ONLINE VEILING
ELEKTRO APPARATUUR, DESIGNVERLICHTING EN COLLECTOR ITEMS WEGENS OVERSTOCK (BE)
Elektro Roosendaalsebaan 69 - 2920 Achterbroek (Loten/Lots 500 - 857)
Sluitingsdatum: maandag 26 NOVEMBER vanaf 19:00
Bieden uitsluitend via internet! 211112 09.26
www.TroostwijkAuctions.com
maandag 26 november 2012 ELEKTRO APPARATUUR, DESIGNVERLICHTING EN COLLECTOR ITEMS WEGENS OVERSTOCK Bijzondere bepalingen en condities voor de online verkoping Sluitingsdatum Bezichtiging
Bedrijf dat deze Online veiling organiseert
Opgeld btw Afhalen
Maandag 26 november 2012 vanaf 19:00 CET zaterdag 24 november van 10:00 tot 13:00 CET Loten/Lots 1 - 499 Withoeflei 9 2920 Kalmthout, België zaterdag 24 november van 10:00 tot 13:00 CET Loten/Lots 500 - 857 Roosendaalsebaan 69 2920 Achterbroek, België TROOSTWIJK BELGIE Desguinlei 22 Bus 3 2018 ANTWERPEN, België Telefoon: +32-(0)3-287.62.62 Fax: +32-(0)3-287.62.63 E-mail:
[email protected] 17,00% 21,00% maandag 3 december van 09:00 tot 16:00 CET Loten/Lots 1 - 499 Withoeflei 9 2920 Kalmthout, België maandag 3 december van 09:00 tot 16:00 CET Loten/Lots 500 - 857 Roosendaalsebaan 69 2920 Achterbroek, België Kleine loten kunnen per post verstuurd worden tegen betaling
Bezichtigingsinstructies
Wij benadrukken dat het om een online verkoping gaat met een bezichtiging daaraan voorafgaand. Bieden zonder naar deze bezichtiging te gaan is voor eigen risico. Zie ook onze algemene voorwaarden. De koper dient op de afhaaldag de koopovereenkomst mee te nemen.
Afhaalinstructies
Kopers zijn zelf verantwoordelijk voor de demontage, het laden en het transporteren van de gekochte loten. Troostwijk NV kan hiervoor geen enkele verantwoording aanvaarden tenzij anders vermeld op de website. Afhalen (ophalen gekochte loten) vindt alleen plaats op de vermelde afhaaldatum/-tijd en plaats.
Betalingsdetails
Aankopen dienen binnen 48 uur na de afsluiting van de verkoping per overschrijving te zijn voldaan op één van de onderstaande bankrekeningnummers. Bij betaling kopernummer en naam van de verkoping vermelden. Bank Fortis KBC ING
Algemene bepalingen en
Rekeningnummer 220-0725551-27 411-1106201-15 320-0037404-32
IBAN nr. BE48 2200 7255 5127 BE83 4111 1062 0115 BE90 3200 0374 0432
BIC Code GEBABEBB KREDBEBB BBRUBEBB
Op de verkoping zijn de Algemene Voorwaarden van toepassing met betrekking tot
www.TroostwijkAuctions.com
verkopingsvoorwaarden
de (mogelijke) aankoop van roerende zaken.
Loten volgen
Na registratie en inloggen kunnen loten worden ‘gevolgd’ in ‘My Troostwijk’. Er kunnen maximaal 100 loten per gebruiker per verkoping worden gevolgd.
Combinatie
Alle loten worden eerst afzonderlijk verkocht. Daarna wordt de combinatie verkocht. Het startbedrag is het totaal van de individuele kavels verhoogd met 10%. Indien de combinatie niet wordt verkocht, dan zijn de individuele biedingen van toepassing.
Verlenging
Indien in de laatste 5 minuten voor sluiting een bod wordt uitgebracht dan wordt de sluitingstijd met 5 minuten verlengd totdat er geen nieuwe biedingen meer worden uitgebracht.
Loten zonder bieding
Alle loten waarop niet geboden is, blijven openstaan tot een half uur nadat de laatste biedingen zijn gesloten.
www.TroostwijkAuctions.com
Kavel
10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
22 23 24 25 26
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Peppy the Clown automaat Williams, bouwjaar 1956, Peppy the Clown, zeldzame amusementsautomaat 1 Eenarmige bandiet Pace, Comet, Eenarmige bandiet geheel gerestaureerd 1 Eenarmige bandiet Rock Ola, Coin Front, Eenarmige bandiet geheel gerestaureerd 1 Retro vaatwasser Smeg, BLV-2R, Vrijstaande retro vaatwasser rood A+ klasse 1 Koel-vriescombinatie LG, GB3022PVCA, Koel-vriescombinatie no-frost vrijstaand 210/86 liter met dispenser 190x60x62cm 1 Wasmachine Hotpoint/Ariston , AQXDD169H, Wasmachine 7,5 kg, 1400 tpm met lade 1 Amerikaanse koelkast MAYTAG, GC2224, Amerikaanse side by side koelkast met ice-maker 90 cm inox 1 Jukebox Wurlitzer, 1015OMT, Jukebox werkend op cd, kleurende pilasters en bubble tubes 1 Multifunctionele inktjetprinter Canon, Pixma MP550, Multifunctionele inktjetprinter met LCD scherm 1 Televisie Philips, Televisie werkend type "hondehok" jaren 40 1 Jukebox Rock Ola, Princess, Jukebox met platencollectie 45 tpm 1 Kassa National, bouwjaar 1937, Kassa Nederlands model 1 Eenarmige bandiet Aristocrat, Fiesta, Eenarmige bandiet 1 Straatdraaiorgel Verbeeck, Straatdraaiorgel 36 toets met 2 boeken 1 Mono laserprinter Samsung, SCX-4600, Mono Laser MFP Printer met Blue Pass navigatie 1 Coca Cola Blik met stereoset Coca Cola, Coca Cola Blik met stereoset 1 Home entertainment system Sony, DARX1R, Home Entertainment System met harde schijf en dvd recorder compleet met boxen 1 Combi oven Scholtes, SMW2, Combi-magnetron oven, inbouw inox, 45 cm 1 Pyrolyse oven Scholtes, FN66XA, Pyrolyse oven, Touch Control, 30 programma's, inbouw inox, 58 liter 1 Keukenrobot Philips, HR7775, Food Processor Keukenrobot 1000W 1 Hetelucht oven Hotpoint/Ariston , FK1041L20XHA, Multifunctionele hetelucht oven inbouw, 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm 1 Triporteur Vespa, Piaggio Ape Van, Triporteur 2008 met slechts 1800 km met papieren 1 Scooter Secma, Fun Tech, Scooter 2008 cabrio met div. acc. 1 Wandafzuigkap Smeg, KSEV910X, Wandafzuigkap 90 cm inox/glas 1 Panini-grill Bestron, Viva Italia, Panini-grill 2000W 1 Wasmachine Miele, W3000 Vitality, Wasmachine 1400 tpm, 7 kg digitaal display
1.800,00 1.275,00 1.150,00 495,00 300,00
310,00 1.200,00 3.300,00 50,00 400,00 2.000,00 400,00 150,00 1.150,00 70,00 120,00 285,00
545,00 430,00 100,00 375,00
2.650,00 1.150,00 200,00 25,00 670,00
Kavel 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
45 46 47
48 49 50 51 52 53
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Wasmachine Bosch, WAE28474FG, Wasmachine 1400 tpm, 7 kg digitaal display 1 Wasmachine Bosch, WAE28474FG, Wasmachine 1400 tpm, 7 kg digitaal display 1 Dekbed De Witte Lietaer, Dekbed 2 persoons 240x200 1 Compressor Airpress, HLO215/25, Compressor met diverse acc. 25 liter 8 bar 1 Compressor Airpress, HLO215/25, Compressor met diverse acc. 25 liter 8 bar 1 Radio-CD-speler Bang&Olufsen, 2300, Radio-cd speler met cd rek gebruikt 1 Ronde hanglamp Design lamp, CL038, Ronde hanglamp verstelbaar met halogeenverlichting titan 1 Actieve zuilluidsprekers Bang&Olufsen, Beolab 6000, Actieve zuilluidsprekers set gebruikt 1 LCD-televisie Samsung, LE32D403, LCD televisie 32 inch DVB-C, DVB-T 1 LCD-televisie Samsung, LE32D403, LCD televisie 32 inch DVB-C, DVB-T 1 Radio-CD-speler Bang&Olufsen, Beosound 1, Radio-cd speler portable zilver gebruikt 1 Trolley Enrico Benetti, Trolley 50cm, 24 liter cabbin luggage 1 Docking speaker Philips, Fidelio, Docking Speaker 1 LCD-televisie Bang&Olufsen, Beocenter 6-23, LCD televisie 23 inch met radio en ophangbeugel gebruikt 1 Microsystem iPhone/iPod Philips, DCM292, Sleek Microsystem Iphone/ Ipod comp. 1 Bright light Philips, HF3309, Bright Light / Energy Light + Dimmer 1 Bright light Philips, HF3309, Bright Light / Energy Light + Dimmer 1 Koel-vriescombinatie Hotpoint/Ariston E4DAABC, Koelvriescombinatie Anthrasite Quadrio 4 deurs 190x70x74 cm, 438 liter NoFrost 1 Combi-stoomoven Gaggenau , ED221-130, Combi-stoomoven met vaste wateraansluiting en afvoer 1 Inbouw grill Gaggenau , VR230-112, Grill inbouw vario serie 1 Hanglamp Massive, 416331110, Trendy hanglamp Black Pearl in chrome met heldere en zwarte diamanten 1 Barbecue Weber, Compact 47cm, Barbecue 1 Barbecue Weber, Compact 47cm, Barbecue 1 LCD-televisie Qmedia, QLCTA32AT06, LCD televisie HD Ready 1 LCD-televisie Qmedia, QLCTA32AT06, LCD televisie HD Ready 1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W 1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W
430,00 430,00 30,00 75,00 75,00 425,00 25,00 450,00 225,00 225,00 500,00 20,00 140,00 550,00 50,00 90,00 90,00 520,00
800,00 350,00 70,00
65,00 65,00 195,00 195,00 45,00 45,00
Kavel 54 55 56 57 58 59
60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W 1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W 1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W 1 Elektrische telescopische heggenschaar Florabest, FHL700A1, Elektrische telescopische heggenschaar 3 m, 710W 1 Laptop Packard Bell, DOT SE775NL, Laptop 10,1 inch, 250 Gb 1 Gasfornuis Solitaire, SOH24C2RON, Gasfornuis 4 gaspitten en frituur en multifunct. oven 90 cm rood/inox 1 Koeler Liebherr, IKP2050, Koeler inbouw zonder vriesvak 102 cm A klasse 1 Elektrische heggeschaar Castelgarden, XH505, Elektrische heggeschaar 32 cm, 450W 1 Elektrische kettingzaag Castelgarden, EX35, Elektrische kettingzaag 1700W 1 Elektrische kettingzaag Castelgarden, EX45, Elektrische kettingzaag 2000W 1 Voertuigtracker Elro, GPS1, Voertuigtracker met GPS 1 Digitale camera Fuji, F300EXR, Film Digitale camera 12 Megapixels Super CCD EXR 1 Camera Uncle Milton, Pet's Eye View, camera voor hand of kat 1 Camera Uncle Milton, Pet's Eye View, camera voor hand of kat 1 iPad smart cover IPAD Smart Cover, Ipad Smart Cover lichtblauw 1 Digitale camera Kodak, V610, Digitale camera Easy Share met 2 lenzen 1 Digitaal horloge Casio , G-Shock, Digitaal Chronograph horloge lichtblauw in luxe houten geschenkdoos 1 Digitaal horloge Casio , Sea Pathfinder, Digitaal horloge met kompas, GPS in luxe houten geschenkdoos 1 Horloge Swatch, Horloge in luxe houten geschenkdoos 1 Beeld Bronzen sculpture op marmeren voet 1 Beeld Jansén, Bronzen sculpture Napoleon op houten voet 2 Beelden Afrikaanse beeldengroep 1 Haarstyler Carmen, CR3068, Haarstyler 1 Citruspers Philips, HR2752, Citruspers zwart 1 Citruspers Philips, HR2752, Citruspers zwart 1 Buffetwarmer Wattshome, Buffetwarmer Baine Marie, 200W, 3x 22x14x6 cm bakjes 1 Haarstyler Carmen, CR3068, Haarstyler 1 Relax
45,00 45,00 45,00 45,00 215,00 1.100,00
400,00 50,00 50,00 50,00 85,00 185,00 10,00 10,00 10,00 50,00 30,00 40,00 20,00 30,00 75,00 50,00 10,00 20,00 20,00 25,00 10,00 55,00
Kavel
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
Human Nature, Verstelbare relax fauteuil Koeler Liebherr, IKP2050, Koeler inbouw 102 cm zonder vriesvak A-klasse Citruspers Philips, HR2752, Citruspers zwart Benzinemotorzaag Prof Garden Tools, Benzinemotorzaag 2-takt, geforceerde koeling Camera Sony, HDR-PJ50, Full HD Camcorder, HDD 220GB, 12x optische zoom, ingeb. Projector Camera Sony, HDR-PJ50, Full HD Camcorder, HDD 220GB, 12x optische zoom, ingeb. Projector Camera Sony, HDR-PJ50, Full HD Camcorder, HDD 220GB, 12x optische zoom, ingeb. Projector Camera Sony, HDR-PJ50, Full HD Camcorder, HDD 220GB, 12x optische zoom, ingeb. Projector Camera Sony, HDR-PJ50, Full HD Camcorder, HDD 220GB, 12x optische zoom, ingeb. Projector LED wandlamp Massive, Canberra, Energiezuinige LED wandlamp in grijs aluminium LED wandlamp Massive, Canberra, Energiezuinige LED wandlamp in grijs aluminium Inkjet All in One printer Brother, DCP J 315W, Inkjet All in One printer Lantaarnpaal Massive, Monastir, Lantaarnpaal 3 lampen 50,5/195,3/50,5 cm Eenarmige bandiet Mills , Lion Head, Jaren 30 eenarmige bandiet gerestaureerd Sledestofzuiger Philips , FC9150, Sledestofzuiger 2000W Ling colors Philips , Living Colors LED Floorlamp Tall Clear met afstandsbediening Ledino outdoor pedestal Philips, 168178716, Ledino Outdoor Pedestal Light Grey Ledino outdoor pedestal Philips, 168179316, Ledino Outdoor Pedestal Anthrasite Grey Stoomkoker Philips, HD9140, Stoomkoker 900W, 3 schalen Stoomkoker Philips, HD9140, Stoomkoker 900W, 3 schalen Elektrisch tandenborstel Philips, HX6311, Oplaadbare Elektrische tandenborstel Sonicare Quartz klokjes Collectie van 42 retro quartz klokjes Wandafzuigkap Eurokappa, Luna Cristal, Wandafzuigkap 90 cm inox-glas capaciteit 1000m3 Klassieke hanglamp Massive, 390158610, Klassieke hanglamp, bruin 12 lamps Zakhorloges The Herritage, Collectie van 6 zakhorloges inclusief wandrek Beamer Epson, EBX12, Multi media projector beamer Trolley Enrico Benetti, Trolley zwart, 50cm, 24 liter cabin luggage Trolley Enrico Benetti, Trolley rood, 50 cm, 24 liter cabin luggage
400,00 20,00 65,00 225,00 225,00 225,00 225,00 225,00 30,00 30,00 60,00 75,00 1.950,00 50,00 100,00 80,00 80,00 30,00 30,00 25,00 45,00 225,00 50,00 45,00 315,00 20,00 20,00
Kavel 109 110 111 112 113 114 115 116
