................1 000
30938. Kanada 1976. 10$ Ag "Montreali olimpia - Olimpiai Velodrom" T:1-,2 Canada 1976. 10 Dollars Ag "Montreal Olympic Games - Olympic Velodrome" C:AU,XF .................................................................7 000 30939. Kína 1990. 10Y Ag "Beethoven" T:2,2- ph., lyuk China 1990. 10 Yuan Ag "Beethoven" C:XF,VF edge error, hole .....................................................................................................................................2 000 30940. Lengyel Királyság 1501-1506. 1/2Gr Ag "Jagelló Sándor" (0,92g) + 1626. Poltorak Ag "III. Zsigmond" Bromberg (0.99g) T:2-,3 ph. Poland / Kingdom 1501-1506. 1/2 Grossi Ag "Alexander Jagiellon" (0,92g) + 1626. Poltorak Ag "Sigismund III" Bromberg (0.99g) C:VF,F edge error ..............1 400 30941. Lengyelország / Királyság 1624. Poltorak "III. Zsigmond" Ag T:2- patina Poland / Kingdom 1624. Poltorak "Sigismund III." Ag C:VF patina ..............................................................................................1 000 30942. Lengyelország 1974. 200ZL Ag "A Lengyel Népköztársaság 30. évfordulója" T:2 patina Poland 1974. 200 Zlotych Ag "30th Anniversary - Polish Peoples Republic" C:XF patina Krause Y#72 ..........1 200 30943. Lengyelország 1974. 100Zl Ag "Maria Curie halálának 40. évfordulója" plasztiktokban T:2(PP) Poland 1974. 100 Zlotych Ag "40th Anniversary - Death of Maria Sklodowska Curie" in plastic case C:XF(PP) ...............................................................................................................................................2 000 30944. Lengyelország 1975. 100Zl Ag "Helena Modrzejewska" sérült plasztiktokban T:2(PP) Poland 1975. 100 Zlotych Ag "Helena Modrzejewska" in damaged plastic case C:XF(PP) .......................................2 000 30945. Lengyelország 1975. 100Zl Ag "A varsói királyi palota" plasztiktokban T:2(PP) Poland 1975. 100 Zlotych Ag "Royal Castle in Warsaw" in plastic case C:XF(PP) ...........................................................2 000 30946. Lengyelország 1975. 100Zl Ag "Ignacy Jan Paderewski" plasztiktokban T:PP Poland 1975. 100 Zlotych Ag "Ignacy Jan Paderewski" in plastic case C:PP ....................................................................2 000 30947. Lengyelország 1976. 100Zl Ag "Pulaski Kázmér" plasztiktokban T:PP Poland 1976. 100 Zlotych Ag "Casimir Pulaski" in plastic case C:PP ..................................................................................................2 000 30948. Lengyelország 1976. 100Zl Ag "Tadeusz Kosciuszko" plasztiktokban T:2(PP) Poland 1976. 100 Zlotych Ag "Tadeusz Kosciuszko" in plastic case C:XF(PP) .................................................................2 000 30949. Lengyelország 1977. 100Zl Ag "Wawel" plasztiktokban T:2(PP) Poland 1977. 100 Zlotych Ag "Wawel" in plastic case C:XF(PP) .........................................................................................................2 000 30950. Lengyelország 1978. 100Zl Ag "Adam Mickiewicz" plasztiktokban T:2(PP) Poland 1978. 100 Zlotych Ag "Adam Mickiewicz" in plastic case C:XF(PP) ......................................................................2 000 30951. Lengyelország 1982. 1000Zl Ag "II. János Pál Pápa látogatása" T:2 ph. Poland 1982. 1000 Zlotych Ag "Visit of Pope John Paul II" C:XF edge error ...................................................................................3 000 30952. Lettország 1929. 5L Ag tanúsítvánnyal T:2 kis folt Latvia 1929. 5 Lati Ag with certificate C:XF small spot Krause KM# 9................................................................................................................................4 000 30953. Lettország 1931. 5L Ag T:2- Latvia 1931. 5 Lati Ag C:VF.....................................................................4 200 30954. Libéria 2001. 10$ "Szabadság pillanatai- Francia forradalom 1789." multicolor + 10$ "Szabadság pillanatai- A keresztényüldözés vége" multicolor T:PP ujjlenyomat Liberia 2001. 10 Dollars "Moments of Freedom - French Revolution 1789" multicolor + 10 Dollars "Moments of FreedomEnd of Christian Persecution" multicolor C:PP fingerprint.....................................................................1 400 30955. Mexikó 1968. 25P Ag "Olimpia" T:2 oxidáció Mexico 1968. 25 Pesos Ag "Olympics" C:XF oxidation Krause KM#479.1 .................................................................................................................................2 600 30956. Mexikó 1978. 100P Ag T:2 oxidáció Mexico 1978. 100 Pesos Ag C:XF oxidation ...............................3 000 30957. Mexikó 1990. 1O Ag "Libertad" dísztokban T:PP Mexico 1990. 1 Onza Ag "Libertad" in case C:PP ...5 000 30958. Montenegró 1914. 2P Ag "I. Miklós" T:2 Montenegro 1914. 2 Perpera "Nicholas I" C:XF ....................8 000 30959. Nagy-Britannia 1977. 25P "Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" (2x) T:2 Great Britain 1977. 25 Pence "Silver Jubilee - Elizabeth II" (2x) C:XF .................................................................................................1 000 30960. Német Államok / Szilézia 1668SHS 3kr Ag "I. Lipót" (1,65g) T:2,2- German States / Silesia 1668SHS 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,65g) C:XF,VF ...........................................................................1 600 30961. Német Államok / Szilézia / Boroszló 1712FN 3kr Ag "VI. Károly" (1,43g) T:2- German States / Silesia / Breslau 1712FN 3 Kreuzer Ag "Karl VI" (1,43g) C:VF .............................................................1 200 30962. Német Államok / Montfort 1733. 1/2kr Billon T:2-,3 German States / Montfort 1733. 1/2 Kreuzer Billon C:VF,F Krause KM#150 ..............................................................................................................1 200 30963. Német Államok / Bajorország 1787. 20kr Ag "Karl Theodor" (6,61g) T:2- German States / Bavaria 1787. 20 Kreuzer Ag "Karl Theodor" (6,61g) C:VF Krause KM#557.1 .................................................1 600 30964. Német Államok / Württemberg 1808. 6Kr Ag "Frigyes" T:3 patina German States / Wurttemberg 1808. 6 Kreuzer Ag "Friedrich" C:F patina Krause KM# 495 ................................................................1 000 30965. Német Birodalom 1876. 10pf Cu-Ni + 1891. 5pf Cu-Ni + NDK 1950. 50pf Al-Br T:2-,3 German Empire 1876. 10 Pfennig Cu-Ni + 1891. 5 Pfennig Cu-Ni + GDR 1950. 50 Pfennig C:VF,F ................1 200 30966. Német Birodalom 1899. 1pf Cu + 1908. 10pf Cu-Ni + 1909. 5pf Cu-Ni + 1917. 10pf Zn + Német 3. Birodalom 1939G 1pf Br + 1940B 50pf Al + 1941G 1pf Zn + 1941B 10pf Zn + 1942B 1pf Zn + 1944B 10pf Zn T:2,2- German Empire 1899. 1 Pfennig Cu + 1908. 10 Pfennig Cu-Ni + 1909. 5 Pfennig Cu-Ni + 1917. 10 Pfennig Zn + German Third Reich 1939G 1 Pfennig Br + 1940B 50 Pfennig Al + 1941G 1 Pfennig Zn + 1941B 10 Pfennig Zn + 1942B 1 Pfennig Zn + 1944B 10 Pfennig Zn C:XF,VF...800 30967. Német Birodalom / Bajorország 1913D 3M Ag "Luitpold bajor királyi herceg" T:2,2- lyuk German Empire / Bavaria 1913D 3 Mark Ag "Otto Prince Regent Luitpold" C:XF,VF hole Krause KM# 512 ...3 000 30968. Németország / Weimari Köztársaság / Német 3. Birodalom 1924-1936. 5pf Al-Br (13xklf) T:2,2Germany / Weimar Republic / German Third Reich 1924-1936. 5 Pfennig Al-Br (13xdiff) C:XF,VF ....1 000
Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! 30969. Németország / Weimari Köztársaság 1924D 10pf Al-Br T:2,2- Germany / Weimar Republic 1924D 10 Pfennig Al-Br C:XF,VF .....................................................................................................................1 000 30970. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30971. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30972. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30973. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30974. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30975. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30976. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- ph. German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF edge error .........................................................................................................2 000 30977. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30978. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935A 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30979. Német 3. Birodalom 1935D 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1935D 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30980. Német 3. Birodalom 1935E 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- kis ph. German Third Reich 1935E 5 Marks Ag "Hindenburg" C:XF,VF small edge error ..........................................................................................2 000 30981. Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2,2- German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" C:XF,VF ..........................................................................................................................2 000 30982. Német 3. Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:2 German Third Reich 1937A 2 Mark Ag "Hindenburg" C:XF ................................................................................................................................1 400 30983. NDK 1969. 5M + 1971A 20M Cu-Ni "Heinrich Mann" + 1973A 10M Cu-Ni "10. Ifjúsági Játékok" T:2,2- GDR 1969. 5 Mark + 1971A 20 Mark Cu-Ni "Heinrich Mann" + 1973A 10 Mark Cu-Ni "10th Youth Festvial Games" C:XF,VF ...........................................................................................................1 000 30984. NDK 1969. 5M + 1972A 20M Cu-Ni "Schiller" + 1973A 10M Cu-Ni "10. Ifjúsági Játékok" T:2 GDR 1969. 5 Mark + 1972A 20 Mark Cu-Ni "Schiller" + 1973A 10 Mark Cu-Ni "10th Youth Festvial Games" C:XF ........................................................................................................................................1 000 30985. NDK 1971A 20M "Ernst Thälmann" (5x) T:1-,2 GDR 1971A 20 Mark "Ernst Thälmann" (5x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000 30986. NDK 1971A 20M "Ernst Thälmann" (5x) T:1-,2 GDR 1971A 20 Mark "Ernst Thälmann" (5x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000 30987. NDK 1971A 20M "Ernst Thälmann" (5x) T:1-,2 GDR 1971A 20 Mark "Ernst Thälmann" (5x) C:AU,XF ................................................................................................................................................1 000 30988. NDK 1972. 5M "Meißen" (5x) T:2 GDR 1972. 5 Mark "Meißen" (5x) C:XF ...........................................1 000 30989. NDK 1972. 10M "Buchenwald" (10x) T:2 GDR 1972. 10 Mark "Buchenwald" (10x) C:XF....................1 000 30990. NDK 1972. 10M "Buchenwald" (10x) T:2 GDR 1972. 10 Mark "Buchenwald" (10x) C:XF....................1 000 30991. NDK 1972. 10M "Buchenwald" (10x) T:2 GDR 1972. 10 Mark "Buchenwald" (10x) C:XF....................1 000 30992. NDK 1972A 20M Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) T:2 GDR 1972A 20 Mark Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) C:XF ......................................................................................................................................................1 000 30993. NDK 1972A 20M Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) T:2 GDR 1972A 20 Mark Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) C:XF ......................................................................................................................................................1 000 30994. NDK 1972A 20M Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) T:2 GDR 1972A 20 Mark Cu-Ni "Wilhelm Pieck" (5x) C:XF ......................................................................................................................................................1 000 30995. NDK 1975A 10M "Varsói Szerződés 20. évfordulója" (5x) T:2 GDR 1975A 10 Mark "20th Anniversary - Warsaw Pact" (5x) C:XF .................................................................................................1 000 30996. NDK 1975A 10M "Varsói Szerződés 20. évfordulója" (5x) T:2 GDR 1975A 10 Mark "20th Anniversary - Warsaw Pact" (5x) C:XF .................................................................................................1 000 30997. NSZK 1949D 50pf Cu-Ni + 1949F 50pf Cu-Ni + 1950G 50pf Cu-Ni + 1950J 50pf Cu-Ni T:2,2- kis ü. FRG 1949D 50 Pfennig Cu-Ni + 1949F 50 Pfennig Cu-Ni + 1950G 50 Pfennig Cu-Ni + 1950J 50 Pfennig Cu-Ni C:XF,VF small ding ...........................................................................................................800 30998. NSZK 1950-1988. 50pf (3x) + 1M (2x) + 5M T:2,2- FRG 1950-1988. 50 Pfennig (3x) + 1 Mark (2x) + 5 Mark C:XF,VF ..........................................................................................................................................800 30999. NSZK 1951G 5M Ag T:2- FRG 1951G 5 Mark Ag C:VF ..........................................................................800 31000. NSZK 1958-1989. 50pf (3xklf) + 2M (4xklf) T:2 FRG 1958-1989. 50 Pfennig (3xdiff) + 2 Mark (4xdiff) C:XF ..........................................................................................................................................1 000 31001. NSZK 1960J 1M Cu-Ni T:2,2- kis ph. FRG 1960J 1 Mark Cu-Ni C:XF,VF small edge error ................1 000