119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Telescoopmeter Sola, TEL300, Telescoopmeter 3 mtr. Incl. draagtas 1 GSM Samsung, GT S 5830, Galaxy Ace Gsm telefoon White 1 Crepepan LeCreuset, Crepepan 27 cm 1 Crepepan LeCreuset, Crepepan 27 cm 1 Labelmaker Dymo, Personal Labelmaker met cassette 1 Labelmaker Dymo, Personal Labelmaker met cassette 1 Labelmaker Dymo, Personal Labelmaker met cassette 1 Speelgoedhelicopter Thunderbird, A623, Helicopter 3 channel met gyro en servo, afstandsbestuurbaar dig. display 1 Speelgoedhelicopter Thunderbird, A623, Helicopter 3 channel met gyro en servo, afstandsbestuurbaar dig. display 1 Speelgoedhelicopter Thunderbird, A623, Helicopter 3 channel met gyro en servo, afstandsbestuurbaar dig. display 1 Mini notebook Acer, Aspire One, Mini Notebook 1 Draadloos beveiligingssysteem Elro, HA41SEK, Draadloos beveiligingssysteem 1 Draadloos beveiligingssysteem Elro, HA41SEK, Draadloos beveiligingssysteem 1 Draadloos beveiligingssysteem Elro, HA41SEK, Draadloos beveiligingssysteem 1 Blender KitchenAid, 5KSBS, Blender 10 snelheden 1 Xbox 360 Call of Duty Black OPS Xbox 360, Call of Duty Black OPS, spel met bestuurbare jeep 1 Xbox 360 Call of Duty Black OPS Xbox 360, Call of Duty Black OPS, spel met bestuurbare jeep 1 Digitale camera Olympus, D720, Digitale camera 14Mp, 10 x zoom 5 Dekbedovertrek Dekbedovertrek 4 delig satijn 1 Computerspeakers JBL, Duet, Computerspeakers aluminium 1 Computerspeakers JBL, Creature III, Computerspeakers zwart 1 E-book reader Cresta, CEB665, 7 inch E Book Reader, 4 Gb, SD Card 1 My living wall Philips, 522201116, My Living Wall and Ceiling Light Chrome 1 My living wall Philips, 522201116, My Living Wall and Ceiling Light Chrome 1 Auto-alarm Elro, Car1, Draadloos Auto-alarm 1 Auto-alarm Elro, Car1, Draadloos Auto-alarm 1 Laptoptas
125,00 110,00 40,00 40,00 15,00 15,00 15,00 70,00
70,00
70,00
200,00 35,00 35,00 35,00 125,00 40,00 40,00 70,00 40,00 20,00 25,00 40,00 10,00 10,00 25,00 25,00 40,00
Kavel
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
Case Logic, KLR15, Geschikt voor laptop met tel. handgreep, 44.5 cm x 38.5 cm x 23 cm LED suspension Philips, 439924816, Ledino LED Suspension Lamp Light Grey LED suspension Philips , 563941713, Roomstylers LED Suspension Light Nickel LED suspension Philips, 563941113, Roomstylers LED Suspension Light Chrome Hartslagmeter Cresta, PM025T, Hartslagmeter Hartslagmeter Cresta, PM025T, Hartslagmeter Outdoor wall light Philips, 168584716, Ledino Outdoor Wall Light Stainless Steel LED spotlight Philips, 579153116, LED SpotLight White Zonnebril RayBan, Zonnebril met etui Insectenspray The Bite Healer, Bite Away, Geen jeuk of pijn bij insectenbeten Wall light Philips, 10008, Ecomoods Wall Light 11 Watt Wall light Philips, 10008, Ecomoods Wall Light 11 Watt Insectenspray The Bite Healer, Bite Away, Geen jeuk of pijn bij insectenbeten MP3-speler Sony, NWZ W252, MP3 speler waterresistant MP3-speler Sony, NWZ W252, MP3 speler waterresistant MP3-speler Sony, NWZ W252, MP3 speler waterresistant LED ceiling light Philips, 690668, Ledino LED Ceiling Light 3D digitale camera AIPTEK, I2, 3D HD Camcorder Assortiment parfum en verzorgingsproducten Diverse, Assortiment parfum en verzorgingsproducten totaal 16 stuks Outdoor wall light Philips, 168584716, Ledino Outdoor Wall Light Stainless Steel Design vaas Ventura Living, Spiral, Aluminium design vaas Outdoor wall light Philips, 168584716, Ledino Outdoor Wall Light Stainless Steel Outdoor power LED lamp Philips, 746891, Ledino Outdoor Power LED Lamp Outdoor power LED lamp Philips, 746891, Ledino Outdoor Power LED Lamp Wandspot Philips, 530904816, Wandspot inox Spotlight Philips, 579421716, Ecomoods SpotLight Spotlight Philips, 579421716, Ecomoods SpotLight Outdoor wall light Philips, 168608716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey
150,00 150,00 150,00 15,00 15,00 90,00 75,00 40,00 5,00 50,00 50,00 5,00 15,00 15,00 15,00 35,00 40,00 70,00 90,00 40,00 90,00 50,00 50,00 15,00 40,00 40,00 50,00
Kavel 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190
Aantal
Omschrijving
1 Outdoor wall light Philips, 168608716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168608716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690965, Outdoor Power LED Lamp 1 Outdoor power LED lamp Philips, 691009, Ledino Outdoor Power LED Lamp Aluminium 1 Outdoor power LED lamp Philips, 691009, Ledino Outdoor Power LED Lamp Aluminium 1 Outdoor power LED lamp Philips, 691009, Ledino Outdoor Power LED Lamp Aluminium 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690996, Ledino Outdoor Power LED Lamp White 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690996, Ledino Outdoor Power LED Lamp White 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690996, Ledino Outdoor Power LED Lamp White 1 Wall light Philips, 168189316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168189316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168189316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168189316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168189316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690972, Ledino Outdoor Power LED Lamp 1 Broodrooster Siemens , TT91100, Broodrooster Porsche Design 1 Broodrooster Siemens , TT91100, Broodrooster Porsche Design 1 Broodrooster Siemens , TT91100, Broodrooster Porsche Design 1 Broodrooster Siemens , TT91100, Broodrooster Porsche Design 1 Broodrooster Siemens , TT91100, Broodrooster Porsche Design 1 Outdoor power LED lamp Philips, 690965, Outdoor Power LED Lamp 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Wall light Philips, 168244716, Wall Light Inox LED 1 Friteuse Siemens , TG96530, Friteuse inox 3200W met uitneembare pan
Openingsbod 50,00 50,00 30,00 35,00 35,00 35,00 35,00 35,00 35,00 50,00 50,00 50,00 50,00 50,00 90,00 35,00 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 30,00 90,00 90,00 90,00 90,00 90,00 40,00
Kavel 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218
Aantal
Omschrijving
1 Outdoor wall light Philips, 168509316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168509316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168509316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168508716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168508716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168508716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168508716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey 1 LED recessed spot Philips, 579183116, Ledino LED Recessed Spot White 1 Outdoor wall light Philips, 168258716, Ledino Outdoor wall Light Light Grey LED 1 Outdoor wall light Philips, 168258716, Ledino Outdoor wall Light Light Grey LED 1 Outdoor wall light Philips, 168258716, Ledino Outdoor wall Light Light Grey LED 1 Outdoor wall light Philips, 168258716, Ledino Outdoor wall Light Light Grey LED 1 Table light Philips, 44992, Ledino Table Light zonder doos 1 Router Siemens, SX762, Gigaset Wlan DSL 1 Table light Philips, 44992, Ledino Table Light 1 LED ceiling light Philips, 316103116, Ledino LED Ceiling Light White 1 Outdoor wand light Philips, 168068716, Ledino Outdoor Wand Grijs LED 7.5W 1 Outdoor wand light Philips, 168068716, Ledino Outdoor Wand Grijs LED 7.5W 1 Outdoor wand light Philips, 168068716, Ledino Outdoor Wand Grijs LED 7.5W 1 Outdoor wand light Philips, 168068716, Ledino Outdoor Wand Grijs LED 7.5W 1 Outdoor wand light Philips, 168068716, Ledino Outdoor Wand Grijs LED 7.5W 1 Sledestofzuiger Philips , FC9306, Sledestofzuiger 1250W, zeer stil, veel acc. 1 Piedestal Philips, 168268716, Ledino Piedestal Light Grey 1 Espressoapparaat Scholtes, MCP10, Espressoapparaat inbouw 45 cm inox 1 Haarverzorging Babyliss, Babyliss Gold & Babyliss Brushing haarverzorging 1 Inbouwkoelkast Electrolux, ERP23810, Inbouwkoelkast 122,5 cm met inox deur, digitaal, A-klasse 1 Inbouwvrieskast Electrolux, EUF14800X, Inbouwvrieskast 122,5 cm met inox deur,digitaal, A-klasse 1 Tuinstopcontact
Openingsbod 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 65,00 50,00 50,00 50,00 50,00 50,00 75,00 70,00 50,00 50,00 50,00 50,00 50,00 50,00 100,00 60,00 490,00 35,00 225,00 225,00 25,00
Kavel
Aantal
233
237
Omschrijving
Openingsbod
Massive, Auckland, Tuinstopcontact 2-voudig inox Tuinstopcontact Massive, Auckland, Tuinstopcontact 2-voudig inox Bureaus n.b., Bureaus staal met houten werkblad met lades koppelbaar Verlichte wereldbol Brainstorm Limited, Wereldglobe verlicht met tijdsverloop Verlichte wereldbol Brainstorm Limited, Wereldglobe verlicht met tijdsverloop Verlichte wereldbol Brainstorm Limited, Wereldglobe verlicht met tijdsverloop Tuinstopcontact Massive, Auckland, Tuinstopcontact 2-voudig inox Tuinstopcontact Massive, Auckland, Tuinstopcontact 2-voudig inox Friteuse Princess, Family Castel, Friteuse 3 liter inox Tangen Knipex, Tangen assortiment 170 stuks (lijst op aanvraag) Wireless music center Philips, WAC3500D, Streamium Wireless Music Center Kerstboom Snowing Christmas, Kerstboom 75 cm met licht, geluid en vallende sneeuw Kerstboom Snowing Christmas, Kerstboom 75 cm met licht, geluid en vallende sneeuw Magnetron NEFF, MW5449, Magnetron inbouw met inox kader, aut. Programma Pyrolyse oven Scholtes, FPT6.IX, Pyrolyse oven, 56 liter, hetelucht functie, digitaal programmeerbaar, inbouw 60 cm Hetelucht oven Hotpoint/Ariston , FKQ89EL, Hetelucht oven zwart inbouw 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm Vaatwasser Bosch, SMI50M75, Vaatwasser met inox bedieningspaneel, inbouw, 5 prgs, vario speed Televisie Bang&Olufsen, Avant, Televisie op beweegbare voet 100 Hz gebruikt Reistassenset ClubMed, Reistassenset bestaande uit 3 tassen Multifunctionele hetelucht oven Hotpoint/Ariston , FK1041 Luce , Multifunctionele hetelucht oven inbouw, 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm LED strips Philips, 69113/55/PH, Imageo LED Strip Color Speelgoedhelicopter F series, F639, Afstandsbestuurbare helicopter 2,4G, 4 channel met servo Inbouw vaatwasser Bosch , SMV50M40, Volledig geintegreerde vaatwasser inbouw, luxe model A+ Inbouw vaatwasser Bosch , SMV50M40, Volledig geintegreerde vaatwasser inbouw, luxe model A+ Koelkast Siemens, KI18RV01, Koelkast 88 cm inbouw zonder vriesvak A-klasse Kerstboom Snowing Christmas, Kerstboom 75 cm met licht, geluid en vallende sneeuw Outdoor wall light Philips, 168154716, Ledino Outdoor wall Light inox LED Outdoor wall light
25,00 50,00 20,00 20,00 20,00 25,00 25,00 17,00 850,00 250,00 17,00 17,00 100,00 315,00
315,00 445,00 175,00 10,00 375,00
70,00 90,00 335,00 335,00 260,00 17,00 40,00 40,00
Kavel
Aantal
261
262
263
266
267
268
269
270
272
Omschrijving
Openingsbod
Philips, 168154716, Ledino Outdoor wall Light inox LED Outdoor wall light Philips, 168154716, Ledino Outdoor wall Light inox LED Speelgoedhelicopter T series, T604, Afstandsbestuurbare helicopter shuttle, 3 channel Korean Golden Crown Korean Golden Crown Silla Dynasty met jade Vaatwasser Siemens, SF63A631, Vaatwasser volledig integreerbaar 45 cm LED wall lamp Philips, 336041116, serienummer LED Wall Lamp Chrome, LED Wall Lamp Chrome LED ceiling light Philips, 690673116, LED Ceiling Light White 4x7,5W Wall light Philips, 346124816, 1004 Ecomoods Wall Light Gaskookplaat Smeg, PDX6RS, Gaskookplaat 60 cm vrijstaand of tussenbouw inox 4 pits, licht beschadigd Wall light Philips, 346141716, 10012 Ecomoods Wall Light Wall light Philips, 346141716, 10012 Ecomoods Wall Light Multifunctionele oven Smeg, SC45MFNE, Multifunctionele oven zwart 45 cm Inbouwgaskookplaat Smeg, SRV532X, Inbouwgaskookplaat domino inox 2 pits met vonkontsteking Inbouwgaskookplaat Smeg, SRV532X, Inbouwgaskookplaat domino inox 2 pits met vonkontsteking Inductie kookplaat Siemens, EH675MV11E, Inductie kookplaat met flex zones, inbouw 60 cm, timer Spotlight Philips, 556834816, My Living Ceiling Spot Light Aluminium Inductie kookplaat Scholtes , TIS62CL, Inductie kookplaat met flex zones, inbouw 60 cm, timer Wokbrander Gaggenau , VG411-210, Profi Wokbrander inbouw Router Cisco, Linksys E4200, Dual WIFI Band Router Router Cisco, Linksys E4200, Dual WIFI Band Router Router Cisco, Linksys E4200, Dual WIFI Band Router Modem en router Cisco, Linksys , Wireless N ADSL2 + Modem Router Router Cisco, Linksys E1000, Wireless Router 300Mb/s Router Cisco, Linksys E1000, Wireless Router 300Mb/s Inductie kookplaat Scholtes , TIS62CL, Inductie kookplaat met flex zones, inbouw 60 cm, timer Inductie kookplaat Scholtes , TIS62CL, Inductie kookplaat met flex zones, inbouw 60 cm, timer Inductie kookplaat Miele, KM6113, Inductiekookplaat inbouw, 60 cm met inox rand Keramische kookplaat Smeg, P662B, Keramische kookplaat inbouw 60 cm
40,00 45,00 80,00 425,00 25,00 100,00 40,00 290,00
30,00 30,00 250,00 125,00 125,00 430,00 35,00 315,00 325,00 35,00 35,00 35,00 30,00 35,00 35,00 315,00 315,00 350,00 145,00
Kavel 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Aantal
Omschrijving
1 Gaskookplaat Smeg , GD100XG, Gaskookplaat in Boffi-stijl 116 cm x 35 cm inox 4 pits 1 Scheerapparaat Philips, RQ1180, Senso Touch electrisch oplaadbaar scheerapparaat 1 Scheerapparaat Philips, RQ1180, Senso Touch electrisch oplaadbaar scheerapparaat 1 Scheerapparaat Philips, RQ1180, Senso Touch electrisch oplaadbaar scheerapparaat 1 Scheerapparaat Philips, RQ1180, Senso Touch electrisch oplaadbaar scheerapparaat 1 Scheerapparaat Philips, QC5550, Headgroom scheerapparaat 1 LED wall light Philips, 690643016, Ledino LED wall Light Black 1 Gift set George Jensen, Gift set 4 delig 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-557XD1, Wandafzuigkap 800m3 90 cm inox/glas 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-557ZD1, Wandafzuigkap 800m3 90 cm aluminium/glas 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-556XD1, Wandafzuigkap 1000m3 90 cm inox ICS techn. 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-597XD1, Wandafzuigkap 1100m3 90 cm inox/glas ICS 1 Ceiling light Philips, 346184816, 10013 EcomoodsCeiling Light 1 Ceiling light Philips, 346184816, 10013 EcomoodsCeiling Light 1 Stoomstrijkijzer Siemens, TBS6XTRM, Stoomstrijkijzer 2900W 1 Elektrische tandenborstel Philips, HX6972, Sonicare Flexcare Oplaadbare sonische tandenborstel, 5 standen 1 Elektrische tandenborstel Philips, HX6972, Sonicare Flexcare Oplaadbare sonische tandenborstel, 5 standen 1 Retro radio Akai, APR200BN, Portable retro radio AM/FM Brown 1 Wake up light Philips, HF3475, Wake Up Light, licht en geluiden uit de natuur 1 Wake up light Philips, HF3475, Wake Up Light, licht en geluiden uit de natuur 1 Xenon light set H7 LuxPro, Xenon Light Set H7 (ombouw naar Xenon) 1 LED candle light Philips, Imageo LED Candle Light Hospitality 12 stuks, oplaadbaar 1 Vloerverlichting Massive, Ramsgate, Vloerverlichting inbouw buiten 6xLED 1 Mobiele telefoon Samsung, GT-C3050, Mobiele telefoon 1 Vloerverlichting Massive, Ramsgate, Vloerverlichting inbouw buiten 6xLED 1 Tuinverlichting Solar Lamp, Tuinverlichting 24xLED White 1 Tuinverlichting Solar Lamp, Tuinverlichting 24xLED White 1 Tuinverlichting
Openingsbod 225,00 40,00 40,00 40,00 40,00 25,00 35,00 40,00 225,00 225,00 250,00 250,00 30,00 30,00 35,00 45,00 45,00 20,00 35,00 35,00 50,00 50,00 15,00 30,00 15,00 6,00 6,00 6,00
Kavel
Aantal
313
326
Omschrijving
Solar Lamp, Tuinverlichting 24xLED White Tuinverlichting Solar Lamp, Tuinverlichting 24xLED White DECT draadloze telefoon Siemens, A510A+A510H, Gigaset DECT draadloze telefoon 4 toestellen Tuinverlichting Solar Lamp, Tuinverlichting 24xLED White Digitale programmeerbare kamerthermostaat NEFIT, Moduline 400, Digitale programmeerbare kamerthermostaat Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting pepper Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting pepper Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting pepper Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting Tarragona system, 1x14W met schakelaar Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting thym Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting thym Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting thym Home cinema systeem Harman Kardon, HS280/230, Home Cinema System 3 Luidsprekers 150W Geluidssysteem Harman Kardon, TU980, HD980, HK980 Excl. Stereoset Vaatwasser Smeg, DI607=STC75, Vaatwasser inbouw compact volledig geintegreerd Vaatwasser Smeg, DI607=STC75, Vaatwasser inbouw compact volledig geintegreerd Keukenkastverlichting Massive, Cucina, Keukenkastverlichting Tarragona system, 2x14W met schakelaar Light line set Gardena, 4346-40, Garden Light Line Set 12V halogeen met tijdschakelaar Light line set Gardena, 4346-40, Garden Light Line Set 12V halogeen met tijdschakelaar Light line set Gardena, 4346-40, Garden Light Line Set 12V halogeen met tijdschakelaar Keukenverlichting Massive, Cucina, Juniper system 1x14W keukenverlichting Wandverlichting Massive, Milazzo, Wandverlichting LED 3W grijs Wandverlichting Massive, Milazzo, Wandverlichting LED 3W grijs Keukenverlichting Massive, Cucina, Keukenverlichting Chives 2x20W incl. schakelaar Wandverlichting Massive, Athos, Wandverlichting LED 3W inox Recessed spot Philips, 579563116, SmartSpot Energy Saver Recessed Spot White inbouw Recessed spot Philips, 579563116, SmartSpot Energy Saver Recessed Spot White inbouw Wandverlichting Massive, Ravenna, Wandverlichting LED 4W in aluminium
Openingsbod 6,00 90,00 7,50 70,00 12,50 12,50 12,50 25,00 12,50 12,50 12,50 375,00 825,00 290,00 290,00 35,00 23,00 23,00 23,00 40,00 25,00 25,00 12,50 10,00 80,00 80,00 40,00
Kavel 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355
Aantal
Omschrijving
1 Klokradio MT Logic, Klokradio Wake Up Licht 1 Elektrische design open haard Appliance, Basic 3000, Elektrische design open haard uitgevoerd in inox, 2000W 1 Pro stoomapparaat Steam Clean, Pro stoomapparaat 1 Pro stoomapparaat Steam Clean, Pro stoomapparaat 1 Pro stoomapparaat Steam Clean, Pro stoomapparaat 1 Elektrische design open haard Appliance, Basic 3000, Elektrische design open haard uitgevoerd in inox, 2000W 1 Elektrische design open haard Appliance, Basic 3000, Elektrische design open haard uitgevoerd in inox, 2000W 1 Wall light Philips, 455673116, My Living Wall Light White 1 Wall light Philips, 455673116, My Living Wall Light White 1 Retro keukenweegschaal Kònig, HC-KS70, Retro keukenweegschaal inox 1 Retro keukenweegschaal Kònig, HC-KS60C, Retro keukenweegschaal creme 1 Retro keukenweegschaal Kònig, HC-KS60R, Retro keukenweegschaal rood 1 Retro keukenweegschaal Kònig, HC-KS60B, Retro keukenweegschaal zwart 1 Tafelhaard LEEF, Stone Fire, Bio Ethanol Tafelhaard 1 Tafelhaard LEEF, Stone Fire, Bio Ethanol Tafelhaard 1 LED-spot Philips, 690828716, Ledino LED Spot Lamp Light Grey 2 bloemenvaasjes George Jensen, Flora, Bloemenvaasjes 17 cm inox 1 Living colors Philips, 6917155PH, Living Colors Flora met afstandsbediening 1 Fitness fiets Fitness Fiets Spiertrainer 1 LED verlichting Massive, Locarno, LED verlichting voor binnen en buiten glas/inox 1 LED verlichting Massive, Locarno, LED verlichting voor binnen en buiten glas/inox 1 LED verlichting Massive, Locarno, LED verlichting voor binnen en buiten glas/inox 1 LED verlichting Massive, Locarno, LED verlichting voor binnen en buiten glas/inox 1 Stoomoven Scholtes, SST2, Stoomoven Touch Control inbouw, 23 liter, 45 cm 1 Wijnklimaatkast La Mona, Wijnklimaatkast inox met glas, H890mm x B295mm x D370mm 1 Gasfornuis Smeg, CS19, Gasfornuis Opera 90 cm met hetelucht oven, 6 pits inox 1 Vaatwasser Smeg, LS19X, Vaatwasser vrijstaand of onderbouw volledig inox 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets zwart/zilver demomodel
Openingsbod 20,00 60,00 25,00 25,00 25,00 60,00 60,00 40,00 40,00 15,00 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 80,00 60,00 50,00 15,00 30,00 30,00 30,00 30,00 395,00 100,00 1.050,00 290,00 350,00
Kavel 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Espressoapparaat Scholtes, SCM2, Espresso-apparaat volautomatisch inbouw, inox, 45 cm 1 Gasfornuis Smeg , CC62MFX, Gasfornuis met 2 hetelucht ovens, 4 pits 60 cm inox 1 Gasfornuis Smeg, SUK61MPX5, Gasfornuis met pyrolyse oven, 4 pits 60 cm inox 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets nachtblauw/zilver demomodel 1 Retro wasmachine Smeg, LBB16RO, Wasmachine retro roze, 1600 tpm, 5 kg, AAA 1 Retro wasmachine Smeg, LBE16AZ, Wasmachine retro azuurblauw, 1600 tpm, 5 kg, AAA 1 Hoofdtelefoon Philips , SHP2000, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Hoofdtelefoon Philips , SHP2000, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Hoofdtelefoon Rocking R. Bold, INK, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Hoofdtelefoon Rocking R. Bold, Miami, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Hoofdtelefoon Rocking R. Bold, Signal 0, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Hoofdtelefoon Rocking R. Bold, VIT, Hoofdtelefoon 3,5 mm incl. verloopstekker 1 Wandlamp Philips, 690858716, Ledino Wandlamp 2x2,5W grijs 1 Wandlamp Philips, 690858716, Ledino Wandlamp 2x2,5W grijs 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Outdoor wall light Philips, 168193116, Ledino Outdoor Wall Light White 1 Outdoor wall light Philips, 168193116, Ledino Outdoor Wall Light White 1 Outdoor wall light Philips, 168193116, Ledino Outdoor Wall Light White 1 Outdoor wall light Philips, 168193116, Ledino Outdoor Wall Light White 1 Verkoopwagen Peanut Cart, Vendor, Verkoopwagen warme pinda's 1 All in One Canon, MP550, Inkjet printer All in One met LCD scherm 1 Beeldengroep Goebel Limpke , Beeldengroep van Goebel 1 Glazen collectors item Kosta Boda , Sculpture, Glazen collectorsitem 1 Outdoor wall light Philips, 168199316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168199316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168199316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168193116, Ledino Outdoor Wall Light White 18 Haaienspel
630,00 350,00 400,00 575,00 300,00 300,00 10,00 10,00 20,00 20,00 20,00 20,00 30,00 30,00 325,00 50,00 50,00 50,00 50,00 400,00 50,00 50,00 115,00 50,00 50,00 50,00 50,00 35,00
Kavel
Aantal
384
388
396
408
Omschrijving
Haaienspel 18 stuks trek de tand Kirstallen zuurstel Kristallen zuurstel 3 delig Multifunctionele oven Bosch, HBB43C550, Multifunctionele oven met uittrekbare oven inbouw inox Ceiling spot light Philips, 531324816, My Living Ceiling Spot Light Aluminium Ceiling spot light Philips, 531324816, My Living Ceiling Spot Light Aluminium Tosti-apparaat Sesamstraat , Koekiemonster tosti-apparaat Tosti-apparaat Sesamstraat , Koekiemonster tosti-apparaat Tosti-apparaat Sesamstraat , Koekiemonster tosti-apparaat Broodrooster Severin, AT2583, Broodrooster 750W wit Broodrooster Severin, AT2583, Broodrooster 750W wit Broodrooster Severin, AT2583, Broodrooster 750W wit LED wall light Philips, 690873116, Ledino LED Wall Light White LED wall light Philips, 690873116, Ledino LED Wall Light White Wall light Philips, 168183116, Ledino Wall Light White Wall light Philips, 168183116, Ledino Wall Light White Afzuigkap Smeg, KDD60, Automatische integreerbare werkblad afzuigkap 60 cm inox Wall light Philips, 168183116, Ledino Wall Light White Wall light Philips, 168183116, Ledino Wall Light White Wall light Philips, 168183116, Ledino Wall Light White Mobiele telefoon Easy 5, Mobiele telefoon compact Elektrische tandenborstel Oral B, Pulsonic Slim, Elektrische tandenborstel Elektrische tandenborstel Oral B, Pulsonic Slim, Elektrische tandenborstel Wall light Philips, 168169316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey Outdoor wall light Philips, 168168716, Ledino Outdoor Wall Light Light Grey LED Wall light Philips, 168169316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey LED suspension Philips, 405461713, Roomstylers LED Suspension Nickel 3 Wall light Philips, 168169316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey LED suspension Philips , 405451713, Roomstylers LED Suspension Nickel
Openingsbod 85,00 400,00 40,00 40,00 5,00 5,00 5,00 12,00 12,00 12,00 30,00 30,00 40,00 40,00 200,00 40,00 40,00 40,00 15,00 45,00 45,00 50,00 40,00 50,00 150,00 50,00 50,00
Kavel 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Ceiling lamp Philips , 374813016, My Living Ceiling Lamp Black 1 Wall light Philips, 168169316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Wall light Philips, 168169316, Ledino Wall Light Anthrasite Grey 1 Living colors Philips, LCS5001/12, Living Colors groot Clear 1 Living colors Philips, 6914948PH, Living Colors groot Clear met verstelbare muurbeugel geen afst.bed. 1 LED wandverlichting Massive, Milazzo, Wandverlichting LED 3W anthrasite 1 LED wandverlichting Massive, Milazzo, Wandverlichting LED 3W anthrasite 1 LED wandverlichting Massive, Athos, Wandverlichting LED 3W inox/glas met huisnummer 1 LED wandverlichting Massive, Athos, Wandverlichting LED 3W inox/glas met huisnummer 1 Ceiling spot light Philips, 556844816, My Living Ceiling Spot Light Aluminium 1 Wandlamp Massive, Salvador, Wandlamp up-down zwart/goud 1 Wandlamp Massive, Salvador, Wandlamp up-down zwart/goud 1 LED onderzetters Philips, 6915411PH, Lumiware LED onderzetters 1 LED onderzetters Philips, 6915411PH, Lumiware LED onderzetters 1 LED solar spot Philips, LAC41AWSC, LED Solar Spot inbouw 2 stuks 1 LED solar spot Philips, LAC41AWSC, LED Solar Spot inbouw 2 stuks 1 LED wall light Philips, 336101136, LED Wall Light Chrome 1 Table light Philips, 690590, Ledino Table Light Black 1 Table light Philips, 690590, Ledino Table Light Black 1 Table light Philips, 690590, Ledino Table Light Black 1 Portable DVD-player LG, DP561B, Portable DVD Player met scherm 1 Portable DVD-player LG, DP561B, Portable DVD Player met scherm 1 DECT draadloze telefoon Siemens, SL785DUO, Gigaset draadloze DECT telefoon met antwoordapparaat 1 Table light Philips, 690583, Ledino Table Light Grey 1 Table light Philips, 690583, Ledino Table Light Grey 1 Draadloze telefoon Siemens , S685IP, Digitale draadloze telefoon Bluetooth, DECT en VOIP 1 Draadloze telefoon Siemens , S800A, Gigaset draadloze telefoon 1 Wall light Philips, 690712, Ledino Wall Light