31002. NSZK 1972D 10M Ag "Olimpia-München / Spirál" T:2 FRG 1972D 10 Mark Ag "Olymics Munich / Stadium" C:XF.......................................................................................................................................1 600 31003. NSZK 1972D 10M Ag "Olimpia-München / Olimpiai Láng" T:2 FRG 1972D 10 Mark Ag "Olympic Games Munich / Olympic Flame" C:XF.................................................................................................1 400 31004. NSZK 1972F 10M Ag "Olimpia-München / Stadion" T:2 FRG 1972F 10 Mark Ag "Olymics Munich / Stadium" C:XF.......................................................................................................................................1 400 31005. NSZK 1972G 10M Ag "Olimpia-München / Stadion" T:2 oxidáció FRG 1972G 10 Mark Ag "Olymics Munich / Stadium" C:XF oxidation.........................................................................................................1 600 31006. NSZK 1972G 10M Ag "Olimpia-München / Olimpiai Láng" T:2 FRG 1972G 10 Mark Ag "Olympic Games Munich / Olympic Flame" C:XF.................................................................................................1 600 31007. NSZK 1972G 10M Ag "Olimpia-München / Stadion" T:2 FRG 1972G 10 Mark Ag "Olymics Munich / Stadium" C:XF.......................................................................................................................................1 400 31008. NSZK 1972J 10M Ag "Olimpia-München / Stadion" T:2 FRG 1972J 10 Mark Ag "Olymics Munich / Stadium" C:XF.......................................................................................................................................1 400 31009. Németország 2006F 10EUR Ag "Karl Friedrich Schinkel" T:1- kis oxidáció Germany 2006F 10 Euro Ag "Karl Friedrich Schinkel" C:AU small oxidation ................................................................................3 200 31010. Olasz Államok / Velence / Armata és Morea ~1688-1692. 2S Cu T:3 Italian States / Venice / Armata and Morea ~1688-1692. 2 Solidi Cu C:F ..............................................................................................1 600 31011. Olasz Államok / Mantova 1733. 1s Cu T:2- Italian States / Mantua 1733. 1 Sesino Cu C:VF ..............1 400 31012. Olasz Államok/Szardínia 1826. 5c Cu "Carlo Felice" T:2-,3 ph. Italian States/Sardinia 1826. 5 Centesimi Cu "Carlo Felice" C:VF,F edge error ....................................................................................1 600 31013. Olasz Államok / Lombardia-Velence 1846M 5c Cu szétcsavarható T:2- ph. Italian States / Lombardy-Venetia 1846M 5 Centesimi Cu spy coin C:VF edge error ..................................................2 000 31014. Olasz Államok / Lombardia-Velence 1862A 5/10S Cu T:2,2- Italian States / Lombardy-Venetia 1862A 5/10 Soldo Cu C:XF,VF .............................................................................................................1 000 31015. Olaszország 1906R 2c Cu "III. Viktor Emánuel" T:2,2- Italy 1906R 2 Centesimi Cu "Vittorio Emanuele III" C:XF,VF ..............................................................................................................................................800 31016. Olaszország 1912-1913R 20c Ni (2x) + 1924R 1L T:2,2- Italy 1912-1913R 20 Centesimi Ni (2x) + 1924R 1 Lire C:XF,VF ...........................................................................................................................1 400 31017. Olaszország 1929R 5L Ag "III. Viktor Emanuel" T:2 Italy 1929R 5 Lire Ag "Vittorio Emanuele III" C:XF ......................................................................................................................................................1 000 31018. Olaszország 1958R 500L Ag "Kolumbusz hajója" T:2,2- Italy 1958R 500 Lire Ag "Columbus' ships" C:XF,VF ................................................................................................................................................2 000 31019. Orosz Birodalom 1828. 1k Cu + 1865. 5k Cu T:2-,3 Russian Empire 1828. 1 Kopek Cu + 1865. 5 Kopeks Cu C:VF,F ................................................................................................................................2 000 31020. Orosz Birodalom 1867-1916. 20k Ag (7x) T:vegyes Russian Empire 1867-1916. 20 Kopeks Ag (7x) C:mixed .................................................................................................................................................1 600 31021. Orosz Birodalom 1905-1916. 10k Ag (4x) T:vegyes Russian Empire 1905-1916. 10 Kopeks Ag (4x) C:mixed ....................................................................................................................................................800 31022. Orosz Birodalom 1907-1916. 15k Ag (9x) T:vegyes Russian Empire 1907-1916. 15 Kopeks Ag (9x) C:mixed .................................................................................................................................................1 600 31023. Orosz Birodalom 13db-os Cu kopejka tétel T:vegyes Russian Empire 13pcs of Cu Kopeks C:mixed .1 000 31024. Oszmán Birodalom 1808. (1223) 20p Ag 2xklf (1,16g,1,8g) T:2- patina Ottoman Empire 1808. (1223) 20 Para Ag 2xdiff (1,16g,18g) C:VF patina ................................................................................1 000 31025. Osztrák Államok / Burgau 1777G 1h Cu T:2- kis patina Austrian States / Burgau 1777G 1 Heller Cu C:VF small patina ..................................................................................................................................1 400 31026. Osztrák Németalföld 1750. 1l Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Austrian Netherlands 1750. 1 Liard Cu "Maria Theresia" C:VF,F .......................................................................................................................1 400 31027. Osztrák Németalföld 1789. 1l Cu "II. József" T:2- Austrian Netherlands 1789. 1 Liard Cu "Joseph II" C:VF ......................................................................................................................................................1 800 31028. Osztrák Németalföld / Felkelés 1790. 2l Cu T:2-,3 ph. Austrian Netherlands / Insurrection coinage 1790. 2 Liards Cu C:VF,F edge error ....................................................................................................1 600 31029. Portugália 1968. 50Esc Ag "Vasco da Gama születésének 500. évfordulója " T:2 Portugal 1968. 50 Escudos Ag "500th Anniversary - Birth of Vasco da Gama" C:XF ........................................................3 200 31030. Románia 1924. 2L Cu-Ni (2xklf) T:2,2- ph. Romania 1924. 2 Lei Cu-Ni (2xdiff) C:XF,VF edge error ......800 31031. Svédország 1947TS 1Kr Ag "V. Gusztáv" T:2- Sweden 1947TS 1 Krona Ag "Gustaf V" C:VF ............1 000 31032. Svédország 1950TS 10ö Ag + 1952TS 10ö Ag + 1954TS 10ö Ag + 1956TS 10ö Ag T:2- patina Sweden 1950TS 10 Ore Ag + 1952TS 10 Ore Ag + 1954TS 10 Ore Ag + 1956TS 10 Ore Ag C:VF patina ....................................................................................................................................................1 000 31033. Szerbia 1884H 20p Cu-Ni + 1912. 10p Cu-Ni + 20p Cu-Ni + 1D Ag "I. Péter" T:2-,3 forrasztásnyom,karc Serbia 1884H 20 Para Cu-Ni + 1912. 10 Para Cu-Ni + 20 Para Cu-Ni + 1 Dinar Ag "Petar I" C:VF,F solder mark,scratched ...........................................................................................1 400 31034. Szlovákia 1941. 20K Ag "Cirill és Metód" T:1-,2 Slovakia 1941. 20 Korun Ag "St. Kyrill and St. Methodius" C:AU,XF .............................................................................................................................1 800
Megjelent: Békebeli séták a pesti Belvárosban c. könyvünk! 31035. Szlovákia 1941. 20K Ag "Cirill és Metód" T:2,2- Slovakia 1941. 20 Korun Ag "St. Kyrill and St. Methodius" C:XF,VF..............................................................................................................................1 400 31036. Szlovákia 1941. 20K Ag "Cirill és Metód" T:2 Slovakia 1941. 20 Korun Ag "St. Kyrill and St. Methodius" C:XF ...................................................................................................................................1 400 31037. Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1921. 50k Ag T:2- ph. Russian Socialist Federated Soviet Republic 1921. 50 Kopeks Ag C:VF edge error .........................................................................2 000 31038. Szovjetunió 1924. 50k Ag T:2- Soviet Union 1924. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31039. Szovjetunió 1924. 50k Ag T:2- szennyeződés Soviet Union 1924. 50 Kopeks Ag C:VF dirt ................1 600 31040. Szovjetunió 1924. 50k Ag T:2- Soviet Union 1924. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31041. Szovjetunió 1925. 50k Ag T:2- Soviet Union 1925. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31042. Szovjetunió 1925. 50k Ag T:2- Soviet Union 1925. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31043. Szovjetunió 1925. 50k Ag T:2-,3 Soviet Union 1925. 50 Kopeks Ag C:VF,F ........................................1 400 31044. Szovjetunió 1925. 50k Ag T:2- Soviet Union 1925. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31045. Szovjetunió 1925. 50k Ag T:2- Soviet Union 1925. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31046. Szovjetunió 1926. 50k Ag T:3 szennyeződés Soviet Union 1926. 50 Kopeks Ag C:F dirt ....................1 600 31047. Szovjetunió 1926. 50k Ag T:2- Soviet Union 1926. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31048. Szovjetunió 1926. 50k Ag T:2- Soviet Union 1926. 50 Kopeks Ag C:VF ..............................................1 600 31049. Szovjetunió 1931-1983. 1k-20k (28x) T:2-3 Soviet Union 1931-1983. 1 Kopek - 20 Kopeks (28x) C:XF-F...................................................................................................................................................1 000 31050. Szovjetunió 1965-1991. 1R (2xklf) + 3R (3x) + 5R (3x) T:1-,2,2- Soviet Union 1965-1991. 