50,00 50,00 50,00 55,00 55,00 25,00 25,00 30,00 30,00 60,00 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00 30,00 55,00 55,00 55,00 70,00 70,00 40,00 55,00 55,00 65,00 40,00 25,00
Kavel 439 440 441 442 443 444 445 446 447 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Draadloze telefoon Philips, C610A, Gigaset draadloze telefoon Silky White 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7686, Koffiezetapparaat met My Aroma Control 1 Wake up light Philips, HF3470, Wake Up Light wekkerradio 1 Wake up light Philips, HF3470, Wake Up Light wekkerradio 1 Wake up light Philips, HF3470, Wake Up Light wekkerradio 1 Wake up light Philips, HF3470, Wake Up Light wekkerradio 1 Outdoor wall light Philips, 168609316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168609316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Outdoor wall light Philips, 168609316, Ledino Outdoor Wall Light Anthrasite Grey 1 Blender Philips, HR2800, Philips Steelsilver Smoothiemaker Blender 1 Huishoudtrap Altrex, G402, Huishoudtrap 1 Speelgoedpapegaai FurReal, FurReal sprekende en bewegende papegaai met afstandsbed. 1 Bureautelefoontoestel Siemens, DX600A, ISDN Bureautelefoontoestel met div. antwoordapp. TFT Kleurendisplay 1 Bureautelefoontoestel Siemens, DX600A, ISDN Bureautelefoontoestel met div. antwoordapp. TFT Kleurendisplay 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7852, Latte Select koffiezetapparaat pad zilver 1 Halogeenlamp Philips, HP3643, Infracare halogeenlamp 650W op statief 1 Halogeenlamp Philips, HP3643, Infracare halogeenlamp 650W op statief 1 Halogeenlamp Philips, HP3643, Infracare halogeenlamp 650W op statief 1 Halogeenlamp Philips, HP3641, Infracare halogeenlamp 650W op statief met display 1 Draadloze telefoon Siemens, C610DUO, Gigaset draadloze telefoon 1 Draadloze telefoon Siemens, C610DUO, Gigaset draadloze telefoon 1 Draadloze telefoon Siemens, S800, Gigaset draadloze telefoon 1 Draadloze telefoon Siemens, S800, Gigaset draadloze telefoon 1 Schroefmachine Kraftwelle, KWA104, Schroefmachine met 104 bitjes in koffer, 3,6V 1 Schroefmachine Kraftwelle, KWA104, Schroefmachine met 104 bitjes in koffer, 3,6V 1 Schroefmachine Kraftwelle, KWA104, Schroefmachine met 104 bitjes in koffer, 3,6V 1 Schroefmachine Kraftwelle, KWA104, Schroefmachine met 104 bitjes in koffer, 3,6V 1 Schroefmachine
35,00 20,00 35,00 35,00 35,00 35,00 50,00 50,00 50,00 45,00 25,00 35,00 100,00 100,00 40,00 40,00 40,00 40,00 45,00 40,00 40,00 40,00 40,00 18,00 18,00 18,00 18,00 18,00
Kavel
Aantal
468
470
473
475
479
482
483
484
Omschrijving
Openingsbod
Kraftwelle, KWA104, Schroefmachine met 104 bitjes in koffer, 3,6V Herenhorloge Maurice LaCroix, Herenhorloge Chronograph met bruin lederen band gebruikt DVD-speler Denver, DVD7768, DVD speler met afstandsbediening zwart DVD-speler Denver, DVD7768, DVD speler met afstandsbediening zwart Herenhorloge Michael Kors , Herenhorloge Chronograph Dameshorloge Tom Tailor, Dameshorloge met zwart lederen band Smartphone Nokia, E72, Simlockvrije smartphone demomodel Duracell poppen Duracell, Collectie totaal 10 stuks nieuwe retro duracell poppen Horloge Seiko, Kinetic, Horloge kinetic Speelgoedpapegaai FurReal, FurReal sprekende en bewegende papegaai met afstandsbed. Horloge Seiko, Kinetic, Horloge kinetic Stoomapparaat Polti, Vaporetto, Vaporetto 1300 stoomapparaat Stoomapparaat Polti, Vaporetto, Vaporetto 1300 stoomapparaat Stoomapparaat Polti, Vaporetto, Vaporetto 1300 stoomapparaat Roulettekast Roulettekast op statief Roulettekast Roulettekast op statief Speelgoedhondjes Blaffende hondjes met sensor Outdoor power LED lamp Philips, 746891, Ledino Outdoor Power LED Lamp Vlakschuurmachine Kinzo, Essential Line, Vlakschuurmachine 150W Vlakschuurmachine Kinzo, Endurance Line, Vlakschuurmachine 300W Keramische kookplaat Siemens, NEFF, Keramische kookplaat gebruikt, Gaskookplaat glas kapot Barbecueset Herman den Blijker, Barbecueset 3 delig Barbecueset Herman den Blijker, Barbecueset 3 delig Barbecueset Herman den Blijker, Barbecueset 3 delig Fietsverlichting Iflash, Fietsverlichting draadloos Assortiement sieraden Pink Ribbon, Assortiment sieraden pink-ribbon incl. luxe verpakking Accu boorhamer en schroefboormachine Kraftwelle, KW1800, Accu boorhamer en accu schroefboormachine 18V in luxe koffer Accu boorhamer en schroefboormachine Kraftwelle, KW1800, Accu boorhamer en accu schroefboormachine 18V in luxe koffer
700,00 18,00 18,00 85,00 30,00 65,00 75,00 65,00 45,00 65,00 75,00 75,00 75,00 45,00 45,00 25,00 50,00 15,00 20,00 25,00 15,00 15,00 15,00 10,00 150,00 75,00 75,00
Kavel 495 496 497 498
499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519
520 521
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
2 Vismarker Atropa, Atrospot, Marker voor vissen in het donker 39 LED graflicht Graflicht op batterijen LED 9 Spaarpotten Suske en Wiske Spaarpotten 1 Espressoapparaat Fortuna, Largo Silverline, Espressoapparaat met verschillende keuzes, digitaal display en waterfilter 1 Spoelbak Smeg , LQ861SSK, Spoelbak 1 bak met afdruipruimte inox inbouw 1 Altijd-prijs-automaat Pratende Pipo Altijd Prijs Automaat 1 Altijd-prijs-automaat Pratende Aap Altijd Prijs Automaat 1 Speelgoed politiemotor Falgas, Kiddy Ride Harley Davidson politiemotor 1 Vrieskast Indesit, UFAN400, Vrieskast vrijstaand wit 175 cm, 238 liter A 1 Elektronische flipperkast Stern, Flight 2000, Elektronische flipperkast 1 Video games Photo Play, Masters, Video games met Touch screen 1 Mechanische flipperkast Gottlieb, Spirit of 76, Mechanische flipperkast 1 Mechanische flipperkast Williams, Dipsy Doodle, Mechanische flipperkast 1 Verrassingsautomaat Falgas, Levensechte pipo verrassingsautomaat met verlichting en muziek 1 Verrassingsautomaat Falgas, Levensechte pipo verrassingsautomaat met verlichting en muziek 1 Koelkast Bavaria, Horeca koelkast met glazen deur 1 Opzetvitrine Royal Matic, Opzetvitrine gekoeld 200 cm 1 Jukebox AMI, Jukebox ingebouwd in Mini 1 Inbouwkoeler Gaggenau , RC280-201, Koeler inbouw 177,5 cm met 0 graden zone 1 Aanhangwagen Saris, Aanhangwagen 130x255 cm met lier, enkelassig 1 Aanhangwagen n.b., Aanhangwagen 130x255 cm, enkelassig 1 Benzinemotorzaag Prof Garden Tools, Benzinemotorzaag 2-takt, geforceerde koeling 1 Speelgoed winkel Speelgoedwinkel compleet met achterwand en toonbank 36 BluRay DVD films BluRay DVD films waaronder 21 en The Patriot 1 Hanglamp Massive, 401971710, Hanglamp Move 4 lichts mat chrome met witte glazen kelken, 134x79,5x11 cm 1 Retro koelkast Smeg, FAB40P, Retro koelkast creme HXBXD: 187x77,5x60,4 cm 1 Retro koelkast Smeg, FAB40PS , Retro koelkast creme HXBXD: 187x77,5x60,4 cm
25,00 35,00 55,00 400,00
250,00 200,00 200,00 275,00 225,00 200,00 250,00 200,00 200,00 125,00 125,00 350,00 280,00 2.000,00 460,00 250,00 250,00 65,00 40,00 40,00 60,00
785,00 785,00
Kavel 522 523 524 525 526 527
528 529 530 531 532 533 534
535
536
537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Kroonluchter Massive, 418261110, Kroonluchter 7 lichtpunten chroom met glazen kristallen 1 Hanglamp Massive, ?, Charm hanglamp roestkleur 1 Terrasheater Boretti, Terrasheater geheel inox met afdekhoes 1 Terrasheater Boretti, Terrasheater inox/zwart met afdekhoes 1 Hanglamp Massive, 41783/86/10, Hanglamp roest 100W 1 Koel-vriescombinatie Indesit, 3DANX, Koel-vriescombinatie trio met 0 graden zone, inox, 190x70x68,5 cm, 296 liter, A klasse 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-557ZD1, Wandafzuigkap 800m3 90 cm aluminium/glas 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-556XD1, Wandafzuigkap 1000m3 90 cm inox ICS techn. 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-597XD1, Wandafzuigkap 1100m3 90 cm inox/glas ICS 1 Wandafzuigkap DeDietrich, DHD-599XD1, Wandafzuigkap 1000 m3 90 cm inox ICS tech. 1 Stoomkoker Gaggenau , VK411-110, Profi stoomkoker inbouw 1 Inductie wokbrander Gaggenau, VI411-111, Inductie wokbrander inbouw 1 Koel-vriescombinatie Hotpoint/Ariston E4DAABC, Koelvriescombinatie Anthrasite Quadrio 4 deurs 190x70x74 cm, 438 liter NoFrost 1 Koel-vriescombinatie Hotpoint/Ariston E4DAABC, E4DAAXC, Koelvriescombinatie Inox Quadrio 4 deurs 190x70x74 cm, 438 liter NoFrost 1 Koel-vriescombinatie Hotpoint/Ariston E4DAABC, E4DAAXC, Koelvriescombinatie Inox Quadrio 4 deurs 190x70x74 cm, 438 liter NoFrost 1 Babyledikant Babyledikant met hemeltje 1 Koelkast Siemens, KU15LA40, Koelkast onderbouw met vriesvak 128 liter A 1 Afzuigkap Smeg, KDD60, Automatische integreerbare werkblad afzuigkap 60 cm inox 1 Afzuigkap Smeg, KDD60, Automatische integreerbare werkblad afzuigkap 60 cm inox 1 Koelkast Bosch , KUL16A40, Koelkast onderbouw met vriesvak 154 liter A licht beschadigd 1 Wandafzuigkap Smeg, KS12000X, Wandafzuigkap 120 cm inox halogeenverlichting 800m3 1 Wandafzuigkap Smeg, KS12000X, Wandafzuigkap 120 cm inox halogeenverlichting 800m3 1 Wandafzuigkap Smeg, KS12000X, Wandafzuigkap 120 cm inox halogeenverlichting 800m3 1 Koelkast Siemens , KU16RA41, Koelkast onderbouw 177 liter A licht beschadigd 1 Keukenopstelling Keukenopstelling 230 cm, taubenblau uitvoering, excl. Vaatwasser, gedemonteerd 20 compressor Halfords, Compressor met sigarettenaansluiting
125,00 70,00 165,00 165,00 25,00 350,00
225,00 250,00 250,00 250,00 400,00 450,00 520,00
520,00
520,00
40,00 200,00 200,00 200,00 125,00 285,00 285,00 285,00 125,00 650,00 100,00
Kavel 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573
574
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Wasmachine Smeg, LBE16AZ, Wasmachine retro azuurblauw, 1600 tpm, 5 kg, AAA 1 Wasmachine Smeg, LBB16RO, Wasmachine retro roze, 1600 tpm, 5 kg, AAA 90 Ontstopper 90 stuks ontstopper voor gootsteen, wastafel enz. 400 Koptelefoons HAMA, 400 stuks koptelefoons incl. etui compleet 1 Combi-magnetron Scholtes, SMW2, Combi-magnetron oven, inbouw inox, 45 cm 1 Pyrolyse oven Scholtes, FN66XA, Pyrolyse oven, Touch Control, 30 programma's, inbouw inox, 58 liter 1 Kinderhanglamp Massive, 40204/55/10, Rocky kinderhanglamp hout/kunsstof 1 Retro wasmachine Smeg, LBE16AZ, Wasmachine retro azuurblauw, 1600 tpm, 5 kg, AAA 1 Wandafzuigkap Siemens, LC57670, Wandafzuigkap 60 cm aluminium/glas 550m3 1 Retro wasmachine Smeg, LBB16RO, Wasmachine retro roze, 1600 tpm, 5 kg, AAA 1 Wandafzuigkap Siemens, LC57670, Wandafzuigkap 60 cm aluminium/glas 550m3 1 Koel-vriescombinatie Siemens , KG49NA94, Koel-vriescombinatie inox A+ 200x70x65 cm 1 Microketen Philips, MCD712, Micro system met tuner, versterker en dvd speler 1 DECt draadloze babyfoon Philips, SCD535, Avent DECT Draadloze babyfoon, 120 kanalen, bereik 330 m 1 Melkschuimer Philips, HD7019, Saeco melkschuimer 1 Hanglamp Massive, 40228/11/10, Groot metalen hanglamp 1 Hanglamp Massive, 40336/87/10, Strakke moderne hanglamp met een metaallook 1 Hanglamp Massive, 38796/17/10, Hanglamp staal met 15 lichts 1 Booglamp Eseo, 42307/55/13, Philips Booglamp 1 Pendule Massive, 40370/60/10, Aragon pendule 3 lichts 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets Nachtblauw/ Zilver 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets Nachtblauw/ Zilver 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets Nachtblauw/ Zilver 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets Brits Beige / Zilver 1 Elektrische fiets Montego, Ambition, Nexave 7sp. Shimano Elektrische fiets Amethist / Zilver 1 Inbouwvaatwasser General Electric, DW20.4, Monogram Inbouwvaatwasser volledig geintegreerd H86xB60XD56 cm 1 Inbouwvaatwasser General Electric, DW20.4, Monogram Inbouwvaatwasser volledig geintegreerd H86xB60XD56 cm
300,00 300,00 100,00 200,00 545,00 430,00 25,00 300,00 250,00 300,00 250,00 600,00 65,00 40,00 25,00 30,00 20,00 75,00 65,00 40,00 575,00 575,00 575,00 575,00 575,00 350,00
350,00
Kavel 575
576
577 578 579 580 581 582 583
584 585 586
587
588 589 590 591
592
593
594 595 596 597 598
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Inbouwvaatwasser General Electric, DW20.4, Monogram Inbouwvaatwasser volledig geintegreerd H86xB60XD56 cm 1 Inbouwvaatwasser General Electric, DW20.4, Monogram Inbouwvaatwasser volledig geintegreerd H86xB60XD56 cm 1 Hanglamp Massive, 37510/48/10, Hanglamp aluminium 3 lichts 1 Hanglamp Massive, 56172/55/10, Hanglamp kinder 2 x halogeen 1 Elektrische schoenpoetsmachine Elektrische schoenpoetsmachine met muntinworp luxe model 1 Wandafzuigkap Siemens , LC67251, Wandafzuigkap 120 cm inox, plat model 1 Wandafzuigkap Indesit, HIP6PI, Wandafzuigkap 60 cm, inox, 550m3 1 Elektrische schoenpoetsmachine Elektrische schoenpoetsmachine met muntinworp luxe model 1 Airco General Electric, GEAIRB12EANNI , Airco unit Split systeem met outdoorunit met afstandsbediening 1 Wandafzuigkap Bosch , DKE995F, Wandafzuigkap Silence designmodel 90 cm inox-glas 1 Wandafzuigkap Bosch , DKE995F, Wandafzuigkap Silence designmodel 90 cm inox-glas 1 Keramische kookplaat HotPoint Ariston, KRC741DZ, Keramische kookplaat met tiptoets 4 zones met uitbreiding inbouw, 56x49 cm 1 Keramische kookplaat HotPoint Ariston, KRC741DZ, Keramische kookplaat met tiptoets 4 zones met uitbreiding inbouw, 56x49 cm 1 Eilandafzuigkap Siemens, LC9X950, Eilandafzuigkap 90 cm inox, halogeenverlichting soft light 1 Espressoapparaat Scholtes, MCP10, Espressoapparaat inbouw 45 cm inox 1 Afzuigkap Bosch , DHE655M, Integreerbare afzuigkap 60 cm, 2 motoren 1 Multifunctionele inbouw pyrolyse oven Hotpoint/Ariston , FK1041 Luce P, Multifunctionele hetelucht pyrolyse oven inbouw, 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm 1 Multifunctionele inbouw pyrolyse oven Hotpoint/Ariston , FK1041 Luce P, Multifunctionele hetelucht pyrolyse oven inbouw, 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm 1 Multifunctionele inbouw pyrolyse oven Hotpoint/Ariston , FK1041 Luce , Multifunctionele hetelucht oven inbouw, 58 liter, 55,8x58,5x55,0 cm 1 Vlakschermafzuigkap Bosch , DHI605, Vlakschermafzuigkap 60 cm 1 Vlakschermafzuigkap Bosch , DHI605, Vlakschermafzuigkap 60 cm 1 Afzuigkap Bosch , DWC041650, Afzuigkap designmodel inox, 620m3, halogeenverlichting 1 Speelgoed raceauto Unieke raceauto 4 takt motor 1 Afzuigkap Siemens, LC70450, Afzuigkap designmodel kubus, 760m3, halogeenverlichting
350,00
350,00
30,00 20,00 185,00 250,00 145,00 185,00 450,00
200,00 200,00 230,00
230,00
200,00 490,00 75,00 375,00
375,00
375,00
35,00 35,00 200,00 1.200,00 200,00
Kavel 599 600 601 602 603 604 605 606
607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Afzuigkap Siemens, LC70450, Afzuigkap designmodel kubus, 760m3, halogeenverlichting 1 Eilandafzuigkap Siemens, LC99950, Eilandafzuigkap 90 cm inox/glas, electronische bediening 1 Wandafzuigkap Siemens, LC89950, Wandafzuigkap 90 cm inox/glas, electronische bediening 1 Gaskookplaat Smeg, HB64CCS, Gaskookplaat inbouw 60cm, vonkontsteking 1 Gaskookplaat Smeg, HB64CCS, Gaskookplaat inbouw 60cm, vonkontsteking 1 Wasmachine Smeg, WM16AA, Wasmachine integreerbaar 5 kg, 1600 tpm, AAA 1 Espressoapparaat Scholtes, SCM2, Espresso-apparaat volautomatisch inbouw, inox, 45 cm 1 Zonnebank Philips, HB947, Full Body zonnebank infrarood 2 x 1100 Watt UV 2x 300 Watt met digitale radio en geurtherapie 1 Transportfiets Transportfiets met voordrager en bagagerek 28 inch, creme 1 Transportfiets Transportfiets met voordrager en bagagerek 28 inch, creme 1 Transportfiets Transportfiets met voordrager en bagagerek 28 inch, creme 1 Transportfiets Transportfiets met voordrager en bagagerek 28 inch, wit/blauw 1 Starterset voor borstvoeding Philips, SCD236, Starterset voor borstvoeding 1 Starterset voor flesvoeding Philips, SCD290, Starterset voor flesvoeding 1 Inbouwspots Philips, Inbouwspots 3 stuks Eco Halo 1 Inbouwspots Philips, Inbouwspots 3 stuks Eco Halo 1 Inbouwspots Philips, Inbouwspots 3 stuks Eco Halo 1 Inbouwspots Philips, Inbouwspots 3 stuks Eco Halo 1 Wandafzuigkap Whirlpool, AKR966X, Wandafzuigkap 90 cm inox plat model 5 DECT draadloze telefoon Denver, DECT draadloze telefoon compleet met oplaadbare accu 5 DECT draadloze telefoon Denver, DECT draadloze telefoon compleet met oplaadbare accu 5 DECT draadloze telefoon Denver, DECT draadloze telefoon compleet met oplaadbare accu 5 DECT draadloze telefoon Denver, DECT draadloze telefoon compleet met oplaadbare accu 5 DECT draadloze telefoon Denver, DECT draadloze telefoon compleet met oplaadbare accu 1 Mobiele airco FitnessResult, Mobiele airco met afstandsbediening, 12000 bpm 1 toilet Payless, Toilet DuoBloc met Geberit spoelsysteem wit 1 Gaskookplaat Smeg, SE809AP, Gaskookplaat inbouw 90 cm retro design creme, vonkontsteking 1 Toilet
200,00 400,00 225,00 100,00 100,00 240,00 630,00 500,00
85,00 85,00 85,00 85,00 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 200,00 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00 110,00 50,00 75,00 50,00
Kavel
Aantal
627
628
629
633
634
637
638
639
640
641
643
644
645
646
647
648
649
651
652
653
Omschrijving
Openingsbod
Payless, Toilet DuoBloc met Geberit spoelsysteem wit Inbouwoven Smeg, S890-7, Conventionele oven inbouw 90 cm retro design anthrasite met grillfunctie Toilet Payless, Toilet DuoBloc met Geberit spoelsysteem wit Inbouwoven Smeg, S890-7, Conventionele oven inbouw 90 cm retro design anthrasite met grillfunctie Elektrische scooter EVT, Elektrische scooter Scooter Peugeot , Ludix, Scooter metallic grijs met topkoffer Nederlands kenteken Snorscooter Peugeot, V-Clic, Snorscooter 2009 kmst. 12475 Nederlands kenteken Kookplaat Siemens, ER326BB90E, Glas op glas domino kookplaat inbouw, 30 cm Wasmachine Bosch , WAB28260, Wasmachine A+, 1400 tpm, 5,5 kg, digitaal display Vriezer Smeg, VR115A, Vriezer onderbouw 115 liter A-klasse Waterkoker Philips, HD4690, Aluminium Collection Waterkoker, 2400W, 1,5 liter Keramische kookplaat Bosch , PKF375C03, Keramische kookplaat domino inbouw, 30 cm Waterkoker Philips, HD4690, Aluminium Collection Waterkoker, 2400W, 1,5 liter Keramische kookplaat Bosch , PKF375C03, Keramische kookplaat domino inbouw, 30 cm Multifunctionele inbouw oven Smeg, S890BMFR7, Multifunctionele oven inbouw 90 cm retro design wit met heteluchtfunctie Werkbank PPJ2100, Werkbank met gereedschapspaneel 120 x 60 x 91,2 cm Koffiezetapparaat Philips, HD7546, Isotherm inox koffiezetapparaat Gereedschapspaneel PPJ2100, Werkbank met gereedschapspaneel 120 x 60 x 91,2 cm Koffiezetapparaat Philips, HD7546, Isotherm inox koffiezetapparaat Multifunctionele inbouw oven Smeg, S890BMFR7, Multifunctionele oven inbouw 90 cm retro design wit met heteluchtfunctie Werkbank Wolfcraft, Hercules, Werkbank Classic met bankschroef Werkbank Wolfcraft, Hercules, Werkbank Classic met bankschroef Werkbank Wolfcraft, Hercules, Werkbank Classic met bankschroef Werkbank Wolfcraft, Hercules, Werkbank Classic met bankschroef Design heteluchtoven Ariston, F48R1012IX, Design heteluchtoven inox, inbouw, electronische tiptoetsbediening Design heteluchtoven Ariston, F48R1012IX, Design heteluchtoven inox, inbouw, electronische tiptoetsbediening Design heteluchtoven Scholtes, FLL934XA, Design heteluchtoven inox, inbouw, electronische tiptoetsbediening Koffiezetapparaat
125,00 50,00 125,00 450,00 550,00 525,00 175,00 340,00 300,00 25,00 150,00 25,00 150,00 150,00
50,00 20,00 50,00 20,00 150,00
45,00 45,00 45,00 45,00 275,00 275,00 300,00 35,00
Kavel
Aantal
654
656
657
658
659
662
663
664
666
668
672
673
674
675
676
677
678
679
680
Omschrijving
Philips, HD7825/60, Senseo Viva Cafe Pad koffiezetapparaat zwart Koffiezetapparaat Philips, HD7825/60, Senseo Viva Cafe Pad koffiezetapparaat zwart Koffiezetapparaat Philips, HD7825/60, Senseo Viva Cafe Pad koffiezetapparaat zwart Gaskookplaat Smeg, PDX12, Gaskookplaat 120 cm vrijstaand/tussenbouw inox 6 pits Gaskookplaat Smeg, PDX12, Gaskookplaat 120 cm vrijstaand/tussenbouw inox 6 pits Elektrische borstkolfpomp Philips, Isis IQ Uno, AVENT elektrische borstkolfpomp Gaskookplaat Smeg , GD100XG, Gaskookplaat 116 cm x 35 cm inox 4 pits Gaskookplaat Smeg , GD100XG, Gaskookplaat 116 cm x 35 cm inox 4 pits Gaskookplaat Smeg , GD100XG, Gaskookplaat 116 cm x 35 cm inox 4 pits Gasfornuis Smeg , CC62MFX, Gasfornuis met 2 hetelucht ovens, 4 pits 60 cm inox Vaatwasser Smeg, BLV1VE, Vaatwasser vrijstaand retro look limoengroen Gasfornuis Smeg , CC62MFX, Gasfornuis met 2 hetelucht ovens, 4 pits 60 cm inox Koffiezetapparaat Philips, HD5405, Zwart met chroom Gourmet koffiezetapparaat Luchtontvochtiger EBAC, Homedry 660, Luchtontvochtiger 5 liter per 24 uur gebruikt Wasmachine Hotpoint/Ariston , AQXDD169H, Wasmachine 7,5 kg, 1400 tpm met lade Wasmachine Hotpoint/Ariston , AQXDD169H, Wasmachine 7,5 kg, 1400 tpm met lade Tafelmodel koelkast Exquisit, KS16A+ SI, Tafelmodel koelkast inox-look, 126 liter, A+, 4* vriesvak Tafelmodel koelkast Exquisit, KS16A+ SI, Tafelmodel koelkast inox-look, 126 liter, A+, 4* vriesvak Tafelmodel koelkast Exquisit, KS16A+ SI, Tafelmodel koelkast inox-look, 126 liter, A+, 4* vriesvak Spoelbak Smeg, LQ861, Spoelbak 1 bak met afdruipruimte inox inbouw Spoelbak Smeg, LQ861, Spoelbak 1 bak met afdruipruimte inox inbouw Spoelbak Smeg, LQ861, Spoelbak 1 bak met afdruipruimte inox inbouw Elektrische fles- en babyvoedingverwarmer Philips, SCF255, AVENT elektrische fles- en babyvoedingverwarmer Gasfornuis Smeg, SY4110WH, Gasfornuis Symfony 110 cm met 3 multi-ovens wit/inox Friteuse Philips, HD6161, Metal Friteuse, 3,5 liter Rijstkoker Wattshome, Rijstkoker 400W, 1 liter Koel-vriescombinatie Smeg, FPD34GD, Piano Renso design koel-vriescombinatie geel Koel-vriescombinatie Smeg, FPD34GD, Piano Renso design koel-vriescombinatie geel
Openingsbod 35,00 35,00 525,00 525,00 40,00 225,00 225,00 225,00 350,00 400,00 350,00 30,00 25,00 310,00 310,00 105,00 105,00 105,00 250,00 250,00 250,00 15,00 1.050,00 25,00 10,00 900,00 900,00
Kavel 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691
692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Koel-vriescombinatie Smeg, FPD34BS, Piano Renso design koel-vriescombinatie metallic-blauw 1 Koel-vriescombinatie Smeg, FPD34BS, Piano Renso design koel-vriescombinatie metallic-blauw 1 Warmhoudlade NEFF, N7290N, Warmhoudlade inbouw hoog model 1 Microketen Philips, MCM205, Micro system radio, cd met MP3, WMA 1 Microketen Philips, MCM205, Micro system radio, cd met MP3, WMA 1 Microketen Philips, MCM205, Micro system radio, cd met MP3, WMA 1 Vaatwasser Smeg, BLV1NE, Vaatwasser vrijstaand retro look zwart 1 Vaatwasser Smeg, BLV1NE, Vaatwasser vrijstaand retro look zwart 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Ligbad Cleopatra, Luxus Sewara, Ligbad met bubble systeem instelbaar compleet met overloop en afvoer 1 Draagbare radio met CD-speler Philips, AZ1880, Draagbare radio met cd-speler met afstandsbediening 1 Broodrooster Philips, HD2618, Broodrooster Aluminium Collection 1200W, digitaal 1 Toaster Philips, HD2686, Pure Essentials Collection Toaster, 1500W 1 Toaster Philips, HD2686, Pure Essentials Collection Toaster, 1500W 1 Toaster Philips, HD2686, Pure Essentials Collection Toaster, 1500W 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Gasfornuis Smeg, CX91VGMA, Gasfornuis 90 cm inox met oven, 5 pits met wokbrander op butaangas 1 Steelstofzuiger Philips, FC6095, 2 in 1 Minivac steelstofzuiger 1 Steelstofzuiger Philips, FC6095, 2 in 1 Minivac steelstofzuiger 1 Steelstofzuiger Philips, FC6095, 2 in 1 Minivac steelstofzuiger 1 Steelstofzuiger Philips, FC6095, 2 in 1 Minivac steelstofzuiger 1 Spoelbak Smeg, LS201GN, Spoelbak 2 bakken, zwart granito 1 Elektrische koelbox IPV, Elektrische koelbox op 12V en 220V, 29,5 liter 1 Spoelbak Smeg , UM4534, Spoelbak 2 bakken, inox 1 Spoelbak Smeg , UM4534, Spoelbak 2 bakken, inox 1 Spoelbak
900,00 900,00 125,00 30,00 30,00 30,00 400,00 400,00 325,00 325,00 400,00
50,00 45,00 17,00 17,00 17,00 325,00 325,00 325,00 35,00 35,00 35,00 35,00 135,00 25,00 75,00 75,00 90,00
Kavel
Aantal
709
710
711
712
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
Omschrijving
Openingsbod