1 Ruble (2xdiff) + 3 Rubles (3x) + 5 Rubles (3x) C:AU,XF,VF ...........................................................................1 000 31051. Szovjetunió 1965-1977. 1R (6x) + 1991. 5R "Moszkvai Mihály arkangyal katedrális" T:2,2- Soviet Union 1965-1977. 1 Rouble (6x) + 1991. 5 Roubles "Cathedral of the Archangel Michael" C:XF,VF ..1 200 31052. Szovjetunió 1965-1977. 1R Cu-Ni-Zn (6x) T:2 Soviet Union 1965-1977. 1 Rouble Cu-Ni-Zn (6x) C:XF .800 31053. Szovjetunió 1967-1983. 1R (3xklf), közte 1983. 1R Cu-Ni "Karl Marx halálának 100. évfordulója" T:2,2 (PP) Soviet Union 1967-1983. 1 Ruble (3xdiff), with 1983. 1 Ruble Cu-Ni "Death of Karl Marx Centennial" C:XF,XF (PP) .....................................................................................................................2 000 31054. Szovjetunió 1967-1991. 1R (4xklf) + 3R (3xklf) + 5R T:2 Soviet Union 1967-1991. 1 Ruble (4xdiff) + 3 Rubles (3xdiff) + 5 Rubles C:XF.........................................................................................................1 000 31055. Szovjetunió 1970. 1R + 1989. 3R + Amerikai Egyesült Államok 1976. 1$ "Eisenhower / Liberty Bell" (2x) T:2,2- Soviet Union 1970. 1 Ruble + 1989. 3 Rubles + USA 1976. 1 Dollar "Eisenhower / Liberty Bell" (2x) C:XF,VF .....................................................................................................................1 000 31056. Vegyes: Ausztria ~1200. Friesachi Denár (0,41g) + Német Államok / Wismar 1751. 3pf Cu + Szász-Hildburghausen 1788. 1h Cu + Nassau 1841. 6kr Ag (2,51g) + DN Játékmárka Cu T:2-,3,3Mixed: Austria ~1200. Friesach Denar (0,41g) + German States /Wismar 1751. 3 Pfennig Cu + Saxe-Hildburghausen 1788. 1 Heller Cu + Nassau 1841. 6 Kreuzer Ag (2,51g) + ND Gaming Mark Cu C:VF,F,VG .......................................................................................................................................2 200 31057. Vegyes: Ausztrália 1970. 50c "Cook ausztráliai útja" + Máltai Lovagrend 2004. 100L "Görögország az EU-ban" T:2,PP Mixed: Australia 1970. 50 Cents "Capt. James Cook - Botany Bay" + Order of Malta 2004. 100 Liras "Greece in the EU" C:XF,PP ..........................................................................................800 31058. Vegyes: Finnország 1964S 1M Ag + Svédország 1968U 1Kr Ag "VI. Gusztáv" T:2,2- Mixed: Finland 1964S 1 Markka Ag + Sweden 1968U 1 Krona Ag "Gustaf VI" C:XF,VF.................................................800 31059. Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1900. 5c Cu-Ni "Liberty" + Görögország 1954. 5D Cu-Ni + 1962. 1D T:2,2- Mixed: USA 1900. 5 Cents Cu-Ni "Liberty" + Greece 1954. 5 Drachmai Cu-Ni + 1962. 1 Drachma C:XF,VF ....................................................................................................................1 000 31060. Vegyes: Velence 1659-1674. 12b Cu + Orosz Birodalom 1815. 2k Cu T:2-,3 Mixed: Venice 1659-1674. 12 Bagattini Cu + Russian Empire 1815. 2 Kopeks Cu C:VF,F .........................................1 800 31061. Vegyes: Brit-India 1929. 1/4A Cu + Szíria / Francia Protektorátus 1940. 2 1/2p Al-Br + Románia 1943. 100L Ni borítású acél + NDK 1972. 10M Cu-Ni "Buchenwald" plasztiktokban T:2,2- Mixed: British India 1929. 1/4 Anna Cu + Syria / French Protectorate 1940. 2 1/2 Piastres Al-Br + Romania 1943. 100 Lei Ni clad steel + GDR 1972. 10 Mark Cu-Ni "Buchenwald" in plastic case C:XF,VF ........1 000 31062. Vegyes: Ausztrália 1943D 5P Ag "VI. György" + Kanada 1943. 10c Ag "VI. György" + Nagy-Britannia 1942. 3P Ag "VI. György" T:2 Mixed: Australia 1943D 5 Pence Ag "George VI" + Canada 1943. 10 Cents Ag "George VI" + Great Britain 1942. 3 Pence Ag "George VI" C:XF ............1 600 31063. 3db klf rossz minőségű 1kr, közte Német Államok / Szilézia / Oppeln 1700FN 1kr Ag "I. Lipót" T:3,3- 3pcs of diff 1 Kreuzer in bad condition, with German States / Silesia / Oppeln 1700FN 1 Kreuzer Ag "Leopold I" C:F,VG .............................................................................................................1 000 31064. 6db-os vegyes külföldi pénztétel, közte 1db Ag, Ausztria ~1200. Friesachi Denár Ag (0,43g), Ausztrália 1942. 1P Br "VI. György", Olasz Államok / Velence / Dalmáciai és Albánia gyarmat 1684-1700. 2S Cu T:vegyes, közte rep. 6pcs of various coins, with 1pc Ag, including Austria ~1200. Friesach Denar Ag (0,43g), Australia 1942. 1 Penny Br "George VI", Italian States / Venice / Colony of Dalmatia and Albania 1684-1700. 2 Solidi Cu C:mixed, with one cracked .......................................1 200 31065. 8db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte 1db Ag, Svédország 1943G 10ö Ag, Német 3. Birodalom 1941A 50pf Al T:vegyes 8pcs of various metal coins with 1pc Ag, including Sweden 1943G 10 Ore Ag, German Third Reich 1941A 50 Pfennig Al C:mixed ................................................1 000
Külföldi emlékveretek, plakettek 31066. Amerikai Egyesült Államok 1961. "John F. Kennedy" Br emlékérem eredeti csomagolásban T:1 USA 1961. "John F. Kennedy" Br medal in original packing C:UNC ....................................................1 000 31067. Ausztrália 1988. "A New South Wales-i lyukas dollár" Br emlékérme tájékoztatóval T:1 Australia 1988. "The New South Wales Holey Dollar" Br commemortive medal with information C:UNC ...........1 000 31068. Ausztria 1967. Ezüstözött Br naptár emlékérem. Szign.: Köttenstorfer (40mm) T:2 Austria 1967. Silver plated Br calendar medallion. Sign.: Köttenstorfer (40mm) C:XF ..................................................800 31069. Csehszlovákia 1949. "Miroslav Tyrs 1832-1884 / Madarsko B - CSRB 10.IV.1949 Budapest" Br plakett eredeti tokban. Szign.: Baska (60mm) T:2 Czechoslovakia 1949. "Miroslav Tyrs 1832-1884 / Madarsko B - CSRB 10.IV.1949 Budapest" Br plaque in original case. Sign.: Baska (60mm) C:XF ....1 000 31070. Csehszlovákia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br emlékérem nem saját dísztokban. Szign.:P (50mm) T:1- Czechoslovakia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br commemorative medal in not its own case. Sign.:P (50mm) C:AU ......................................................................................................1 200 31071. Csehország DN "Jan Jansky / Véradás" kétoldalas érem (73mm) T:2 Czech Republic ND "Jan Jansky / Blood donation" two-sided medallion (73mm) C:XF ...............................................................1 000 31072. Franciaország 1871. "Le Mans-i csata" fém emlékérem. Szign.: Herluison (36,5mm) T:2,2- ph. France 1871. "Bataille du Mans" metal medallion. Sign.: Herluison (36,5mm) C:XF,VF edge error ....2 000 31073. Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Notre Dame" Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. "Schenectady 1776-1976" Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND "Paris Mint / Notre Dame" Cu tourist token (34mm) + USA 1976. "Schenectady 1776-1976" Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU ....................................................................................................................800 31074. India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" jelzetlen aranyozott Ag emlékérem (10.08g/32mm) T:2 India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" gold plated silver commemorative medallion without hallmark (10.08g/32mm) C:XF .......................................................1 000 31075. Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat" aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvány kártyával (40mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP ................................................................................................................3 600 31076. Lengyelország 1973. "Lengyel Néphadsereg 1943-1973" fém emlékérem (80mm) T:2,2- Poland 1973. "Polish People's Army 1943-1973" metal commemorative medal (80mm) C:XF,VF ..................1 000 31077. Csehszlovákia 1990. "II. János Pál / Velehrad - Pozsony 1990" fém emlékérem (27mm) T:1 Czechoslovakia 1990. "John Paul II / Velehrad - Bratislava" metal commemorative medallion (27mm) C:UNC ......................................................................................................................................................800 31078. Lengyelország DN "II. János Pál pápa / Czestochowai Madonna" fém emlékérem (35mm) T:2 Poland ND "John Paul II / Madonna of Czestochowa" metal medal (35mm) C:XF ..............................1 000 31079. Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU .........................................................................1 000 31080. NDK 1961. "Berlin a Német Demokratikus Köztársaság fővárosa" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 GDR 1961. "Berlin capital of the German Democratic Republic" silver plated metal commemorative medal (60mm) C:XF ...................................................................................................1 000 31081. NDK ~1970-1980. "Berlin, az NDK fővárosa / Tévétorony" Cu emlékérem (2x) (30mm) + 1975. "A fasizmus alóli felszabadulás 30. évfordulója" fém emlékérem (36mm) T:2 GFR ~1970-1980. "Berlin, the Capital of the GFR / Television Tower" Cu medal (2x) (30mm) + 1975. "30th Anniversary Liberation from Fascism" metal commemorative medal (36mm) C:XF .................................................1 000 31082. NDK 1982. "Lützen 1632-1982 / Gustav Adolf" Br emlékérem. Szign.: König (44mm) T:2 GFR 1982. "Lützen 1632-1982 / Gustav Adolf" Br commemorative medallion. Sign.: König (44mm) C:XF ...........1 000 31083. NSZK DN "Neu-Anspach - Hessenparki Szabadtéri Néprajzi Múzeum" fém emlékérem (35mm) + NDK 1981. "Blankenhaini Agrármúzeum megnyitása" fém emlékérem (35mm) T:2 FRG ND "Neu-Anspach - Open Air Museum of Hessenpark" metal medal (35mm) + GDR 1981. "Opening of the Agricultural Museum of Blankenhain" metal medal (35mm) C:XF ..................................................1 000 31084. Németország 1992. "150 éves a "Pour le Merité (Becsületrend)" tudományos és kulturális tevékenységéért" alpakka emlékérem (40mm) T:2 (PP) Germany 1992. "150 Years of Pour le Merité for Sciences and Cultur" alpakka commemorative medallion (40mm) C:XF (PP) .....................1 000 31085. Németország 1992. "John F. Kennedy berlini látogatása - Berlini vagyok" tombak emlékérem (30mm) T:2 (PP) Germany 1992. "John F. Kennedy in Berlin - I'm a Berliner" commemorative tombac medallion (30mm) C:XF (PP) ...................................................................................................1 000 31086. Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP kis ujjlenyomat Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP small fingerpint ..................................................................................................................................................800 31087. Németország ND "A világtörténelem egyéniségei / Gorbacsov" aranyozott fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (30mm) T:PP kis ujjlenyomat Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / Gorbatschow" gilt metal medallion with numbered certificate (30mm) C:PP small fingerprint .................................................................................................................................................800
Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! 31088. Németország DN "Európai valuták / Németország" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 (PP) Germany ND "European currencies / Germany" gilt Br medal (40mm) C:XF (PP) ...............................1 000 31089. Portugália DN "Portugál Kézilabda Szövetség" Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND "Portuguese Handball Federation" Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU ....................................................................................................................2 000 31090. Románia 1973-1983. "Filatélia" 6db klf emlékérem T:2 Romania 1973-1983. "Philately" 6xdiff medallions C:XF ....................................................................................................................................1 200 31091. Románia 1978-1984. "Bélyegkiállítás Brassó" 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1978-1984. "Philatelic exhibition Brasov" 3xdiff medallion and plaques C:XF ......................................1 000 31092. Románia 1978-1986. "Filatélia" 4db klf emlékérem T:1-,2 Romania 1978-1986. "Philately" 4xdiff medallions C:AU,XF ..............................................................................................................................1 000 31093. Románia 1979-1983. "Bélyegkiállítás" 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1979-1983. "Philatelic exhibition" 3xdiff medallions and plaque C:XF .....................................................................1 000 31094. Románia 1980-1986. "Bélyegkiállítás" 4db klf emlékérem T:2 Romania 1980-1986. "Philatelic exhibition" 4xdiff medallions C:XF .........................................................................................................1 000 31095. Románia 1981-1986. "Bélyegkiállítás" 3db klf emlékérem T:2 Romania 1981-1986. "Philatelic exhibition" 3xdiff medallions C:XF .........................................................................................................1 000 31096. Szovjetunió DN "Jurij Gagarin / Látogatása emlékére - Csillagváros" fém emlékérem (45mm) T:2 k. Soviet Union ND "Jurij Gagarin / In memory of his visit - Star City" metal medal (45mm) C:XF scratched...............................................................................................................................................1 000 31097. Vatikán 1925. "XI. Piusz Pápa" ezüstözött fém medál (26mm) T:2 Vatican 1925. "Pope Pius XI" silver plated medallion (26mm) C:XF ....................................................................................................1 000 31098. Vatikán 1934. "XI. Pius" fém medál (25mm) + Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982" ezüstözött Br emlékérem (35mm) T:2,2- Vatican 1934. "Pius XI" metal medal (25mm) + Poland 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982" silver plated Br medal (35mm) C:XF,VF ............................................................................1 000 31099. Vatikán DN "XI. Piusz Pápa" jelzett Ag érem füllel (8,22g/0.800/26mm) T:2- Vatican ND "Pope Pius XI" marked Ag medal with ear (8,22g/0.800/26mm) C:VF ....................................................................1 200 31100. Vatikán DN "II. János Pál / Béke veletek!" fém emlékérem (35mm) T:2 (PP) Vatican ND "John Paul II / Pax vobiscum (Peace be with you)" metal commemorative medallion (35mm) C:XF (PP) ...................800 31101. DN "Szent Kristóf" Br emlékérem (61mm) T:2 ND "St. Christopher" Br commemorative medallion. "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS" (61mm) C:XF .............................................................2 000 31102. DN "Johann Wolfgang von Goethe" Br plakett (56mm) T:2 ND "Johann Wolfgang von Goethe" Br plaque (56mm) C:XF .............................................................................................................................2 000 31103. DN Bronz plakett antik vadász motívummal, hátoldalán akasztóval (130mm) T:2,2- kis ph. ND Bronze plaque with antique hunter motive, with suspension ring on back (130mm) C:XF,VF small edge errors ............................................................................................................................................1 000
Ókori államok 31104. Illíria / Dürrachium Kr. e. ~250-200. Meniszkosz és Aukiszkosz Drachma Ag (3,23g) T:3 Illyria / Dyrrhachium 250-200. BC Meniskos and Aukiskos Drachm Ag "MENISKOS / DUR AUKISKOU" (3,23g) C:F ............................................................................................................................................3 000 31105. Római Birodalom / Róma / Domitianus 86. As Cu (10,4g) T:2- Roman Empire / Rome / Domitian 86. As Cu "IMP CAES DOMIT AVG GERM COS XII CENS PER P P / MONETA AVGVSTI S-C" (10,4g) C:VF RIC II 335. .....................................................................................................................14 000 31106. Római Birodalom / Róma / Domitianus 92-94. As Cu (10,56g) T:3 Roman Empire / Rome / Domitian 92-94. As Cu "IMP CAES DOMIT AVG GERM COS XVI CENS PER P P / MONETA AVGVSTI S-C" (10,56g) C:F RIC II 408. .............................................................................................10 000 31107. Római Birodalom / Róma / Hadrianus 134-138. Denár Ag (2,98g) T:2-,3 Roman Empire / Rome / Hadrian 134-138. Denarius Ag "HADRIANVS AVG COS III P P / ITA-LIA" (2,98g) C:VF,F RIC II 307. .....................................................................................................................................................15 000 31108. Római Birodalom / Viminácium / III. Gordianus 242-243. Sestertius Br (20,29g) T:2-,3 Roman Empire / Viminacium / Gordianus III 242-243. Sestertius Br "IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG / PMS C-OL VIM - AN III" (20,29g) C:VF,F Moushmov 32......................................................................5 000 31109. Római Birodalom / Viminacium / I. Philippus 244-249. Sestertius Br (13,9g) T:3 Roman Empire / Viminacium / Philip I 244-249. Sestertius Br "IMP M IVL PHILIPPVS AVG / P M S [COL VIM] - AN XI" (13,9g) C:F Moushmov 36. ..............................................................................................................8 000 31110. Római Birodalom / Viminácium / I. Philippus 244-249. Sestertius Br (13,86g) + Siscia / I. Licinius 313. Follis Cu (2,72g) + ? / I. Valentinianus 364-375. AE3 Cu (2,22g) T:3,3- Roman Empire / Viminacium / Philip I 244-249. Sestertius Br "IMP IVL PHILIPPVS PIVS FEL AVG / P M S C-OLVIM - ?" (13,86g) + Siscia / Licinius I 313. Follis Cu "IMP LIC LICINIVS P F AVG / IOVI CONS-ERVATORI AVGG NN - E - SIS" (2,72g) + ? / Valentinian I 364-375. AE3 Cu "D N VAL[ENTINI-ANVS P F AVG] / GLORIA RO-MANORVM - O - ?" (2,22g) C:F,VG RIC VI 232. ...........1 000 31111. Római Birodalom / Mediolanum / I. Valerianus 257. Antoninianus Ag (2,45g) T:2-,3 Roman Empire / Mediolanum / Valerian I 257. Antoninianus Ag "IMP VALERIANVS P AVG / PAX AVGG" (2,45g) C:VF,F RIC V 245. ................................................................................................................................7 500
31112. Római Birodalom / Siscia / Aurelianus 274. Antoninianus AE (3,61g) T:2- Roman Empire / Siscia / Aurelianus 274. Antoninianus AE "IMP C AVRELIANVS AVG / CONCORDIA MILITVM - S - XXI VI" 3,61g) C:VF RIC V 244. ........................................................................................................................5 000 31113. Római Birodalom / Róma / Probus 276-282. Antoninianus AE (2,62g) T:2- Roman Empire / Rome / Probus 276-282. Antoninianus AE "PROBV-S P F AVG / VICTOR-IA GERM - R-thunderbolt-A" (2,62g) C:VF RIC V 223. .......................................................................................................................6 500 31114. Római Birodalom / Róma / Probus 282. Antoninianus AE (3,64g) T:2- Roman Empire / Rome / Probus 282. Antoninianus AE "PROBV-S P F AVG / ROMAE AETER - R-thunderbolt-D" (3,64g) C:VF RIC V 187. ...................................................................................................................................5 000 31115. Római Birodalom / Siscia / Diocletianus 289-290. Antoninianus AE (3,88g) T:2- Roman Empire / Siscia / Diocletianus 289-290. Antoninianus AE "IMP C C VAL DIOCLETIANVS P F AVG / CONSERVATOR AVGG - Gamma - .XXI.BI." (3,88g) C:VF RIC V 263. ..............................................5 000 31116. Római Birodalom / Róma / Diocletianus 300-303. Follis Br (10,38g) T:2- ph. Roman Empire / Rome / Diocletian 300-303. Follis Br "IMP C DIOCLETIANVS P F AVG / SACRA MONET AVGG ET CAESS NOSTR - PT." (10,38g) C:VF edge error RIC VI 45a,P ...........................................................8 500 31117. Római Birodalom / Siscia / Diocletianus 301. Follis Cu (8,42g) T:2- Roman Empire / Siscia / Diocletian 301. Follis Cu "IMP DIOCLETIANVS P F AVG / SACRA MONET AVGG ET CAESS NOSTR - A - * - SIS" (8,42g) C:VF RIC 134a .......................................................................................6 500 31118. Római Birodalom / Serdica / Diocletianus 305-306. Follis AE (9,51g) T:2-,3 Roman Empire / Serdica / Diocletian 305-306. Follis AE "D N DIOCLETIANO BAEATISSIMO SEN AVG / PROVIDENTIA DEORVM QUIES AVGG - S-F - .SM.SD." (9,51g) C:VF,F RIC VI 14a .......................7 500 31119. Római Birodalom / Róma / Maximianus 285-286. Antoninianus AE (3,3g) T:2,2- Roman Empire / Rome / Maximianus 285-286. Antoninianus AE "IMP MAXIMIANVS P F AVG / IOVI CONSERVAT AVGG - XXIEpsilon" (3,3g) C:XF,VF RIC V 506. ..................................................................................5 000 31120. Római Birodalom / ? / Maximianus 286-305. Antoninianus AE (3,25g) T:2-,3 Roman Empire / ? / Maximianus 286-305. Antoninianus AE "IMP C M A MAXIMIANVS P F AVG / CONCORDIA MILI-TVM" (3,25g) C:VF,F ....................................................................................................................5 000 31121. Római Birodalom / Ticinium / Maximianus 300-303. Follis AE (7,4g) T:2- Roman Empire / Ticinium / Maximianus 300-303. Follis AE "IMP C MAXIMIANVS P F AVG / SACRA MONETA AVGG ET CAESS NOSTR - PT." (7,4g) C:VF RIC VI 45. .....................................................................................6 000 31122. Római Birodalom / Siscia / Maximianus 308-309. Follis Cu (6,75g) T:2 Roman Empire / Siscia / Maximianus 308-309. Follis Cu "IMP MAXIMIANVS P F AVG / GENIO A-VGVSTI - B - crescent in left field - SIS" (6,75g) C:XF RIC 198a ..................................................................................................6 500 31123. Római Birodalom / Aquileia / I. Constantius 297-298. Follis AE (10,95g) T:2,2- Roman Empire / Aquileia / Constantius I 297-298. Follis AE "CONSTANTIVS NOB CAES / GENIO POPV-LI-ROMANI - AQP" (10,95g) C:XF,VF RIC VI 24a...................................................................10 000 31124. Római Birodalom / Aquileia / I. Constantius 301. Follis Cu (7,58g) T:2,2- Roman Empire / Aquileia / Constantius I 301. Follis Cu "CONSTANTIVS NOB CAES / SACRA MONETA AVGG ET CAESS NOSTR - V - AQGamma" (7,58g) C:XF,VF RIC VI 32a ........................................................................6 500 31125. Római Birodalom / Siscia / Galeria Valeria 310-311. Follis Cu (5,32g) T:2-,3 Roman Empire / Siscia / Galeria Valeria 310-311. Follis Cu "GAL VALERIA AVG / VENERI VICTRICI - A - SIS" (5,32g) C:VF,F RIC VI 211var. ..........................................................................................................................6 000 31126. Római Birodalom / Siscia / I. Constantinus 311. Follis Cu (6,11g) T:2,2- Roman Empire / Siscia / Constantine I 311. Follis Cu "IMP CONSTANTINVS P F AVG / IOVI C-ONSE-RVATORI - Gamma SIS" (6,11g) C:XF,VF RIC VI 222c........................................................................................................3 400 31127. Római Birodalom / Siscia / I. Constantinus 313. Follis Cu (3,3g) T:2,2- Roman Empire / Siscia / Constantine I 313. Follis Cu "IMP CONSTANTINVS P F AVG / IOVI CONSERVATORI AVGG NN A - SIS" (3,3g) C:XF,VF RIC VI 234c ....................................................................................................3 400 31128. Római Birodalom / Thesszaloniki / II. Maximinus 312-313. Follis Cu (2,88g) T:2,2- Roman Empire / Thessalonica / Maximinus II 312-313. Follis Cu "IMP C MAXIMINVS P F AVG / IOVI CONSERVATORI AVGG NN - .TS.B." (2,88g) C:XF,VF RIC VI 61a....................................................3 400 31129. Római Birodalom / Siscia / I. Licinius 309-311. Follis Cu (6,12g) T:2- Roman Empire / Siscia / Licinius I 309-311. Follis Cu "IMP LIC. LICINIVS P F AVG / GENIO AV-GVSTI - Gamma - crescent in left field - SIS" (6,12g) C:VF RIC VI 198b..........................................................................................3 400 31130. Római Birodalom / Siscia / I. Licinius 313. Follis Cu (3,32g) T:2 Roman Empire / Siscia / Licinius I 313. Follis Cu "IMP LIC LICINIVS P F AVG / IOVI CON-SERVATORI - A - SIS" (3,32g) C:XF RIC VI 229a ......................................................................................................................................................3 400 31131. Római Birodalom / Sirmium / II. Julianus 361-363. AE3 Cu (2,2g) T:2,2- Roman Empire / Sirmium / Julian II 361-363. AE3 Cu "D N FL CL IVLI-ANVS P F AVG / VOT X MVLT XX - BSIRM" (2,2g) C:XF,VF RIC VIII 108. ...........................................................................................................................5 000 31132. Római Birodalom / Siscia / Jovianus 363-364. AE3 Cu (3,14g) T:2- Roman Empire / Siscia / Jovianus 363-364. AE3 Cu "DN IOVIA-NVS P F AVG / VOT V MVLT X - ASISC" (3,14g) C:VF RIC VIII 426. .................................................................................................................................................6 500 31133. Római Birodalom 5db-os bronzpénz tétel T:2-,3 ragasztónyom Roman Empire 5pcs of bronze coins C:VF,F tape mark ..................................................................................................................................1 000 31134. Római Birodalom 8db-os bronzpénz tétel T:3 Roman Empire 8pcs of bronze coins C:F .....................1 000
Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! 31135. Római Birodalom 8db-os bronzpénz tétel T:3 Roman Empire 8pcs of bronze coins C:F .....................1 000 31136. Római Birodalom 8db-os bronzpénz tétel T:3 Roman Empire 8pcs of bronze coins C:F .....................1 000 31137. Római Birodalom 8db-os bronzpénz tétel T:3 Roman Empire 8pcs of bronze coins C:F .....................1 000 31138. Római Birodalom 8db-os bronzpénz tétel T:3 Roman Empire 8pcs of bronze coins C:F .....................1 000 31139. Római Birodalom 12db klf bronzpénz T:vegyes Roman Empire 12pcs of diff bronze coins C:mixed ..1 000
Militária 31140. 1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1873. "Military Medal" gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:F NMK 231, 249. ....................................................................1 200 31141. 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1apró ph. Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93. ................................550 000 31142. 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd class" unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gold plated miniature (16mm) + "Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service" gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with ""Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" inscription C:AU,XF .................................................................................................120 000 31143. 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF NMK 249. .................................................................................................................................................800 31144. 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:3,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" zinc decoration without ribbon C:F,VF NMK 275, 418. ......................................1 800 31145. 1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:XF NMK 129. ............................5 000 31146. 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1971. "50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" Br emlékérem (30mm) T:3,2- .................1 000 31147. 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign: Kautsch T:2-,3 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon and ear, holed. Sign: Tautenhayn + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1917. "Medal for Bravery" Br decoration without ribbon (2x), one without ear. Sign: Kautsch C:VF,F .......................1 600 31148. 1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding NMK 246. ...........................................................8 000 31149. 1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF NMK 229. ...............................................................................................................................4 000 31150. 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:VF,F NMK 329. ...................1 000 31151. 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon C:AU...........................................................................................................................................3 000 31152. 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF ...............................................................................................800 31153. 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF .....................................................................................................800 31154. 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés (2x), egyik függesztőkarika nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc decoration (2x), one without ring. Sign.:BERÁN C:XF,VF ......................................1 200 31155. 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2-,3 ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF,F edge error NMK 429. ......................................................................................1 600
31156. 1941. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1941. "Hungarian Fire Cross 1st class" decoration with ribbon C:XF NMK 443. ............................................4 000 31157. 1955. "Néphadsereg Bajnokság" aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2-,2 .....................................................................................................................................................1 200 31158. 1955. "Néphadsereg Bajnokság" aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) T:2- ......................500 31159. ~1960-1970. "Élenjáró Katona" zománcozott fém jelvények (10x) T:2 .................................................1 000 31160. 1964. "Magyar Néphadsereg 3705 (150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság" porcelán plakett dísztokban (88mm) T:2..............................................................................................................1 000 31161. ~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (8x) T:2...............................................................800 31162. ~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (6x) T:2............................................................1 000 31163. ~1990. "Katonai Rendész III" fém jelvény, sorszámozott (71x45mm) T:2 ............................................2 400 31164. DN "MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül" jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina ...3 600 31165. 4db-os militária tétel: 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1951. "Honvéd Sportversenyek" Br díjplakett. Szign.: Jákfalvy + ~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" fém érem tokban + "MHSZ - Eredményes munkáért" zománcozott jelvény tokban T:2,2- .............................................................................................................................1 400 31166. 4db-os szalagsávsorozat a Horthy-korszakból .....................................................................................1 000 31167. 8db-os militária tétel, benne "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc", "Munkásőr" jelvény, "Kiváló Munkáért", "Kiváló lövészetért - MHSZ Lőpavilon" szalagsávok plasztikkal védett fémcsaton T:2,2- .....................................................................................................................................................1 400 31168. 13db-os vegyes militária témájú emlékérem és jelvény tétel, közte 1995. "II. Alapellátási Kongresszus Budapest" Br emlékérem (42,5mm) + 1998. "Magyar Királyi Honvéd Légierő - Magyar Honvéd Légierő 1938-1998" Br emlékérem (45mm), 1963. "Magyar Honvédség 40. Galga Vezetésbiztosító Ezred / Helyőrségparancsnokától" fém emlékérem (40mm) T:2 ...............................2 000 31169. 21db klf ejtőernyős jelvény, sapkajelvény, replikákkal is, közte Amerikai Egyesült Államok DN "Senior Ejtőernyős Jelvény", "Master Ejtőernyős Jelvény", Németország DN "Bundeswehr Ejtőernyős Jelvény", Szovjetunió DN "Ejtőernyős Jelvény" T:1,1-,2 21pcs of diff paratrooper badges and cap badges, with some replicas, including USA ND "Senior Parachutist Badge", "Master Parachutist Badge", Germany ND "Bundeswehr Parachutist Badge", Soviet Union ND "Parachutist Badge 1-2 jumps" C:UNC,AU,XF ...................................................................................30 000 31170. Amerikai Egyesült Államok 1943. "Háborús fejadag füzet" kitöltött, különböző kuponokkal T:II- USA 1943. "War ration book four" signed and with coupons C:VF ...............................................................1 000 31171. Ausztria 1938. "Tiroli Tartományi Emlékérem 1914-1918" adományozói okirata Austria 1938. "Provincial Commemorative Medal of Tirol 1914-1918" awarding document .......................................2 000 31172. Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:XF ......................................................................................................................................................3 000 31173. Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired...........................................................................................................................36 000 31174. Franciaország ~1952. "Páncélos lovasság" fém sapkajelvénye, hátoldalán "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez France ~1952. "Armored Cavalry" metal beret badge with "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" on its back (43mm) C:XF slightly wavy ...........................................................................3 400 31175. Lengyelország ~1950-1960. Sasos katonai jelvény sérült tűvel (55x38mm) T:2 Poland ~1950-1960. Military badge with eagle, damaged pin (55x38mm) C:XF ...................................................................1 600 31176. Német Birodalom / Poroszország 1871-. "Porosz-Francia Háborús Medál a harcolók részére" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. German Empire / Prussia 1871-. "Commemorative Medal for the Franco-Prussian War 1870-1871 for combatants (Kriegsdenkmünze 1870-1871 für Kämpfer)" Br decoration without ribbon C:VF edge error.......................................................................................1 400 31177. Német Államok / Poroszország 1873-1918. "Harcos Érdemérem" ezüstözött fém kitüntetés a ritkább "KRIEGS VERDIENST" felirattal, mellszalag nélkül (25mm) T:2 hajlott fül German States / Prussia 1873-1918. "Krieger Verdienst" silver-plated metal decoration with "KRIEGS VERDIENST" on the reverse (not the more common KRIEGER VERDIENST) without ribbon (25mm) C:XF curved ear .........................................................................................................................................................5 000 31178. Német Birodalom / Poroszország 1888. "Koronarend Érem" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 German Empire / Prussia 1888. "Medal of the Crown Order" gilt Br decoration on not original ribbon C:XF ........................................................................................................................4 000 31179. Német Birodalom / ~1914-1918. "Furg Dagerland (A Hazáért) / 1914" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- German Empire / ~1914-1918. "Furg Dagerland (For the Fatherland" / 1914" Br decoration without ribbon C:XF,VF .......................................................................................................1 000 31180. Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2- tű alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:VF the lower pin closure is missing ...........................................7 500
Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! 31181. Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés javított mellszalaggal T:2 Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with restored ribbon C:XF ......................................................................2 400 31182. Német 3. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés mellszalag nélkül, gyártói jelzés nélkül T:2 egyik sarka sérült German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration without ribbon, without makers mark C:XF one corner slightly damaged ........................................................10 000 31183. Német 3. Birodalom 1942. "Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme" fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Third Reich 1942. "Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942" metal decoration without ribbon C:XF ...................................................................................................5 000 31184. Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Lovagkeresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban T:2- sérült medallion, a kereszt egyik szára hajlott Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled decoration with ribbon, in not original case C:VF damaged medallion, the bottom part of the cross is bent ...................................................................................14 000 31185. Olaszország DN Gyalogos lövész fém sapkajelvény, az alakulat száma hiányzik (59mm) T:2 Italy ND Infantry metal cap badge, the number of the unit is missing (59mm) C:XF .............................................800 31186. ~1970-1980. Haditengerészeti 1.,2.,3. osztályos zománcozott, ezüstözött, aranyozott fém jelvények T:2 ~1970-1980. Navy 1st, 2nd, 3rd class badges, enamelled, silver and gold plated metal badges C:XF ......................................................................................................................................................1 000
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények 31187. 1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" Br emlékmedál szalag és fül nélkül (29,5mm) T:2- ph. ....................................................................................................................................800 31188. 1896. "Magyarország ezeréves fennállása és Ős Budavára emlékére - 1896 / 1687" fém medál (29,5mm) T:2- ph. .................................................................................................................................1 600 31189. 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:2,2Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 250. ....................................................................................................................1 200 31190. 1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:2,2- .....................................................................................................5 000 31191. ~1920. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" Br díjérem (34mm) + 1936. "Turul Szövetség Országos Lövészversenyei" Br díjérem (40mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem - Hadipuska csapat III. 1938" Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2,2- ph. ......................................1 000 31192. ~1920. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" 3db díjérem, kettő mellszalaggal T:2 patina ..........................................................................................................................800 31193. ~1920. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" 5db díjérem, mind mellszalaggal T:2 ..................................................................................................................................1 000 31194. ~1920-1930. "Magyar Úszó Egyesület 1893" ezüstözött Br emlékérem nyakszalaggal (38mm) T:2,2- ..800 31195. ~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott fém jelvény (15x12mm) + ~1930. "Mária" zománcozott Br jelvény "Schuck József" gyártói jelzéssel, zománchibás! (39x29mm) T:2,3 ...............1 000 31196. ~1920-1970. 31db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel jobb darabokkal, közte több zománcozott, "Grands Routiers", "Celtic Football Club", "St Rochus Tooneelkring", "VIIth Youth Festival Vienna", "XXII. téli olimpia", "Czuwa" stb. T:vegyes ~1920-1970. 31pcs of badges with better enamelled pieces, between them "Grands Routiers", "Celtic Football Club", "St Rochus Tooneelkring", "VIIth Youth Festival Vienna" etc. C:mixed ...................................................................5 000 31197. 1924. "Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) / 1924.VIII.31." jelzetlen Ag labdarúgó díjérem (18.9g/35mm) T:2..................................................................................................................................2 000 31198. 1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" fém díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2- ..........................................................................................................................................800 31199. 1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége / III. Díj" fém díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2 ..........................................................................................................................1 200 31200. 1929. "1. Híradós század 1929. / 100m I." Br díjérem (40mm) T:2 ......................................................1 000 31201. Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött fém díjérem (40mm) T:2patina HP 1391. .......................................................................................................................................800 31202. ~1930. "Becsülettel a hazáért - M.O.V.E. (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br érem szalagon (31mm) T:2............................................................................................................................................1 000 31203. 1935. "Turul Szövetség Országos Lövészversenyei" 3db ezüstözött fém díjérem. Szign.: ME (39,5mm) T:2.........................................................................................................................................1 000 31204. Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" 3db fém díjérem, mind "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2.................................1 000 31205. Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm) + DN "Szent György" Cu emlékérem füllel T:2,2- forrasztott tű .1 200 31206. ~1930. "Soha" festett fém irredenta jelvény (53x31mm) T:2-,3 ............................................................1 600 31207. ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 ................................................................................2 000 31208. ~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérem, egyik szalagon (30mm) T:2,2- .................................................................................................1 000 34
31209. ~1930-1940. "Szabadkai Torna Egylet - Verseny Díj / Kedo (Kedv), Küzdelem, Kitartás" jelzetlen Ag díjérem füllel (10,76g/31mm) T:2 ..........................................................................................................1 600 31210. ~1930-1940. "PATRIA" ezüstözött Br sportérem mellszalagon, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (30mm) + 1964. "Magyar Szabadságharcos Szövetség - Eger 1963 II." fém lövész díjérem szalagon (35mm) + 1964. "Eger 1964" ezüstözött fém lövész díjérem szalagon (39mm) T:2..............1 000 31211. Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Br jelvény "LUDVIG BP THÉK U. 44." gyártói jelzéssel (30mm) T:2 ..........................................................................................................1 000 31212. 1931. "Phőbus Sport Egyesület" fém díjérem "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (38mm) T:2 patina ..........800 31213. 1935. "Kitűnő táncért / MFK" Br díjérem szalagon (29,5mm), "MTK Bálja" táncrenddel T:1- ...............1 200 31214. Sződy Szilárd (1878-1939) 1936-1937. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" 3db Br díjérem, mindegyik "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40,5mm) T:2 ..............................................................1 000 31215. Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény (30mm) T:2 ...........................................................................................................................400 31216. 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" 2db fém jelvény, egyik zománcozott, hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel, másik Madarassy Walter szignóval (22,5mm) T:2....800 31217. 1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (18x26mm) T:2 ...........................................................................................................1 000 31218. 1949. "MHK (Munkára harcra kész)" aranyozott Br jelvény + ~1970. "Szovjet-magyar barátsági" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2,2- ............................................................................................800 31219. 1949. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért" Br céllövő verseny díjérem mellszalagon. Szign.: Fonyó (40mm) T:2,2- ragasztónyom .......................................1 000 31220. ~1950. "A Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar" zománcozott jelvény dísztokban T:2,2- .......1 000 31221. 1954. "Magyar Galambsport Szövetség" díjérme és díszoklevele (36mm) T:2,2- ................................1 200 31222. 1956. "Magyar Partizán Emlékérem" viselésére jogosító igazolvány ...................................................1 000 31223. 1957. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata mellszalagon + ~1970. "BAV (Bányászati Aknamélyítő Vállalat) Törzsgárda 15" zománcozott fém jelvény (20x17mm) T:2 .................................1 000 31224. 1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem ezüst fokozata" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon + DN "Budapest - Élen a tanulásban - Élen a sportban" zománcozott fém jelvény T:2 .................................1 000 31225. ~1960. "A Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel adományozói dísztokban T:2- zománchiba .................................................................................................................1 000 31226. ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért" arany fokozat, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatú kitüntetések mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti dísztokban T:1-2 ................................................................................1 000 31227. 