Smeg , BSP102, Spoelbak 2 bakken, 100 cm met groentevergiet, inox Spoelbak Smeg , BSP102, Spoelbak 2 bakken, 100 cm met groentevergiet, inox Spoelbak Smeg , BSP102, Spoelbak 2 bakken, 100 cm met groentevergiet, inox Spoelbak Smeg , LSG19, Exclusieve spoelbak 2 bakken, tussenbouw of opbouw 90 cm met profistang inox Spoelbak Smeg , LSG19, Exclusieve spoelbak 2 bakken, tussenbouw of opbouw 90 cm met profistang inox Spoelbak Smeg , LSG19, Exclusieve spoelbak 2 bakken, tussenbouw of opbouw 90 cm met profistang inox Spoelbak Smeg, VS34, Spoelbak enkel recht, 42 cm inox Spoelbak Smeg, VS34, Spoelbak enkel recht, 42 cm inox Spoelbak Smeg, VS34, Spoelbak enkel recht, 42 cm inox Spoelbak Smeg, VS34, Spoelbak enkel recht, 42 cm inox Spoelbak Smeg, VS34, Spoelbak enkel recht, 42 cm inox Spoelbak Smeg , VQ72, Spoelbak enkel recht, 78 cm inox Spoelbak Smeg , VQ72, Spoelbak enkel recht, 78 cm inox Spoelbak Smeg , VQ72, Spoelbak enkel recht, 78 cm inox Spoelbak Smeg , VQ72, Spoelbak enkel recht, 78 cm inox Spoelbak Smeg , VQ72, Spoelbak enkel recht, 78 cm inox Keramische vitro grill-barbecue Fulgor, F 550, Keramische vitro grill-barbecue inox 1980W Keramische vitro grill-barbecue Fulgor, F 550, Keramische vitro grill-barbecue inox 1980W Keramische vitro grill-barbecue Fulgor, F 550, Keramische vitro grill-barbecue inox 1980W Combi-magnetron Indesit, MWI222IX, Combi-magnetron, 900W, 24 liter, inbouw 38 cm Combi-magnetron Indesit, MWI222IX, Combi-magnetron, 900W, 24 liter, inbouw 38 cm Lavagrill NEFF, N64K40N0, Lavagrill 40 cm, gietijzeren grillrooster, 2 elementen, inbouw Wandafzuigkap Scholtes, HSD981X, Wandafzuigkap 90 cm, inox, randafzuiging met turbostand DECT babyfoon Philips, SCD525, DECT babyfoon met thermometer, nachtlampje en slaapliedjes Wokbrander NEFF, N24K45N0, Domino wokbrander inbouw Staafmixer Philips, HR1372, Staafmixer met div. acc, 700W Inductiefornuis Scholtes, CI96II, Inductiefornuis met 4 kookzones inox, 60 cm met pyrolyse oven
90,00 90,00 175,00
175,00
175,00
45,00 45,00 45,00 45,00 45,00 160,00 160,00 160,00 160,00 160,00 90,00 90,00 90,00 170,00 170,00 250,00 295,00 45,00 250,00 20,00 575,00
Kavel 735 736 737
738
739 740 741
742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753
754 755 756 757 758 759 760
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Inductiefornuis Scholtes, CI96II, Inductiefornuis met 4 kookzones inox, 60 cm met pyrolyse oven 1 Inductiefornuis Scholtes, CI96II, Inductiefornuis met 4 kookzones inox, 60 cm met pyrolyse oven 1 Keramisch fornuis Scholtes, CP965R, Keramisch fornuis met 4 kookzones uitbreidbare, 90 cm inox met multi oven 1 Keramisch fornuis Scholtes, CP965R, Keramisch fornuis met 4 kookzones uitbreidbare, 90 cm inox met multi oven 1 Blender Philips, HR2084, Blender, 1,5 liter, 650W 1 Blender Philips, HR2084, Blender, 1,5 liter, 650W 1 Pyrolyse oven Scholtes, FPT6.IX, Pyrolyse oven, 56 liter, hetelucht functie, digitaal programmeerbaar, inbouw 60 cm 1 Spoelbak Smeg, LV95F1, Spoelbak 1 bak met afdruipruimte inox inbouw 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7860/60, Senseo Quadrante koffiezetapparaat zwart 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7860/60, Senseo Quadrante koffiezetapparaat zwart 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7860/60, Senseo Quadrante koffiezetapparaat zwart 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7860/10, Senseo Quadrante koffiezetapparaat zilver 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7841, Senseo New Generation Aluminium Design Pad Koffiezetapparaat 1 Steamer Philips, HD9160, Aluminium Collection Steamer, 2000W, 3 schalen 1 Steamer Philips, HD9160, Aluminium Collection Steamer, 2000W, 3 schalen 1 Steamer Philips, HD9160, Aluminium Collection Steamer, 2000W, 3 schalen 1 Wandafzuigkap Scholtes, HSD981X, Wandafzuigkap 90 cm, inox, randafzuiging met turbostand 1 Wasmachine Miele, W2839IWPM, Intergreerbare wasmachine 5kg, 1600 tpm, digitaal display 1 Koelkast NEFF, K7061XO, Siemens CI24RP00, Koelkast inbouw 365 liter, 213 cm, 3 temperaturen A plus 1 Randafzuiging Gaggenau , VL040/041 -107, Compleet set randafzuiging vario-serie 1 Motor voor randafzuiging Gaggenau, GB010-130, Motor voor randafzuiging VL serie 1 Onderbouwvriezer Ariston, BFS1221HA, Onderbouwvriezer, A-klasse 1 Onderbouwvriezer Ariston, BFS1221HA, Onderbouwvriezer, A-klasse 1 Onderbouwvriezer Ariston, BFS1221HA, Onderbouwvriezer, A-klasse 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7854, Senseo Latte Select koffiezetapparaat rood 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7854, Senseo Latte Select koffiezetapparaat rood
575,00 575,00 745,00
745,00
20,00 20,00 315,00
100,00 30,00 30,00 30,00 30,00 55,00 40,00 40,00 40,00 295,00 625,00 925,00
250,00 100,00 115,00 115,00 115,00 50,00 50,00
Kavel 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Koffiezetapparaat Philips, HD7854, Senseo Latte Select koffiezetapparaat rood 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7854, Senseo Latte Select koffiezetapparaat rood 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7686, Koffiezetapparaat met MyAroma Control 1 Multifunctionele oven HotPoint Ariston, FKQ89EL, Luce multifunctionele oven inbouw luxe model 60 cm 1 Multifunctionele oven Indesit , FIMS51KAIX, Multifunctionele oven inox inbouw 60 cm 1 Steelstofzuiger Philips, FC6161, Steelstofzuiger met oplaadbare accu, zilver 1 Steelstofzuiger Philips, FC6161, Steelstofzuiger met oplaadbare accu, zilver 1 Keramische kookplaat Bosch , PKE645E, Keramische kookplaat inbouw 60 cm 1 Magnetron Tesco, MG2011, Magnetron, grill 1000 W, 20 liter, inox vrijstaand 1 Magnetron Tesco, MG2011, Magnetron, grill 1000 W, 20 liter, inox vrijstaand 1 Magnetron Tesco, MG2011, Magnetron, grill 1000 W, 20 liter, inox vrijstaand 1 Magnetron Tesco, MG2011, Magnetron, grill 1000 W, 20 liter, inox vrijstaand 1 Waterkoker Philips, HD4686, Pure Essentials Collection Waterkoker, 1,5 liter 1 Gaskookplaat Smeg, PDXS31PNL, Domino inox 2 pits inbouw met visbrander met vonkontsteking 1 Gaskookplaat Smeg, PDXS31PNL, Domino inox 2 pits inbouw met visbrander met vonkontsteking 1 Wokbrander Smeg, PDXS31TNL, Domino inox wokbrander inbouw met vonkontsteking 1 Wokbrander Smeg, PDXS31TNL, Domino inox wokbrander inbouw met vonkontsteking 1 Gaskookplaat Smeg, PDXS31SNL, Domino inox 2 pits inbouw met vonkontsteking 1 Wandafzuigkap Indesit, HIP9PIX, Wandafzuigkap 90 cm inox, 630m3, 2x40W verlichting 1 Wandafzuigkap Indesit, HIP9PIX, Wandafzuigkap 90 cm inox, 630m3, 2x40W verlichting 1 Wandafzuigkap Indesit, HIP9PIX, Wandafzuigkap 90 cm inox, 630m3, 2x40W verlichting 1 Gaskookplaat Smeg, PDX30S-1, Vrijstaande of tussenbouw 2 pits gaskookplaat inox met vonkontsteking 1 Gaskookplaat Smeg, PDX30S-1, Vrijstaande of tussenbouw 2 pits gaskookplaat inox met vonkontsteking 1 Gaskookplaat Smeg, PDX30S-1, Vrijstaande of tussenbouw 2 pits gaskookplaat inox met vonkontsteking 1 Massagetafel Smokey, KS0178, Massagetafel verstelbaar 195x75x85 zwart 1 Kledingkast Ibiza, Kledingkast 155x65x46 cm 1 Kledingkast Ibiza, Kledingkast 155x65x46 cm 1 Kledingkast Ibiza, Kledingkast 155x65x46 cm
50,00 50,00 20,00 315,00 175,00 40,00 40,00 220,00 40,00 40,00 40,00 40,00 20,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 145,00 145,00 145,00 125,00 125,00 125,00 60,00 10,00 10,00 10,00
Kavel 789 790 791 792 793
794
795
796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815
Aantal
Omschrijving
Openingsbod
1 Kledingkast Ibiza, Kledingkast 155x65x46 cm 1 Koffiezetapparaat Philips, HD5410, Aluminium Collection koffiezetapparaat Gourmet 1 Koffiezetapparaat Philips, HD5410, Aluminium Collection koffiezetapparaat Gourmet 1 Koffiezetapparaat Philips, HD5410, Aluminium Collection koffiezetapparaat Gourmet 1 Spoelbak Smeg, LQR861, Luxe spoelbak inbouw inox 1 bak met afdruipruimte compleet met overloop 1 Spoelbak Smeg, LQR861F, Luxe spoelbak vlakbouw inox 1 bak met afdruipruimte compleet met overloop 1 Microketen Philips, MCM233, Micro stereo systeem radio, cd speler CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA met afst.bed. 1 Gasfornuis Smeg, SUK61MPX5, Gasfornuis met pyrolyse oven, 4 pits 60 cm inox 1 Gasfornuis Smeg, SUK61MPX5, Gasfornuis met pyrolyse oven, 4 pits 60 cm inox 10 Wandlamp Jansen & Co, Wandlamp en Penduleklok designed by Frits Vink 10 Wandlamp Jansen & Co, Wandlamp en Penduleklok designed by Frits Vink 10 Wandlamp Jansen & Co, Wandlamp en Penduleklok designed by Frits Vink 1 Design fauteuil Softlite, GrandPrix, Design fauteuil mandarin 1 Design fauteuil Softlite, GrandPrix, Design fauteuil mandarin 1 Design fauteuil Softlite, GrandPrix, Design fauteuil mandarin 1 Mini-vaatwasser Frigistar, DWM006, Mini vaatwasser, 6 couverts, energieklasse A, 55x50x43,6 cm 1 Mini-vaatwasser Frigistar, DWM006, Mini vaatwasser, 6 couverts, energieklasse A, 55x50x43,6 cm 1 Mini-vaatwasser Frigistar, DWM006, Mini vaatwasser, 6 couverts, energieklasse A, 55x50x43,6 cm 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7835/10, Senseo Viva Premium koffiezetapparaat zilver 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7835/10, Senseo Viva Premium koffiezetapparaat zilver 1 Koffiezetapparaat Philips, HD7835/10, Senseo Viva Premium koffiezetapparaat zilver 1 Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x30 Sand 1 Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x30 Sand 1 Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x30 Sand 1 Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 60x30 Black 1 Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 60x30 Black 1 Poef
10,00 40,00 40,00 40,00 200,00
200,00
50,00
400,00 400,00 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 40,00 85,00 85,00 85,00 35,00 35,00 35,00 40,00 40,00 40,00 55,00 55,00 55,00
Kavel
Aantal
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
835
836
837
838
839
840
841
842
Omschrijving
Openingsbod
Softlite, Trendy Poef met dienblad 60x30 Black Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x40 camel Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x40 camel Poef Softlite, Trendy Poef met dienblad 45x40 camel Wasmachine Bosch , WAB28260, Wasmachine A+, 1400 tpm, 5,5 kg, digitaal display Wandafzuigkap Smeg, KD100RW, Wandafzuigkap Opera 100 cm, wijnrood/inox, 800m3, 4 snelheden Design eilandafzuigkap Scholtes, HL458, Design eilandafzuigkap model Lipstick, 500m3, 4 snelheden Design eilandafzuigkap Scholtes, HL458, Design eilandafzuigkap model Lipstick, 500m3, 4 snelheden Gaskookplaat Scholtes, B40LECF, Gaskookplaat 116x36 cm, 4 pits, inox, inbouw met digitale bediening Gaskookplaat Scholtes, B40LECF, Gaskookplaat 116x36 cm, 4 pits, inox, inbouw met digitale bediening Inbouw friteuse Scholtes, PMF40, Friteuse inbouw, 2000W, 38x51 cm, inox Inbouw friteuse Scholtes, PMF40, Friteuse inbouw, 2000W, 38x51 cm, inox Teppan Yaki Scholtes, Teppan Yaki, Teppan Yaki inbouw, 2000W, 38x51 cm, inox Teppan Yaki Scholtes, Teppan Yaki, Teppan Yaki inbouw, 2000W, 38x51 cm, inox Gaskookplaat Scholtes, PP30TC120SF, Gaskookplaat 116x36 cm, 4 pits, inox, inbouw Gaskookplaat Scholtes, PP30TC120SF, Gaskookplaat 116x36 cm, 4 pits, inox, inbouw Gaskookplaat Scholtes, PP40DCDRSF, Gaskookplaat 5 pits incl. wokbrander inox, inbouw, 86x51 cm Gaskookplaat Scholtes, PP40DCDRSF, Gaskookplaat 5 pits incl. wokbrander inox, inbouw, 86x51 cm Inductiekookplaat Scholtes, TIS632CD, Inductiekookplaat met moduleerbare zone, timer, inbouw, 60cm Inductiekookplaat Scholtes, TIS632CD, Inductiekookplaat met moduleerbare zone, timer, inbouw, 60cm Kookunit Scholtes, Multiplo, Kookunit voorzien van 2 inductiezones voor braden, stomen, frituren en koken, inbouw Kookunit Scholtes, Multiplo, Kookunit voorzien van 2 inductiezones voor braden, stomen, frituren en koken, inbouw Decoratieve wandafzuigkap Scholtes, HP96IX, Decoratieve wandafzuigkap 90 cm, inox, 3 snelheden Decoratieve wandafzuigkap Scholtes, HP96IX, Decoratieve wandafzuigkap 90 cm, inox, 3 snelheden Stoomoven Scholtes, SST2, Stoomoven inox inbouw met reservoir 45 cm, 23 liter, touchcontrol Stoomoven Scholtes, SST2, Stoomoven inox inbouw met reservoir 45 cm, 23 liter, touchcontrol Magnetron HotPoint Ariston, MWHA422AX, Magnetron, grill 1750W, 11 functies, inbouw, 45 cm Magnetron
40,00 40,00 40,00 340,00 125,00 375,00 375,00 575,00 575,00 250,00 250,00 400,00 400,00 375,00 375,00 375,00 375,00 300,00 300,00 695,00
695,00
225,00 225,00 395,00 395,00 250,00 250,00
Kavel
Aantal
843
844
845
846
847
850
851
852
853
854
855
856
857
Omschrijving
Openingsbod