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon szalagsávval + ~1970-1980. "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés T:1,2 ............................................................................1 000 31228. 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon + 1970. "Belker 5 év törzsgárda" zománcozott, aranyozott fém jelvény igazolvánnyal + 1972. "BME Törzsgárda jelvény I. fokozata" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal + 1973. "Vendéglátóipari törzsgárda - 10" ezüst fokozatú zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:2 ...............................................................................................................1 000 31229. Vatikán ~1965. "XXIII. János - VI. Pál / II. Vatikáni Zsinat" ezüstözött Br medál. Szign.: Affer (32mm) T:2- Vatican ~1965. "John XXIII - Paul VI / Second Vatican Council" silver plated Br medal. Sign.: Affer (32mm) C:VF ......................................................................................................................1 000 31230. ~1970. "Kiváló Újító" Br jelvény (25x23,5mm) T:2 ................................................................................1 000 31231. ~1970-1980. "Kitűnő Tanuló" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (30mm) T:1- ............................1 000 31232. ~1970-1980. "Oroszlányi Szénbányák 30 éves Törzsgárda" aranyozott, zománcozott fém jelvény (30mm) T:2............................................................................................................................................1 000 31233. ~1970. "Szovjet-magyar barátsági" zománcozott Br jelvény T:2 .............................................................800 31234. ~1970. "Szovjet-magyar barátsági" zománcozott Br jelvény T:2 .............................................................800 31235. ~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel eredeti tokban + "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban + "Szocialista Brigád" zománcozott fém plakett tokban + "MÁV Szolgálati Emlékérem 40 év után" zománcozott fém jelvény szalagsávval eredeti tokban + 8db "Kiváló Dolgozó" és "Szolgálati Emlékérem" kitüntetéshez tartozó kitöltetlen igazolvány + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2,2-.....................................................................................................................800 31236. ~1970-1980. 15db KISZ jelvény, több klf T:2 ........................................................................................1 000 31237. 1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" egyoldalas Br érem (50mm) + 2db lovas ugró díjérem (40mm) T:2..................................................................................................................................800 31238. ~1975. "A Polgári Védelem Kiválója" (30x) ezüstözött, zománcozott fém kitüntető jelvények T:1-,2 ...3 000 31239. ~1980. 3db klf repülős jelvény, benne "Malév" T:2 ...............................................................................1 000 31240. 1982. "Magyar Galamb- és Kisállattenyésztők Országos Szövetsége" fém plakett füllel (68mm) T:2 ....800 31241. DN "G.Á. Kohó- és Öntőipari Technikum Diósgyőr" zománcozott fém jelvény, nem eredeti, utólag forrasztott tűvel (29x25mm) T:2 ...............................................................................................................800
Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! 31242. DN "Irredenta virágágy - Bp. Szabadság tér" fém irredenta medál (38mm) T:2- ..................................1 000 31243. Vegyes: Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény, hátoldalán "TÖRV. VÉD. LUDVIG BP." jelzéssel (22,5mm) + Lengyelország DN "II. János Pál / Czestochowai Szűzanya" ezüstözött Br medál (32mm) T:2 ......................................800 31244. 4db klf díjérem, benne Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869. Kinizsy", "Telefongyár Sport Egyesület - Dolgozz, sportolj, tanulj", "Magyar Athletikai Club 1875" T:2,2-...........................................................................................................................................1 000 31245. 4db klf zománcozott szocialista jelvény és kitűző, közte ~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" motoros zománcozott Br jelvény, ~1970. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" zománcozott Br kitűző T:2 ......................................................................................................1 000 31246. 7db klf kegyérem, szerencsepénz, jelvény, közte "Boldog Új Évet" Al zseton, Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény T:2-3 .....1 000 31247. DN 8db klf véradó jelvény, közte "Magyar Vöröskereszt / 25 véradásért" T:2,2- ..................................1 000 31248. 8db vegyes szocialista és későbbi kitüntetést adományozó okirat, igazolvány, levél, közte 1994. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" adományozói okirata ...................................................................1 000 31249. 9db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Törzsgárda" (5x), "Vízügyi Törzsgárdatag 10 éves", "TSZ Dolgozó 15", 4 jelvény tokban T:2 ...............................................................................................3 200 31250. 10db vegyes szocialista kitüntetést adományozó okirat, igazolvány ....................................................1 000 31251. 17db fém jelvény klf magyar megyékkel + Pécs városával (29x26mm) T:2 .........................................1 000 31252. 20db vegyes szocialista jelvény, kitüntetés főleg tokokkal, közte "Csongrád Megyei Tanács Társadalmi Munkáért" aranyozott fém jelvény, "Kiváló Dolgozó" és "Szocialista Brigád" kitüntetések miniatűrrel T:vegyes ..............................................................................................................................1 400 31253. 25db vegyes szovjet fém jelvény, kitűző T:2,2- 25pcs of mixed Soviet metal badges, pins C:XF,VF ..1 000 31254. 30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed .............................................................1 000 31255. 30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed .............................................................1 000 31256. 30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed .............................................................1 000 31257. 30db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte zománcozott is T:vegyes 30pcs of mixed socialist pins and badges, with enamelled pcs C:mixed .............................................................1 000 31258. 40db vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény műbőr albumban, közte "SZKGY Budapest" aranyozott, zománcozott fém jelvények T:vegyes ...............................................................3 000 31259. 51db-os vegyes magyar és külföldi kitüntetés, jelvény, kitűző és díjérem tétel, közte "Kiváló Dolgozó", "Honvédelemért", "KISZ Ifjúság a Szocializmusért" T:vegyes ..............................................1 000 31260. 63db vegyes szocialista jelvény, kitüntetés, csat kitüntetésekhez, szalagsávsorozat, közte "Kiváló Dolgozó" kitüntetések tokban, "BM Iskolák Záró Ünnepsége 1918-1968 - 50" műgyantás fém jelvény T:vegyes ...................................................................................................................................2 000 31261. ~70db vegyes magyar és külföldi szocialista jelvény, kitűző, közte sok sérült! T:vegyes .....................1 000 31262. Doboznyi főleg sporttal kapcsolatos emlékérem, díjérem, plakett, néhány mellszalagon, közte sérültek és utánveretek is T:vegyes ......................................................................................................1 000 31263. Ausztria ~1920-1930. "Ostmarki Énekes Szövetség" zománcozott Br kitűző (26x27mm) T:2 Austria ~1920-1930. "Ostmärkischer Sängerbund" enamelled Br pin (26x27mm) C:XF .....................................500 31264. Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról és tartományokról (1g/0.800) T:2,2- zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities and states (1g/0.800) C:XF,VF enamell error ..............................................................................1 000 31265. Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról (1g/0.800) T:2,2zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities (1g/0.800) C:XF,VF enamell error ..........................................................................................................................1 000 31266. Kína 2008. "Lenovo" dísztokban, 9xklf zománcozott jelvény, melyeket a pekingi olimpiára adtak ki, díszkeretbe foglalva (keret méretei 32x25,5cm) T:1 China 2008. Enamelled pin badges (9xdiff) made for the Beijing Olympics, in frame and in special "Lenovo" case (size of frame 32x25,5cm) C:UNC ...................................................................................................................................................4 600 31267. Nagy-Britannia 1937. "VI. György és Erzsébet királyné koronázása" fém jelvény (32mm) T:2 Great Britain 1937. "Coronation of George VI and Queen Elizabeth" metal badge (32mm) C:XF .................1 400 31268. NSZK / Baden-Württemberg DN "Tűzoltóság Teljesítmény Jelvény" bronz fokozatú kitüntető jelvény "Rettenmaier Gmünd" gyártó jelzéssel (35x57mm) T:2 patina FRG / Baden-Württemberg "Feuerwehr - Leistungsabzeichen Baden-Württemberg" Br badge with maker's mark "Rettenmaier Gmünd" (35x57mm) C:XF patina ..........................................................................................................1 400 31269. NSZK DN "LDF" ezüstözött fém tűzoltó jelvény (60,5x46mm) T:2 FRG ND "LDF" silver-plated metal firefighter badge (60,5x46mm) C:XF .....................................................................................................2 000
Replikák és hamisítványok 31270. 3db-os kis replika tétel, benne 1705. XX Poltura, II. Béla denár T:2,2-,3 .............................................1 000
31271. 5db-os replika tétel, benne Kína 1916. 1$ "Yüan Shihkai", római érmék T:vegyes 5pcs of diff. replicas, between them China 1916. 1 Dollar "Yüan Shihkai", Roman coins C:mixed .........................1 000