HotPoint Ariston, MWHA422AX, Magnetron, grill 1750W, 11 functies, inbouw, 45 cm Wandafzuigkap Scholtes, HD89SIX, Wandafzuigkap, 90 cm, inox, stilste afzuigkap 35dB, 1000m3 Wandafzuigkap Scholtes, HD89SIX, Wandafzuigkap, 90 cm, inox, stilste afzuigkap 35dB, 1000m3 Eilandafzuigkap Scholtes, HP150, Eilandafzuigkap 150cm, halogeenverlichting, 1000m3, inox Eilandafzuigkap Scholtes, HP150, Eilandafzuigkap 150cm, halogeenverlichting, 1000m3, inox Combi-magnetron Indesit, MWI424MR, Combi-magnetron, 900W, 44 liter, inbouw 45 cm Combi-magnetron Indesit, MWI424MR, Combi-magnetron, 900W, 44 liter, inbouw 45 cm Koelkast Indesit, INS1611, Koelkast inbouw, 88 cm, 155 liter, sleepsysteem, A klasse Koelkast Indesit, INS1611, Koelkast inbouw, 88 cm, 155 liter, sleepsysteem, A klasse Inductie kookplaat Scholtes, TIP844DOL, Inductie kookplaat 80 cm, inbouw, hiflux technologie, 4 zones met booster Inductie kookplaat Scholtes, TIP844DOL, Inductie kookplaat 80 cm, inbouw, hiflux technologie, 4 zones met booster Amerikaaanse koelkast MAYTAG, GC2224, Amerikaanse side by side koelkast met ice-maker 90 cm inox, beursmodel Compacte diepvriezer Comfee, HS52FN, Compacte diepvriezer A+, 32 liter, 49,2 x 47, 2 x 45 cm Compacte diepvriezer Comfee, HS52FN, Compacte diepvriezer A+, 32 liter, 49,2 x 47, 2 x 45 cm Compacte diepvriezer Comfee, HS52FN, Compacte diepvriezer A+, 32 liter, 49,2 x 47, 2 x 45 cm Babyfoon Philips, SCD600, Babyfoon met infrarood camera en monitor
300,00 300,00 650,00 650,00 315,00 315,00 135,00 135,00 475,00
475,00
500,00
75,00 75,00 75,00 60,00
Algemene voorwaarden Online veiling TroostwijkAuctions.com Artikel 1. Definities Website:
de website www.Troostwijk.be en www.TroostwijkAuctions.com, die in stand wordt gehouden door Troostwijk Veilingen B.V., gevestigd te Amsterdam. Gebruiker: degene die zich op de Website heeft geregistreerd; Troostwijk: de NV Troostwijk, Desguinlei 22, b. 3, 2018 Antwerpen (tel. +32(0)3.287.62.62) en/of haar dochter- of zusteronderneming(en) zoals vermeld op de Website; Koopsom: het bedrag van het hoogste – toegewezen - Bod verhoogd met: - het opgeld over het hoogste bod en - de verschuldigde BTW Registratie: aanmelding van de Gebruiker op de Website door middel van het volledig invullen van het op de Website aanwezige registratieformulier; Bod: elk door (een) Gebruiker in de veiling voor een kavel geboden bedrag; Kavel: een zaak die, of een aantal zaken dat tezamen (onder één nummer) wordt geveild; Veiling: de door Troostwijk georganiseerde openbare verkoop door middel van een techniek voor communicatie op afstand, namelijk via internet, van lichamelijke roerende zaken, toegewezen t.o.v. het ambt van een gerechtsdeurwaarder; Verkoper: degene(n) in wiens/wier opdracht een kavel wordt geveild, m.n. de inbrenger; Koper: de Gebruiker aan wie de Kavel is toegewezen; Gebruikersovereenkomst: de overeenkomst tussen Troostwijk en Gebruiker; Koopovereenkomst: de koopovereenkomst tussen Koper en Verkoper. Aflevering: de feitelijke levering van de Kavel aan de Koper of aan diens gemachtigde; Algemene Gebruikers de Algemene Voorwaarden voor toegang tot en gebruik van de Website; voorwaarden: Algemene Online deze Algemene Voorwaarden; Veilingvoorwaarden: Specifieke Online de naast, in aanvulling op of in afwijking van de Algemene Gebruikersvoorwaarden en de Algemene Online Veilingvoorwaarden: Veilingvoorwaarden geldende bepalingen, zoals vermeld op de Website voor de betreffende Veiling; Toewijzing: de verklaring van Troostwijk dat een Kavel of een combinatie van Kavels tegen betaling van de Koopsom aan de hoogste bieder is toegewezen t.o.v. het ambt van een gerechtsdeurwaarder
Artikel 2. Toepasselijkheid 2.1 De Algemene Online Veilingvoorwaarden zijn van toepassing op de relatie tussen Verkopers respectievelijk Gebruikers enerzijds en Troostwijk anderzijds bij het deelnemen aan Veilingen. 2.2 De toepasselijkheid van andere Algemene Voorwaarden dan de onderhavige, de Algemene Gebruikersvoorwaarden en (waar toepasselijk) de Specifieke Online Veilingvoorwaarden is uitgesloten
Artikel 3. De Veiling 3.1 Troostwijk behoudt zich het recht voor een Veiling te annuleren, eerder dan op de Website vermeld te beëindigen, of te verlengen. Ingeval van een technische storing van de Website, waardoor deze niet volledig en/of niet voor alle Gebruikers toegankelijk is, heeft Troostwijk het recht de Veiling met 24 uur te verlengen. 3.2 Gebruiker verklaart zich door zijn Registratie bekend en akkoord met de bijzondere omstandigheden van een internetveiling en met de technische onvolkomenheden die zich daarbij kunnen voordoen. Troostwijk sluit hierbij iedere aansprakelijkheid uit voor welke schade dan ook direct en/of indirect, op enige wijze ontstaan waaronder maar niet beperkt tot schade voortvloeiende uit het gebruik van de Website, tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid van Troostwijk. Meer in het bijzonder aanvaardt Troostwijk in geen geval aansprakelijkheid voor welke schade dan ook, die op enige wijze ontstaat door en/of voortvloeit uit: - handelingen door Gebruiker verricht die zouden zijn ingegeven door op de Website geplaatste informatie; - de onmogelijkheid om de Website (volledig) te gebruiken en/of enige andere storing in de Website of het achterliggende systeem; - het niet voldoen van de Kavels aan de specificaties zoals vermeld op de Website; - het feit dat de informatie op de Website onjuist, onvolledig of niet actueel is; - fouten in de software van de Website en/of het achterliggende systeem; - het onrechtmatig gebruik van systemen, waaronder de Website van Troostwijk door een derde.
www.TroostwijkAuctions.com
- handelingen van de Verkoper nadat de Gebruiker daarmee een Koopovereenkomst heeft gesloten
Artikel 4. Organisatie van de veiling 4.1 De organisatie, voorbereiding en uitvoering van de Veiling berusten bij Troostwijk. De toewijzing geschiedt t.o.v. het ambt van een daartoe aangezochte gerechtsdeurwaarder. 4.2 Troostwijk heeft de bevoegdheid voor of tijdens de Veiling zonder opgave van redenen: - een Bod niet als zodanig te erkennen; - een of meer Gebruikers van de Veiling uit te sluiten; - zaken tot Kavels samen te voegen, Kavels te splitsen en Kavels uit de veiling te nemen; - vergissingen van Troostwijk bij biedingen en/of toewijzingen te herstellen, zonder dat een Gebruiker van deze vergissingen gebruik kan maken en/of daaraan rechten kan ontlenen; - andere, naar zijn oordeel, noodzakelijke maatregelen te nemen. 4.3 Troostwijk heeft de bevoegdheid voor deelname aan bepaalde Veilingen en/of biedingen op bepaalde Kavels als voorwaarde te stellen dat een Gebruiker voorafgaand ten gunste van Troostwijk een bankgarantie heeft gesteld. 4.4 De instrumenterende gerechtsdeurwaarder beslecht in laatste aanleg de geschillen van welke aard ook, rijzende ingevolge de Veiling, o.m. betreffende het bedrag van de biedingen en de persoon van de hoogste bieder, zijnde de Koper. 4.5 De toezicht houdende gerechtsdeurwaarder is gerechtigd de identiteit van de Koper te controleren via externe databanken en kan de juistheid van de gegevens bij Registratie verifiëren. De gerechtsdeurwaarder kan tevens de locatie van waarop de Koper ingelogd is controleren via zijn IP adres (Internet Protocoladres) en/of zijn e-mail adres
Artikel 5. Biedingen; Koopovereenkomst 5.1 De Gebruiker kan op de Website een Bod doen op één of meer Kavels. Ieder bod is onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud. Door zijn Bod aanvaardt de Koper onderhavige voorwaarden en verbindt hij zich om de te koop gestelde Kavels voor de door hem geboden prijs aan te kopen. Troostwijk en/of Verkoper en/of de instrumenterende gerechtsdeurwaarder is/zijn gerechtigd om zonder opgave van redenen biedingen niet te accepteren. Biedingen vinden plaats exclusief opgeld en BTW. Troostwijk of Verkoper zijn bevoegd om biedingen uit te brengen. 5.2 Indien een Kavel tevens tezamen met één of meer andere Kavels als combinatie in veiling wordt gebracht wordt dit op de individuele pagina van de Kavel aangeduid. In dat geval kan eerst op de afzonderlijke Kavels van de combinatie en na de sluiting van alle afzonderlijke Kavels, op de gecombineerde Kavel worden geboden. Individuele Kavels worden slechts toegewezen indien het totaalbedrag van de hoogste toewijsbare biedingen op de individuele kavels hoger is dan de hoogste toewijsbare bieding op de combinatie. De combinatie zal uitsluitend worden toegewezen indien het hoogste toewijsbare bod op de combinatie hoger is dan het totaalbedrag van de hoogste toewijsbare biedingen op de afzonderlijke Kavels. Biedingen kunnen worden uitgebracht in de vorm van een “statisch bod” of een “proxybod”. Bij een statisch bod doet de Gebruiker een 5.3 bieding in de vorm van een vast bedrag per Kavel. Bij een proxybod geeft de Gebruiker aan welke prijs hij maximaal bereid is voor de Kavel te betalen. Het veilingsysteem zorgt er dan voor dat na een overbieding door een derde onmiddellijk ten name van Gebruiker het minimaal mogelijke hogere Bod wordt uitgebracht, zolang het door de Gebruiker aangegeven maximum niet is bereikt. Een proxybod kan door de Gebruiker uitsluitend tussentijds worden uitgeschakeld door een statisch bod te plaatsen dat op dat moment het hoogste Bod is. 5.4 De Koopovereenkomst komt tot stand door Toewijzing. Toewijzing vindt doorgaans plaats aan de Gebruiker die het hoogste Bod heeft gedaan. Door toepassing van het bepaalde in artikel 5.1, door gunningvoorwaarden als opgenomen in de Specifieke Online Veilingvoorwaarden of om andere redenen ter beoordeling van Troostwijk en de instrumenterende gerechtsdeurwaarder, kan in plaats daarvan worden toegewezen aan een andere Gebruiker die het alsdan hoogst toewijsbare Bod heeft uitgebracht. 5.5 De Koper krijgt binnen 48 uur na sluiting van de Veiling (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meegerekend) per e-mail bevestiging namens Verkoper(s) dat de Koopovereenkomst tot stand is gekomen. Indien de Gebruiker geen email krijgt binnen de genoemde termijnen, betekent dit dat zijn Bod geen toewijzing heeft veroorzaakt. Troostwijk en/of de gerechtsdeurwaarder heeft/hebben het recht niet toe te wijzen of onder opschortende voorwaarde(n) toe te wijzen. 5.6 Het risico van de Kavel(s) gaat over op de Koper op het moment van Toewijzing. 5.7 Troostwijk is geen partij bij de Koopovereenkomst, doch bemiddelt slechts bij het tot stand brengen van koopovereenkomsten. Indien sprake is van een executieveiling, wordt dit in de Specifieke Online Veilingvoorwaarden vermeld. 5.8 De Veiling geschiedt ten overstaan van een gerechtsdeurwaarder, die toezicht houdt op de Veiling en op de aldaar gedane biedingen en Toewijzingen. Overeenkomstig de terzake dienende wettelijke bepalingen, maakt de werkende gerechtsdeurwaarder van de openbare verkoping een proces-verbaal op
Artikel 6. Garanties, aanspraken en vrijwaringen
www.TroostwijkAuctions.com
6.1 Troostwijk en/of Verkoper en/of de gerechtsdeurwaarder verstrekken met betrekking tot de Kavels en eventuele aanspraken van derden daarop, geen enkele garantie van welke aard ook. Koper doet afstand van alle rechten die niet op grond van dwingend recht aan Koper toekomen. 6.2 De Kavels worden voetstoots verkocht in de staat waarin ze op de datum van Toewijzing verkeren met alle daaraan verbonden lusten en lasten. Troostwijk en/of Verkoper en/of de gerechtsdeurwaarder geven generlei vrijwaring voor zichtbare of verborgen gebreken of garantie in verband met volledigheid, aantallen, werking, bruikbaarheid, verkoopbaarheid, het al dan niet bestaan van rechten of aanspraken van derden en/of de mogelijkheid tot overdracht aan derden. Gebreken, van welke aard dan ook, teleurgestelde verwachtingen van Koper en/of de verkrijgende derden geven generlei recht op (schade)vergoeding en/of verrekening. Daar de Kavels te bezichtigen zijn geweest voor de Veiling en de Online Veilingvoorwaarden bekend waren, wordt de Koper geacht de door hem gekochte Kavel vooraf zorgvuldig te hebben onderzocht en op eigen verantwoordelijkheid ingelicht te zijn over de staat van de Kavels. 6.3 Indien ten aanzien van de Kavels aanspraken van derden uit hoofde van eigendomsvoorbehouden, intellectuele eigendomsrechten en/of andere rechten van derden geldend worden gemaakt, is Koper gehouden de betreffende Kavel(s) voor die derden te houden, onder de verplichting deze op eerste verzoek aan die derden af te geven, dan wel anderszins passende regelingen met die derden te treffen. 6.4 Koper vrijwaart Troostwijk en/of Verkoper en/of de gerechtsdeurwaarder tegen iedere aanspraak van een derde in verband met de Koopovereenkomst. 6.5 De Koper beschikt niet over het recht om van de aankoop van hem toegewezen Kavels af te zien. 6.6 Alle gegevens betreffende de Kavels in de catalogus, de brochures of gelijk welke andere geschreven mededelingen van Troostwijk, en met name de beschrijving ervan, wordt slechts als inlichting en onder alle voorbehoud verstrekt. Noch Troostwijk, noch de Verkoper, noch de gerechtsdeurwaarder nemen daarvoor enige verantwoordelijkheid op zich. 6.7 De Bieder aanvaardt onherroepelijk de bepalingen van de artikelen 1649, 1684 en 2280 van het Belgisch Burgerlijk Wetboek.