Vegyes papír- és fémpénz tételek 31272. Vegyes magyar és külföldi fémpénz, replika tétel: 1851B 2kr Cu + 1861B 4kr Cu + Ausztria ~1800. Bécsi számláló bárca + 1861A 4kr + Olaszország 1808M 20L "I. Napóleon" aranyozott fém replika "COPY" jelzéssel / metal replica with "COPY" mark T:vegyes..............................................................2 200 31273. 6db-os vegyes szocialista emlékérem, jelvény, sportérem, tétel, közte 1950. "Hargitai László főtitkárnak / Tisztelettel felajánlja a Diósgyőri Vasas K.S.E. Bélyeggyűjtő Szakosztálya 1950." Br plakett eredeti tokban, 1963. "Eredményes propagandista munkáért - KISZ Budapesti Bizottsága" fém emlékérem sérült eredeti tokban (60mm) T:2,2- ............................................................................1 000 31274. 8db vegyes magyar és külföldi fémpénz, közte 1812E 3kr Cu "I. Ferenc", Nagy-Britannia 1945. 1p Br "VI. György" T:vegyes ......................................................................................................................1 000 31275. 11db-os vegyes magyar és külföldi rézpénz tétel, közte 1800S 1kr Cu, 1807B 15kr Cu T:vegyes 11pcs of various copper coins, including Hungary 1800S 1 Kreuzer Cu, 1807B 15 Kreuzer Cu C:mixed .................................................................................................................................................1 000 31276. 28db vegyes magyar és külföldi jelvény, zseton, közte "BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár)" fém jelvények T:2,2- .....................................................................................................................................2 000 31277. 30db-os vegyes magyar és külföldi bankjegy tétel T:vegyes 30pcs of various banknotes C:mixed .....1 400 31278. 30db-os vegyes magyar és külföldi bankjegy tétel T:vegyes 30pcs of various banknotes C:mixed .....1 400 31279. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 366g-os súlyban, közte jobb darabokkal, 1861A 4kr Cu, Orosz Birodalom 1915. 3k Cu T:vegyes ...............................................................................................1 000 31280. 110db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel albumba rendezve T:vegyes 110pcs of various metal coins in album C:mixed ...............................................................................................................1 400 31281. 121db vegyes magyar és külföldi fémpénz berakólapokon, közte csehszlovák, osztrák, lengyel érmék T:vegyes 121pcs of mixed coins on sheets, with Czechoslovakian, Austrian, Polish coins C:mixed .................................................................................................................................................1 600 31282. 632db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 34 klf országból, fém dobozban, közte Amerikai Egyesült Államok, Belgium, Jugoszlávia, Románia T:vegyes ...............................................................2 400 31283. 636db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 32 klf országból, fém dobozban, közte Franciaország, Jugoszlávia, Nagy-Britannia, Spanyolország T:vegyes ...............................................5 000 31284. 784db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 39 klf országból, fém dobozban, közte Ausztria, Hollandia, Szovjetunió T:vegyes ...........................................................................................................1 400 31285. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31286. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31287. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31288. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31289. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31290. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31291. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31292. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31293. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31294. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................1 400 31295. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31296. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31297. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31298. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31299. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31300. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400 31301. Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 2Kg-os súlyban T:vegyes ....................................................2 400
DARABANTH Bélyegkereskedelmi és Aukciósház Kft. 1061 Budapest, Andrássy út. 16. Megbízás a 258. Gyorsárverésre Név:......................................................................Ügyfélszám:.................................................... Teljes cím..................................................................................................................................... Telefon /fax /email:....................................................................................................................... Átvétel módja:
A 257. Gyorsárverés árverés eredménylistája 30000 30001 30002 30003 30004 30005 30006 30013 30021 30022 30032 30038 30041 30044 30046 30049 30051 30053 30054 30057 30058 30059 30060 30062 30063 30064 30066 30068 30069 30070 30072 30073 30080 30082 30085 30086 30091 30093 30094 30095 30099 30100 30101 30103 30105 30106 30107 30112 30113 30114 30115 30116 30117 30118
4000 2000 2600 2400 9500 2200 4000 1000 1600 1400 1000 1400 1000 14000 11000 3000 2000 2600 1000 1200 3400 1600 800 1800 800 1000 2200 2000 2000 2000 2000 2000 6500 2400 1000 3000 2000 1000 2400 1000 1000 800 1000 1000 1800 2600 3200 2000 2200 2400 800 2200 2800 3200
30119 30120 30123 30127 30128 30129 30133 30135 30136 30137 30138 30139 30140 30141 30142 30143 30144 30145 30146 30147 30148 30149 30150 30152 30153 30155 30156 30157 30158 30159 30160 30161 30162 30163 30164 30165 30166 30167 30168 30169 30170 30171 30172 30173 30174 30175 30176 30177 30178 30179 30180 30181 30183 30184
2000 1200 1400 2200 2400 1000 32000 2000 3600 3600 7000 7000 2200 2800 1600 2200 4800 1600 2200 2000 1800 1000 1000 2400 2400 800 3200 3200 3200 5000 1000 4800 6500 6000 5500 4800 3800 4800 4000 5000 6500 3400 1800 1600 2400 2000 2200 2200 2400 2200 2000 2000 800 2000
30185 30186 30187 30189 30190 30191 30192 30193 30194 30195 30196 30197 30199 30200 30201 30202 30203 30204 30205 30206 30207 30208 30209 30210 30211 30212 30213 30214 30215 30216 30217 30218 30219 30220 30221 30222 30223 30224 30225 30227 30228 30229 30230 30232 30234 30235 30242 30245 30246 30247 30248 30249 30250 30251
2000 2400 2000 2400 2400 2200 2400 2400 2200 1600 2200 2200 3600 3600 3600 4800 4800 4000 9500 3000 24000 7500 1000 7000 12000 3600 4600 6000 5500 1600 2400 1600 1600 1600 11000 800 1400 1000 800 1400 1400 1400 800 1000 800 5500 2400 3200 1200 1200 2000 2200 2000 2200
30252 30253 30254 30255 30256 30257 30258 30259 30260 30261 30262 30263 30264 30265 30266 30267 30269 30270 30271 30272 30273 30274 30275 30276 30277 30278 30279 30280 30281 30282 30283 30284 30285 30286 30287 30288 30289 30290 30291 30292 30293 30294 30295 30296 30297 30299 30300 30301 30302 30303 30304 30305 30306 30307
2400 3800 2000 3400 3400 2400 1600 2800 3000 1800 2000 2000 1200 1600 1400 800 3000 5000 7000 3400 1600 800 1200 4000 800 2400 6500 3000 2400 2000 2000 2800 2400 2800 4400 6000 12000 1400 8500 12000 19000 1200 2000 3200 6000 1800 1400 3000 1200 1000 1000 1600 1000 1600
30308 30309 30310 30311 30312 30314 30315 30316 30317 30318 30319 30320 30322 30323 30324 30326 30327 30328 30329 30330 30331 30332 30333 30334 30335 30336 30337 30338 30339 30340 30341 30342 30343 30344 30345 30346 30347 30348 30349 30350 30351 30352 30353 30354 30357 30358 30359 30362 30365 30366 30367 30368 30369 30370
1400 1800 4600 4400 5500 5500 5500 11000 6000 1600 1400 7500 1000 1400 1400 2400 800 2200 2000 2000 2000 2000 1800 1800 2000 7000 3600 1200 1000 1400 1400 1600 4000 4000 4200 4000 4000 3800 3600 3400 3400 2200 1600 3200 900 1000 1000 800 1400 1400 1400 1400 1400 1400
30373 30374 30375 30376 30377 30378 30379 30380 30381 30382 30383 30384 30387 30388 30389 30390 30391 30395 30396 30397 30398 30400 30401 30402 30403 30405 30406 30407 30408 30409 30410 30412 30413 30414 30416 30418 30419 30420 30421 30422 30423 30424 30426 30427 30429 30430 30432 30434 30436 30437 30438 30439 30440 30441
1400 1400 1400 1400 1400 7000 1400 1400 7000 1400 1400 1200 1600 1600 1400 1400 3800 1800 1400 1400 1200 2400 3800 1200 1200 1200 2400 2400 1400 900 1000 1000 1400 800 2000 1200 800 1200 1000 1200 3400 2000 3600 3400 3800 6000 800 3800 4000 4000 1400 1400 1400 1400
30442 30443 30444 30445 30446 30448 30450 30451 30453 30454 30455 30456 30457 30459 30460 30461 30462 30463 30464 30465 30466 30468 30469 30470 30471 30472 30473 30474 30475 30478 30480 30481 30482 30483 30484 30486 30487 30488 30489 30490 30491 30492 30493 30494 30495 30496 30497 30498 30499 30505 30511 30512 30513 30514
1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1600 4400 4600 8000 11000 5000 4800 2200 2800 2600 2400 15000 4400 2600 2800 2600 3000 3000 2800 6000 6000 1600 800 1000 1800 1600 3600 4600 1600 800 4000 1200
30515 30520 30521 30523 30524 30533 30537 30545 30549 30551 30552 30553 30554 30557 30558 30561 30564 30565 30571 30572 30574 30575 30579 30584 30586 30591 30592 30594 30598 30602 30611 30613 30614 30618 30619 30622 30624 30626 30627 30628 30629 30630 30631 30632 30635 30637 30638 30640 30641 30642 30643 30644 30649 30651
5000 3000 2600 7000 1000 3800 3000 4800 1000 10000 8500 9000 5000 2000 4200 2400 1600 1000 4200 14000 1400 2600 2600 1200 2800 4600 1000 5000 1400 2200 800 800 1000 1200 1000 3000 800 36000 30000 125000 55000 65000 55000 13000 2000 3400 1000 1200 2600 3400 1400 3000 1000 2600
30652 30653 30657 30658 30659 30660 30661 30662 30663 30667 30669 30670 30673 30675 30679 30680 30681 30682 30683 30684 30685 30687 30688 30689 30690 30691 30693 30696 30700 30701 30702 30703 30704 30705 30706 30707 30708 30709 30710 30711 30712 30715 30716 30717 30718 30719 30720 30721 30722 30723 30724 30725 30727 30728
1400 1000 1000 800 1200 2600 2800 2000 1600 3200 2400 1000 1600 1800 7500 11000 1600 800 1000 3000 1000 900 1400 1800 2200 2000 2600 6500 1000 1000 800 1600 1600 1000 900 1000 1000 1600 1000 1000 1600 1600 1400 1000 1000 1200 1000 1600 1000 1000 1000 1000 1000 800
30729 30730 30731 30732 30733 30734 30735 30737 30738 30739 30740 30741 30742 30743 30744 30745 30746 30747 30748 30749 30750 30751 30752 30753 30754 30755 30756 30757 30758 30759 30760 30763 30764 30765 30766 30767 30768 30769 30770 30771 30772 30773 30774 30775 30776 30777 30778 30779 30780 30781 30783 30784 30786 30788
1000 1000 800 1000 1000 1600 1000 1000 1600 1000 1200 1200 1400 1400 2000 2200 1400 1400 1000 4200 4200 1600 2000 10000 12000 3400 2800 9000 9000 8000 1000 5000 3000 2000 3400 2000 6500 6500 6500 14000 19000 2200 12000 9000 9500 6500 2800 1800 2000 2600 2600 3200 2400 2000
30789 30790 30791 30792 30796 30797 30798 30799 30801 30802 30803 30804 30805 30807 30808 30809 30810 30811 30812 30813 30814 30815 30819 30820 30821 30823 30825 30826 30831 30833 30834 30840 30841 30842 30843 30844 30845 30846 30847 30848 30849 30850 30851 30854 30856 30859 30861 30862 30863 30865 30866 30867 30868 30869
1800 3400 5500 4000 1400 1400 1400 1400 1600 2400 2000 1800 2600 2600 2000 2000 9000 2200 1000 2000 2000 1400 1000 1000 11000 1600 4200 2000 2000 800 1400 1400 2800 1000 1000 2000 3200 1000 2600 2800 2600 800 2200 4000 1000 1400 1400 1800 1200 2600 1400 2800 2600 800
30870 30872 30874 30875 30876 30877 30878 30879 30880 30881 30883 30884 30885 30886 30892 30896 30903 30904 30907 30914 30915 30916 30920 30921 30923 30925 30928 30931 30932 30935 30937 30938 30939 30940 30941 30942 30943 30944 30945 30946 30947 30948 30949 30950 30951 30952 30954 30955 30956 30959 30962 30964 30965 30966
1000 2000 1000 1000 2400 800 1800 1200 1200 800 1000 1000 1000 1000 1400 1200 2000 800 1200 1000 1000 3400 800 1200 2000 800 2000 3200 3600 2200 1000 1000 1000 1600 1200 1200 1000 5500 2400 4400 3000 3200 4000 3200 7000 5500 4400 19000 1400 800 1400 1400 4200 1000
30969 30973 30975 30979 30980 30981 30984 30985 30986 30988 30990 30991 30992 30993 30994 30995 30996 30997 30998 30999 31005 31007 31008 31010 31011 31012 31020 31024 31025 31026 31027 31028 31029 31030 31031 31036 31042 31043 31046 31048 31051 31052 31061 31062 31064 31068 31069 31071 31072 31074 31075 31077 31081 31083
1200 5500 1400 2000 6000 900 1000 1400 2000 3000 3400 3000 50000 800 7000 1400 2000 1000 1000 2000 800 800 1800 1400 1400 2400 1600 1000 800 1200 1000 900 2400 1200 20000 2800 1600 1800 800 1000 1000 5500 1600 1000 900 800 800 1600 3800 1000 1200 1000 1000 1200
31085 31089 31090 31091 31093 31094 31096 31097 31099 31100 31101 31102 31106 31108 31109 31110 31113 31114 31115 31116 31117 31119 31120 31122 31123 31124 31125 31126 31127 31128 31129 31130 31131 31132 31133 31134 31135 31136 31137 31138 31139 31140 31141 31142 31143 31144 31145 31146 31147 31148 31149 31150
800 900 1200 1400 1200 2200 1600 1000 1600 1000 1600 1000 2000 1000 1400 1400 5000 800 1800 2200 2200 3000 1600 1600 4200 2800 1400 1400 1000 2800 2200 1400 2200 2000 2200 2200 2600 3800 2800 4600 2800 4000 2400 2600 2600 2200 2400 5500 5500 5000 5500 4800