Artikel 7. Betalingsverplichtingen van de Koper 7.1 De Koper heeft de verplichting om binnen 3 dagen (zaterdagen, zondagen en feestdagen niet meegerekend) na bevestiging van de Koopovereenkomst de Koopsom te doen bijschrijven op een door Troostwijk aan te geven rekeningnummer. Betaling dient te geschieden in euro’s, of in een door Troostwijk aangegeven andere valuta. 7.2 Bij te late betaling van de Koopsom zal aan de Koper 15% van de Koopsom, zijnde een forfaitair bedrag voor de incassokosten en/of buitengerechtelijke kosten, door Troostwijk in rekening worden gebracht vermeerderd met de wettelijke rente over het nog verschuldigde bedrag, met ingang van de dag waarop de betaling uiterlijk had dienen te geschieden tot aan de dag van effectieve betaling. 7.3 Betalingen strekken eerst in mindering op de kosten, daarna op de verschenen rente en tenslotte op de Koopsom.
Artikel 8. Kijkdagen, veilingdagen, dagen van Aflevering 8.1 Degene die op kijkdagen of bij de dag van Aflevering gebouwen en terreinen betreedt, doet dit geheel op eigen risico. Men is verplicht de instructies van Troostwijk en/of door Troostwijk aangestelde personen op te volgen. Troostwijk, de Verkoper en de gerechtsdeurwaarder aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die het betreden van bedoelde gebouwen en terreinen met zich meebrengt. Artikel 9. Aflevering 9.1 Indien en zodra de Koper aan al zijn betalingsverplichtingen heeft voldaan, kan de Koper op de daarvoor door Troostwijk vastgestelde uren en plaats de betreffende Kavel(s) op vertoon van een deugdelijke legitimatie (doen) ophalen, zijnde de Aflevering. De Koper is verplicht tot het ophalen uiterlijk op de datum als in de Specifieke Online Veilingvoorwaarden vermeld. Troostwijk kan bepalen dat (een) bepaald(e) Kavel(s) pas na aflevering van andere Kavels kan/kunnen worden opgehaald. 9.2 Na de Aflevering kan de Koopovereenkomst niet meer worden ontbonden of vernietigd door de Koper. 9.3 Indien blijkt dat een Kavel niet kan worden afgeleverd wegens aanspraken van derden of vanwege het feit dat de aflevering onaanvaardbare schade zou kunnen veroorzaken aan de gebouwen of terreinen, waarin/aan de Kavel zich bevindt dan wel anderszins zeer bezwaarlijk zou blijken te zijn, is Troostwijk gerechtigd de Koopovereenkomst te ontbinden. Deze ontbinding geschiedt per email en/of aangetekende brief aan Koper op het door de Koper opgegeven adres, waarna Troostwijk en/of de Verkoper niet verder gehouden is/zijn dan tot restitutie van de reeds door de Koper aan Troostwijk ter zake van de koop van de Kavel(s) betaalde bedragen. 9.4 De Koper, wiens Kavel(s) het ophalen van andere kavels belemmert/belemmeren, is verplicht terstond na e-mail en/of aanschrijving door Troostwijk aan het door de Koper opgegeven adres zorg te dragen voor dit ophalen van diens Kavel(s), bij gebreke waarvan Troostwijk gerechtigd is dit ophalen en eventuele opslag door derden te doen geschieden voor rekening en risico van de Koper. 9.5 De Koper is verplicht diens Kavel(s) zorgvuldig te demonteren en/of te slopen en op te halen. Hij is ten volle aansprakelijk voor schade die aan eigendommen van anderen in verband daarmee worden toegebracht. Hij is voorts verplicht Troostwijk en de Verkoper te vrijwaren voor alle aanspraken van derden, voorvloeiende uit die demontage, het slopen en/of het ophalen. 9.6 De Koper is verplicht bij de demontage, de sloop en het ophalen van diens Kavel(s) de instructies van Troostwijk en/of door Troostwijk
www.TroostwijkAuctions.com
aangestelde personen op te volgen. 9.7 De Koper is verplicht ervoor zorg te dragen dat hij of degene die namens hem voor demontage, sloop of voor vervoer zorg draagt over de daarvoor vereiste vergunningen beschikt. Troostwijk en/of de Verkoper kan/kunnen niet worden aangesproken wegens het ontbreken van de noodzakelijke vergunningen, en/of het overtreden van overheidsvoorschriften bij demontage, sloop en/of vervoer door of namens de Koper. 9.8 In situaties, waarin het voor de verwijdering van (een) toegewezen Kavel(s) noodzakelijk is/blijkt aan gebouwen te breken, kan dit slechts geschieden na voorafgaand overleg met en schriftelijke toestemming van Troostwijk en onder de door deze bij de verlening van de toestemming gestelde voorwaarden. 9.9 Indien Troostwijk zulks bepaalt zal in verband met mogelijke schade aan de gebouwen door de Koper een waarborgsom moeten worden voldaan, die in geval van het zich voordoen van de schade zal worden aangewend voor betaling van het herstel van de schade, onverminderd de verplichting van de Koper tot vergoeding van meerdere schade. Bij gebreke van schade zal de waarborgsom aan de Koper worden gerestitueerd. 9.10 Ingeval Troostwijk, om welke reden ook, gehouden is tot terugbetaling van aan hem reeds betaalde gelden, zal hierop geen interest kunnen worden aangerekend.
Artikel 10. Ontbinding 10.1 Indien Koper enige verplichting uit de Koopovereenkomst niet nakomt, waaronder (doch niet beperkt tot): (i) het niet tijdig c.q. volledig betalen van de Koopsom; (ii) het niet tijdig ophalen van de Kavel(s) en/of (iii) het niet verstrekken van de voor Aflevering benodigde informatie, verkeert Koper van rechtswege in verzuim zonder dat nadere ingebrekestelling vereist is, en kan Troostwijk namens Verkoper de Koopovereenkomst ontbinden. In dat geval staat het Troostwijk vrij de Kavel(s) aan een ander toe te wijzen zonder dat Troostwijk en/of Verkoper tot enige (schade) vergoeding is/zijn gehouden. 10.2 In geval van ontbinding als bedoeld onder 12.1, is de in gebreke zijnde Koper naast het opgeld aan Troostwijk een forfaitair bedrag van 25% van de Koopsom verschuldigd ter dekking van administratieve -, opslag- , verzekering- en transportkosten, etc., onverminderd het recht van Troostwijk en/of Verkoper om volledige schadevergoeding te vorderen.
Artikel 11. Aansprakelijkheid 11.1 De aansprakelijkheid van Troostwijk, indien en voorzover na toepassing van de overige bepalingen uit deze Algemene Online Veilingvoorwaarden, de Gebruikersvoorwaarden en (indien van toepassing) de Specifieke Online Veilingvoorwaarden nog resterend, zal steeds beperkt zijn tot het bedrag waarop de aansprakelijkheidsverzekering van Troostwijk in het desbetreffende geval aanspraak geeft, vermeerderd met het bedrag van het eigen risico volgens de desbetreffende polis, dan wel, indien dit minder is, tot het factuurbedrag dat met de opdracht gemoeid is. Deze beperking geldt niet bij opzet of grove schuld van Troostwijk. 11.2 Troostwijk en/of de gerechtsdeurwaarder is/zijn niet aansprakelijk voor indirecte of gevolgschade. Voorts is iedere aansprakelijkheid van Troostwijk in verband met enig gebrek aan de Kavel(s) of met betrekking tot (beweerde) inbreuk op rechten van (intellectuele eigendom van) derden uitgesloten. De Koper verklaart zich ermee bekend dat ter zake van de Kavel(s) mogelijkerwijs rechten (van intellectuele eigendom) bij derden berusten. 11.3 Bij het inschakelen van derden zal Troostwijk steeds de nodige zorgvuldigheid in acht nemen. Troostwijk is evenwel voor eventuele tekortkomingen van deze derden niet aansprakelijk.
Artikel 12. Aanpassingen; werking 12.1 Indien en voorzover enige bepaling van deze Algemene Online Veilingvoorwaarden nietig is of vernietigd wordt, zullen de overige bepalingen onverminderd van kracht blijven. Troostwijk en/of de instrumenterende gerechtsdeurwaarder zal/zullen dan een nieuwe bepaling vaststellen ter vervanging van de nietige/vernietigde bepaling, waarbij zoveel mogelijk de strekking van de nietige/vernietigde bepaling in acht zal worden genomen. 12.2 Troostwijk en/of de instrumenterende gerechtsdeurwaarder kan/kunnen, naast deze Algemene Online Veilingvoorwaarden Specifieke Online Veilingvoorwaarden van toepassing verklaren. Specifieke Online Veilingvoorwaarden zullen voor de Veiling ter kennis worden gebracht. Indien en voorzover de Specifieke Online Veilingvoorwaarden strijdig zijn met de Algemene Online Veilingvoorwaarden, prevaleren de Specifieke Online Veilingvoorwaarden. 12.3 Van deze Algemene Online Veilingvoorwaarden kan uitsluitend worden afgeweken voor zover dit schriftelijk door een bevoegde vertegenwoordiger van Troostwijk is vastgelegd. 12.4 Troostwijk en/of de instrumenterende gerechtsdeurwaarder behoudt/behouden zich het recht voor deze Algemene Online Veilingvoorwaarden te wijzigen. Wijzigingen treden 24 uur nadat deze per e-mail aan de Gebruiker zijn verstrekt in werking. De in werking getreden voorwaarden vervangen alle voorgaande algemene voorwaarden, tenzij uitdrukkelijk anders wordt aangegeven door Troostwijk
www.TroostwijkAuctions.com
en/of de instrumenterende gerechtsdeurwaarder.
Artikel 13. Toepasselijk recht 13.1 Op deze Algemene Online Veilingvoorwaarden en de rechtsbetrekkingen, die ter zake van de Veiling ontstaan, is het Belgisch recht van toepassing. 13.2 De Nederlandse tekst van de Algemene Online Veilingvoorwaarden is de originele tekst. Ingeval de Algemene Online Veilingvoorwaarden in meerdere talen gebruikt worden, prevaleert derhalve de Nederlandse tekst ingeval van onduidelijkheden of tegenstrijdigheden. 13.3 De Rechtbanken te Antwerpen zijn (onverminderd de mogelijkheid van hoger beroep en onverminderd anders luidende wettelijke bepalingen) met uitsluiting van elke andere instantie bevoegd om te beslissen in geschillen uit deze voorwaarden en/of uit de Veiling voortvloeiende.
www.TroostwijkAuctions.com
Over Troostwijk
Wist u dat..? - wij veilingen organiseren in 23 landen - wij 1,5 miljoen page views hebben op een drukke dag
700 Veilingen
Statistieken
Troostwijk organiseert - jaarlijks hebben wij te maken met 50.000 bieders jaarlijks700 veilingen - uit 89 verschillende landen In heel Europa - meer dan 350.000 registraties
15 landen
80 jaar
Troostwijk heeft eigen kantoren in 15 Europese landen
Troostwijk organiseert veilingen sinds 1930 en heeft meer dan 80 jaar ervaring
www.TroostwijkAuctions.com